lumberj4ck 'a Ne oldu ?

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu arkadaş Moderatörmüydü İçerik Ekibindemiydi neydi tam hatırlamıyorum ama ne güzel aykırı aykırı konuşuyordu :)

Ne olduda birden hiç bilgi verilmeden görevi alınıp uçuruldu Uçuşan üyelerdede adı yazmıyor adınada tıklandığında sanki böyle bir üye hiç yokmuş gibi görünüyor ? Forum yetkilileri bir açıklama yapabilir mi.

Sınavlar iptal olacak mı Ziya Selçuk İstifa edecek diye bekleyen gençlerin gözü yaşlı yeni konu gelmiyor :p

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
1615213002494.png

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Demek ki hesabı kapatmış neden merak ettin peki ?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Hesap kapatılsada belirtilmiyor mu şu isimli üye kendi isteği ile forumdan ayrılmıştır diye ?
Yanlış hatırlamıyorsam bu sadece yetkiliye söyleyenlere oluyor. İsteyen kendi hesabını devre dışı bırakabiliyor. Öyle olunca duyuru yapılacağını sanmıyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yanlış hatırlamıyorsam bu sadece yetkiliye söyleyenlere oluyor. İsteyen kendi hesabını devre dışı bırakabiliyor. Öyle olunca duyuru yapılacağını sanmıyorum.

Forumda yetkili ve aktif bir üye ansızın hesabını kapatıp sırra kadem basıyor öyle mi :)

İnansam mı bilemedim :p

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Forumda yetkili ve aktif bir üye ansızın hesabını kapatıp sırra kadem basıyor öyle mi :)

İnansam mı bilemedim :p
Hani içerik ekibinde olmasam inanacağım da biri hesabını kapatırken size bildirmek zorunda değil sanırım

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Bu arkadaş Moderatörmüydü İçerik Ekibindemiydi neydi tam hatırlamıyorum ama ne güzel aykırı aykırı konuşuyordu :)

Ne olduda birden hiç bilgi verilmeden görevi alınıp uçuruldu Uçuşan üyelerdede adı yazmıyor adınada tıklandığında sanki böyle bir üye hiç yokmuş gibi görünüyor ? Forum yetkilileri bir açıklama yapabilir mi.

Sınavlar iptal olacak mı Ziya Selçuk İstifa edecek diye bekleyen gençlerin gözü yaşlı yeni konu gelmiyor :p
Sizlere "Ziya Selçuk" konusunda ileri geri konuştuğu için apar topar uzaklara uçuruldu.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hani içerik ekibinde olmasam inanacağım da biri hesabını kapatırken size bildirmek zorunda değil sanırım

Sen yetkili bir abiye benziyon !!! :) :p Nereye gitti o zaman ...
Seffaflık iyidir. Kendi isteyiyle gittiysede sadece kendi isteği ile gitti diyeceksiniz bu ne kibirdir böyle.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Canı sıkılmıştır ve uçmak istemiştir, Sealand'a. ?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Sen yetkili bir abiye benziyon !!! :) :p Nereye gitti o zaman ...
Seffaflık iyidir. Kendi isteyiyle gittiysede sadece kendi isteği ile gitti diyeceksiniz bu ne kibirdir böyle.
Bu kibir değil fakat sürekli bir açık araman.... ( :

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu kibir değil fakat sürekli bir açık araman.... ( :

Açık mı var ki arayım ? İnsan gibi soru soruyoz bilmiyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz.

Yetkili bir isim neden açık yapsın koskocacam SDN forum içerisnde ayrıca...

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Açık mı var ki arayım ? İnsan gibi soru soruyoz bilmiyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz.

Yetkili bir isim neden açık yapsın koskocacam SDN forum içerisnde ayrıca...
Arkadaşımız derslerine vakit ayırmakta zorlandığı için severek yaptığı "içerik ekibi" görevini bırakmak zorunda kaldı. :)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Arkadaşımız derslerine vakit ayırmakta zorlandığı için severek yaptığı "içerik ekibi" görevini bırakmak zorunda kaldı. :)

Eee bunu yazmak çok mu zor sabahtan beridir ?

