Lg g3 kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

adere77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kamera açılıyor ama resim cekemiyor kayıt yapamıyorum, daha dune kadar da hıc bir sorun yoktu, yüklediğim bir program mı çakısıyor, ya da ayarlarıyla mı oynadım da bozdum, ya da kamera bozuldu mu bilmiyorum, yardım bekliyorum

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Bu tarz soruları G3 kullanıcı kulübüne sorabilirseniz daha hızlı yanıt alırsınız.

Telefonu fabrika ayarlarına çevirin bakalım düzelecekmi.

adere77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgilendirme için tşk ederim, fabrika ayarlarına döndermek son care olur dıye dusunmustum. baska kamera yukledım sorunsuz cekıyor, ama kendı kamerasında sıkıntı var.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
bilgilendirme için tşk ederim, fabrika ayarlarına döndermek son care olur dıye dusunmustum. baska kamera yukledım sorunsuz cekıyor, ama kendı kamerasında sıkıntı var.

Siz en iyisi fabrika ayarına çevirin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar-uygulamalar menü tuşuna bastıktan sonra uygulama seçeneklerini sıfırla de :D bi bunu dene

adere77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g3 te ki kmaera programını silip yeniden yükleme şansım var mı pekı?

adere77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
root yetkim var :) hatta mc affe denılen pil canavarını oyle sılebıldım, sıldıgım takdırde nasıl yukleyebilirm pekı?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ayarlar-uygulamalrdan kamerayi bulup verileri temizle yap dene bakalım

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
O zaman fabrika ayarlarina dondurmeyi deneyin

adere77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun büyüdü sanırım, auto recovery yükledim telefon kapandı ve su anda acılmıyor, recovery moddada acılmıyor tepki vermıyor telefon.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Dostum daha flashtool çıkmamış bu kadar acele etmeyin her gördüğünüzü flashlamayın :D

adere77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hard brick olmuş anladıgım kadarıyla, ama azmettim çözecem

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Hard brick olmuş evet, Ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak açmayı deneyin açılmazsa Ses açma ve güç tuşuna basılı tutarak açmayı deneyin.

Hiç biri fayda etmezse şarja takın bakalım açılıcakmı? eğer açılmıyorsa tek çağre servise yollamak gibi gözüküyor.

Eğer telefonu açabilirsen http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41 verdiğim linkten Ülkenin romunu indir ve R&D Test Tool ile flashla.
@kocaman1321 demiş ki flashtool daha çıkmadı ama bildiğim kadarı ile R&D Test tool ile lg telefonlarının hepsine rom kurulabiliniyor.

http://forum.shiftdelete.net/lg/362407-[rehber]-lg-g2-4-4-2-kitkat-surum-yukleme.html Bu konudan G2'ye kit kat yüklermiş gibi yüklemeyi deneyin belki olabilir '' büyük ihtimal olucaktır diye düşünüyorum '' sadece romu benim verdiğim linkten indirin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bugün lg g3 aldım kamera bölümünü açtıgım zaman ortaya bastıgımda çekmiyor sadece deklanşöre bastıgım zaman çekiyor nedeni ne acaba

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Kamera uygylamasini ac ust
kosede 3 noktq var oba bas ve ikonlarin kaybolmasi lazim o zaman ortaya basınca çeker

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
arkadaşlar bugün lg g3 aldım kamera bölümünü açtıgım zaman ortaya bastıgımda çekmiyor sadece deklanşöre bastıgım zaman çekiyor nedeni ne acaba

Merhaba,

Sağ üstte ki alt alta 3 tane noktaya basınca ekrana butonlar geliyor, dokunup çekmek için o butonların olmaması gerekiyor o yüzden sağ üst köşeden üç noktalı seçeneye tıklayarak kapatın.

adere77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önce kamera sorunu sonrasında şarj almama sorunu sonrasında cihaz rootlu olmasına ragmen hard brıck oldu, servıse verdim sanırım değişime tabı tutulup yenı cıhaz verecekler, ilgilenen arkadasların hepsıne tesekkur ederım

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
önce kamera sorunu sonrasında şarj almama sorunu sonrasında cihaz rootlu olmasına ragmen hard brıck oldu, servıse verdim sanırım değişime tabı tutulup yenı cıhaz verecekler, ilgilenen arkadasların hepsıne tesekkur ederım

Merhaba,

Rootlu olduğunu fark ederlerse direk sizin hatanız diye geri yollayabilirler '' işlerine geliyor ''.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende lg g3 kullanıyorum ön kamera ayarlarıyla oynadım we buyk ekrandan küçük ekrana geçtim tekrar buyuk ekrana döndüremiyorumm nasıl ayarlayabilirim acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam ön kamera açıkken flashı kapalı konuma getirdiğinizde sorun düzelecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ,

bende de ön kamerada flash ikonu pasif halde , aktif olmuyor, otoya yada alamıyorum ikon soluk bir şekilde duruyor. ayarlardan kamarayı buldum ayarları sıfırladım flash aktif oldu. kapatıptekrar açtım hoop tekrar pasif :( var mı bu sorunu yaşayan yada çözümönerisi olan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Üst menüdeki ayarelar ikonu tıkladıktan sonra mod yanındaki carkı açıp HDR Auto yada Pasif yap düzelmesi lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg g3 te fotoğraf çekiyorum pc ye atinca küçük gösteriyor pc de büyük göstermesi için 16.9 modunda cekmem lazimmiş nasil geçerim o moda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba benim kamera çekerken sürekli dönüyor bunun donmemesini istiyorum.lütfen yardımcı olur musunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
l3 g3 kullanıyoru. çekmiş olduğum resimler galeride yan çıkıyor. nasıl çözebilirm :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba bende LG G3 Beat kullanıyorum. Bugün video çekerken farkettim videoyu cektikten sonra video karanlik cikiyor yani videoda ekran parlaklıği kısılmış gibi. Ne yapmaliyim lütfen yardım edin 😢

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 stylus da kamerayı açıyorum odaklanıyorum çekiyorum ama fotoğraflarım bulanık çıkıyor bu ne den kaynaklanır ?

Son mesajlar