Nokia N97 Kazanın

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Ağustos ayında satışa sunulacak olan Nokia N97 mobil bilgisayarın en ayırt edici özelliklerinden Widget'lar için harika fikirler üretin, Nokia N97 kazanma şansı yakalayın.

Nokia Türkiye, Nokia N97'de kullanılabilecek ve web tarayıcıya gerek duymadan cihazınıza taşınmasını sağlayan uygulamalar olarak bilinen Widget'ların yerelleştirilmesi kapsamında Türkiye'de bir "Widget Yarışması" başlattı. Yarışmaya katılmak için yaratıcı düşünüp bir Widget fikri hayal etmeniz yeterli. Kendiniz, aileniz için Nokia N97'de bulunmasını istediğiniz içerik, uygulama ya da Widget fikrinizi 30 Temmuz 15:30'a kadar www.nokia.com.tr/n97yasandigiandainternette sayfası üzerinden ilgili formu doldurup göndererek yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmaya gönderilen widget fikirleri arasından en iyi beş fikir seçilerek, 4 Ağustos'ta yapılacak Nokia N97 tanıtım etkinliğinde bu fikirlerin sahiplerine birer Nokia N97 hediye edilecek.
nokia-n97-21248436833.jpg
Â*
Yeni Nokia N97 ile kullanıcılara sunulan Widget özelliği interneti kişiselleştirmeyi sağlayan en ayırt edici özelliklerinden biri.

İhtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza yönelik olarak seçip kullanabileceğiniz Widget'lar sayesinde Nokia N97'nin ana ekranında borsa bilgilerine anında ulaşmak, en son hava durumu raporlarını takip etmek, üye olduğunuz sosyal paylaşım sitelerini sürekli güncellemek, bankacılık işlemlerini istediğiniz anda gerçekleştirmek, finans, ekonomi ya da spor haberlerini takip etmek ve en sevilen servisleri ve içerikleri cihazınıza indirmek mümkün olabiliyor.

::
N97 kazanmak için böyle bir yarışmaya katılır mısınız?

Yazan
: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
:: N97 kazanmak için böyle bir yarışmaya katılır mısınız?

Bu tip şeylere hep istekli başlayıp sonra birden bırakmışımdır bunaltıyor insanı. En iyi SDN'deki yarışmalar mesaj yazmak yeterli :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Kazanamaycağımı bildiğim için en farklı ve en bana uygun fikri ürettim :D
aslında facbook da bu widget için oy toplasam birinci olur muyum ne :D

Çerkes gençler için çok önemlidir. Ayda düğün olduğunu bilseler merdiven dayayıp aya çıkarlar. işte Bunun için her hafta hangi köyde düğün var bir tuşla öğrenmek çok güzel olur. Bunu öğrenmek için facebook gruplarındaki bilgilerden faydalınabilir...

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çerkes gençler için çok önemlidir. Ayda düğün olduğunu bilseler merdiven dayayıp aya çıkarlar. işte Bunun için her hafta hangi köyde düğün var bir tuşla öğrenmek çok güzel olur. Bunu öğrenmek için facebook gruplarındaki bilgilerden faydalınabilir...

N97 sizindir. :)

Daha süperi olamazdı. :D

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
çok iyi bir fikrim var
kesin ben alacam n97yi :D

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar size bir sorum olacak.N97 için Widget geliştirilmesi çok güzel bir proje ama geliştirilen bu widgetlar sadece s60v5 cihazlarda mı çalışacak ?