Msn de yazı gitmeme problemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

suleymandilmen

Üyecik
arkadaşlar msn de iğrenç bi sorunla karşılaştım ve işlerimi çok kötü etkiledi yazdıgım yazılar karşı tarafa gitmiyo uyarıda gelmiyo çok kötü anlaşmazlıklar doguyor bunun bi çözümü varmı :wacko:

mendocino

Rektör
aynı sorun bende wardı sonra ögrendim ki modemn icindeki firewall buna sebep oluyomus onu devre disi biraktm cözüldü sende aynisini yap demiyorum cok yararli bisi diil ama sorunumu cözmüstü.

suleymandilmen

Üyecik
dostum msn in tüm sürümlerini denedim işe yaramıyo aykutyenihan arkadaşım odediğini nasıl yapıcaz bilgiverirsen sevinirim başka çarem kalmadı

mendocino

Rektör
dostum benim modem 4 portlu ethernet router bi modem bende tarayiciya http://10.0.0.2 yazinca modemn ayarlarina yani icine giriliyor her marka modemde bu farklidir. ben burdan firewalli kapatabiliyorum senin modem nedir bilemem google da aratirsan yada kitapcigi falan warsa orda bulablirsin ayarlarina girme seklini ok.

myefsane

Dekan
Modemi kapat aç yine olmazsa kullandığın güvenlik programlarını yazarsan seviniriz.

cortalee

Üyecik
Messenger Discovery gibi bir program kurmuşsan kaldır öyle bir dene istersen

Peter

Dekan
Onursal Üye
yok ya bu tamamen firewall ve güvenlik meselesi çözüm gayet belli

byuCk

Doçent
Ara sıra bana da oluyor. Ya karşıdakininki bana gelmiyor ya da benimki ona gitmiyor! İğrenç bir durum. Farklı çözümleri var mı acaba?

zarha6155

Üyecik
Benimde arkadaşlarda oluyordu. Birisi diske detaylı bakım ne yaptı kurtuldu.Ötekinde devam ediyor hala

spybot

Guru
Onursal Üye
Böyle bir soun ile karşılaşmadım daha :)

Bagcivan

Profesör
bence o gelip geçici bir sorun bazen banada oluyor ama şu sıralar hiç olmadı.Karsıdakındede problem olabılıyor.

teomanyak-girl

Üyecik
bendede şu yekilde oluyordu.bazı kişilere yazdıklarım gitmiyodu.iletimedi uyarısınıda saatler sonra geliyodu

ExCeLLeNT

Dekan
Bende de öyle oluyor.Ama kaldırmam güvenlik duvarını falan.

Cuslaw

Üyecik
bendede şu yekilde oluyordu.bazı kişilere yazdıklarım gitmiyodu.iletimedi uyarısınıda saatler sonra geliyodu
Senin sorunun biraz farklı gibi.Bilgisayarında virüs veya solucan türü zararlı yazılımlar olabilir.Sistemini güncel bi antivirüs programı ile taratmanı öneririm.
Bir De Combofix ile tarama yaptırırsan işin daha çabuk hallolacaktır.

myefsane

Dekan
İlk sayfada yazılanları uyguladıkdan sonra sorun kalmayacağını düşünüyorum.

stat counter