Not: Normalde daha yeni üyelik açmış 3-5 mesajı olan adam bile uçurulurken açıklama yapılıyor bildirim geliyor kendi isteği ile ayrıldı şöyle yaptı böyle yaptı diye. Bİr yetkilinin şu yüzden gitti dememesi garip ama neyse...

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Eee bunu yazmak çok mu zor sabahtan beridir ?

Not: Normalde daha yeni üyelik açmış 3-5 mesajı olan adam bile uçurulurken açıklama yapılıyor bildirim geliyor kendi isteği ile ayrıldı şöyle yaptı böyle yaptı diye. Bİr yetkilinin şu yüzden gitti dememesi garip ama neyse...
Haklısınız, şimdi sizlere açıklama yapmış olduk o halde... :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada okulun açılıp, kapanma vs. haberlerini paylaşma görevini ben aldım. En yakın zamanda siz(ler)i güzel okul haberleri ile kavuşturmak dileğiyle... ;)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu arada okulun açılıp, kapanma vs. haberlerini paylaşma görevini ben aldım. En yakın zamanda siz(ler)i güzel okul haberleri ile kavuşturmak dileğiyle... ;)

Aynen iyi olur o konu önemli. Şöyle çok kafa karıştracak cinsten olsun ama :)

SInavlar İptal mi oluyor !!!
Yüzyüze dersler İptal mi :)
Bakan İstifa mı etti.
Okullar tatil mi olacak tarzı ama içinde hiç bir bilgi olmayan kulaktan dolma yalan yanlış afaki bilgilerle dolu konular olursa daha iyi olur :p

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927

Bakan İstifa mı etti.
Okullar tatil mi olacak tarzı ama içinde hiç bir bilgi olmayan kulaktan dolma yalan yanlış afaki bilgilerle dolu konular olursa daha iyi olur :p
Öyle bir konumuzun olduğunu düşünmüyorum. Zira sınavların olmaması gerekiyor çünkü gerekli ortam sağlanmadı. 2500 vaka varken okulları kapatan devlet şimdi 9500 vakayı göz ardı ediyor ki 9500 vakadan çok daha fazlası olduğuna eminim. Ayrıca vaka haritasında bütün büyükşehir belediyelerinde haritada sarı olması ve okulun ve sınavın olacağını belirtmeleri de trajikomik gerçekten. Lütfen düşüncelerinizi değiştirin, gerçekten mantıksız bir şekilde hareket ediyorsunuz. Bu zamanda sınav bile olmaması gerekiyorken okulun açılacağı bilgisini veriyorlar ve siz bunu destekliyorsunuz. Sizin düşündüğünüzün aksine sınavların olmaması gerekiyor, diploma notumuz hayatımızdan önemli değil. Şu an biz öğrenciler deneme tahtası olarak kullanılıyoruz.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Öyle bir konumuzun olduğunu düşünmüyorum. Zira sınavların olmaması gerekiyor çünkü gerekli ortam sağlanmadı. 2500 vaka varken okulları kapatan devlet şimdi 9500 vakayı göz ardı ediyor ki 9500 vakadan çok daha fazlası olduğuna eminim. Ayrıca vaka haritasında bütün büyükşehir belediyelerinde haritada sarı olması ve okulun ve sınavın olacağını belirtmeleri de trajikomik gerçekten. Lütfen düşüncelerinizi değiştirin, gerçekten mantıksız bir şekilde hareket ediyorsunuz. Bu zamanda sınav bile olmaması gerekiyorken okulun açılacağı bilgisini veriyorlar ve siz bunu destekliyorsunuz. Sizin düşündüğünüzün aksine sınavların olmaması gerekiyor, diploma notumuz hayatımızdan önemli değil. Şu an biz öğrenciler, deneme tahtası olarak kullanılıyoruz.

O yüzden mi son güne kadar ders çalışmayıp sabah akşam aynı tarz konular açıp sınavlar iptal olsun diye uğraştınız ?

