Lol oynarken pc kapanıyor ama sadece sabahları

Bu konuyu okuyanlar

ahmetturani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler enteresan bir durum var. Sizlere bunu sormak istiyorum. Sabah yani 10:00-18:00 arası oyunu yani lol ü açınca pc pat diye kapanıyor. Ama akşam gece falan oyunu oynarken hiç bir sıkıntı yok. bunun sebebi nedir çok mağdurum
smile.gif
Ciddi ciddi sabah kapanırken gece niye kapanmasın bu nedir ya. bunun sebebinin bilgisayarımla bi alakası olduğunu hiç sanmıyorum. Çünkü sabaha özel bişey bu. Allahaşkına biriniz çözüm bulun..

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sende gündüz oynarken saati 19:00 20:00 falan yap :D belki düzelir cidden dene bi :D veya annenler senden gizli program kurdurtmuşlardır oynamayasın diye bilmiyorum yani çok saçma :D öyle bir neden olmaz kesin mantıklı bi açıklaması vardır

ahmetturani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üniversitede okuyorum evde kaıyorum ailemle değilim. cidden buna biriniz bi çözüm bulun çıldırmak üzereyim :)

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
oyunun yoğunluğundan ve sistem & internet hızı yetersizliğinden olabilir..

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
İlk Oynadığımda Knıght Onlineda Böyle Bir SistemVardı Premium Yoksa Olabilir Yada Server Aşırı Yoğunluğundan Dolayı Knight Onlinedada Şöyle Bir Sistem Vardı Oyundan Atardı Eğer Premium Yoksa Kırk Dereden Su Getirsen Nafile

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Lol oynamadım, 6-7 yıl önce knight online oynarken, disconnect from server yazısını görünce anlardık ki, ya charı soymak isteyen kişiler charımıza girmeye çalışıyor, veya o saatlerde aşırı yoğunluktan dolayı server'dan atardı.