Ben dünyada ki örneklere bakarım dünyada okullarını komple kapatan hiç sınav yapmayan ülke var mı ? Gerekli önlemleri aldımı ve dikkat ettimi Allah'ın izni ile hiçbir şey olmaz. Tabii okumak sınav olmak istemeyene ders ile alakası olmayana ne yapsan nafile...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606

Bakan İstifa mı etti.
Sanırım içerik ekibine başvurdunuz ve alınmadınız :p

O yüzden mi son güne kadar ders çalışmayıp sabah akşam aynı tarz konular açıp sınavlar iptal olsun diye uğraştınız ?

Ben dünyada ki örneklere bakarım dünyada okullarını komple kapatan hiç sınav yapmayan ülke var mı ? Gerekli önlemleri aldımı ve dikkat ettimi Allah'ın izni ile hiçbir şey olmaz. Tabii okumak sınav olmak istemeyene ders ile alakası olmayana ne yapsan nafile...
Ben sınav olmaması taraftarıyım fakat derslerime çalışmıştım bugün biyoloji sınavım vardı 90 aldım dersimi çalışmadım mı şimdi

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ben sınav olmaması taraftarıyım fakat derslerime çalışmıştım bugün biyoloji sınavım vardı 90 aldım dersimi çalışmadım mı şimdi

Ee sıkıntı ne o zaman ? Sınavları olun kurtulun işte neyin diretmesi veya inadı bu...

Sanırım içerik ekibine başvurdunuz ve alınmadınız :p

Aynen aynen içerik ekibi olmak istedim ve almadılar :D Ondan içerik ekibinden birisi nereye uçtu diye soruyorum yerine geçecem :p

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927

Dünyada hiç bir yerde sınav yapılmıyor, ayrıca ilk cümleniz de hipotezden fazlasını içermiyor. Nereden biliyorsunuz çalışılmadığını? Bizler sınav olacağı için değil sağlığımızdan olacağız diye korkuyoruz. Yoksa 60-70 de alırız, mühim değil. Sadece sağlığımızdan olmasak, yeter. Fakat bazı insanlar hâla saçma kararları savunmaya devam ediyor.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Dünyada hiç bir yerde sınav yapılmıyor, ayrıca ilk cümleniz de hipotezden fazlasını içermiyor. Nereden biliyorsunuz çalışılmadığını? Bizler sınav olacağı için değil sağlığımızdan olacağız diye korkuyoruz. Yoksa 60-70 de alırız, mühim değil. Sadece sağlığımızdan olmasak, yeter. Fakat bazı insanlar hâla saçma kararları savunmaya devam ediyor.

Şu yazıyı okumanı öneririm dünyada hangi okul kapalıymış. Ülkelerin büyük çoğunluğu derslere bile ara vermedi bizim çocuklar sınava gitmeye üşeniyor. 45 dk 1 saat sınav olup gelmekten korkuyorlar. ( Sorsak hepsi AVM'de Cafede parkta bahçede geziyordur normalde. )

1615224689354.png

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Şu yazıyı okumanı öneririm dünyada hangi okul kapalıymış. Ülkelerin büyük çoğunluğu derslere bile ara vermedi bizim çocuklar sınava gitmeye üşeniyor. 45 dk 1 saat sınav olup gelmekten korkuyorlar. ( Sorsak hepsi AVM'de Cafede parkta bahçede geziyordur normalde. )

Ekli dosyayı görüntüle 142613

Oturduğumuz bölgede ne fast food, ne de AVM var. Biz sağlığımızdan gerçekten endişeliyiz. Okuldan eve, evden okula... Sadece arada bunaldığım için hava almaya bahçeye çıkıyorum. Fotoğraftakilerin ise çoğu kapalı veya kısmen açık olduğunu görüyorum. Lütfen hipotez üzerinden değil de kesin sonuçlar ile cevaplar verin. Eğitim alamayan insanları vs. de göz önüne alarak, insaflıca düşünün.

Son mesajlar