Korea Malı Samsung GALAXY S3 - Almayı düşünüyorum, önerileriniz, artı-eksi yönleri ?

Bu konuyu okuyanlar

alicanaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üyeyim ve gayet kullanışlı bir foruma benziyor, burada bayağı bir süre olacağım demek ki :)

Her neyse..

Samsung GALAXY S3 Almayı düşünüyorum 200 TL'Lik bir bütçem var, öğrenciyim ve ailemde bilmiyor.

İnternetten falan bayağı araştırdım aşağıda linkler falan var sizce hangisi daha kullanışlı ve güvenilir ?

Ve şöyle bir şey var : Önerileriniz var mı ? Varsa neler ?, Kullandıysanız + (artı) ve - (eksi) yönleri neler ?, Kullanışlı mı ?, Hoş mu ?, Orjinalinden pek farkı var mı ?,

Eğer elinizde varsa 2. el, İstanbul Avrupa yakasından alabilirim.

Ve ya 0 satan arkadaşlar varsa, bu öğrenci adama bir kıyak yapıp 200 TL'ye falan satabilirim derlerse, tanıdığınız varsa, güvenilir birisi falan lütfen önerip, yardımcı olur musunuz ?

Zor yetiştirdim parayı, o da boşuna gitsin istemiyorum.

BlackBerry Curve 8520 telefonumu satıp ona göre direk alacağım, alıcı var çünkü.

Yorumlarınızı bekliyorum..

LİNKLER :

1- http://galaxys3.var.gen.tr/index.html
2- http://www.galaxys3minisatis.com/?utm_source=fb&utm_medium=tbm&utm_campaign=21bay
3- http://www.aloburada.com/firsat/3/samsung-galaxy-s3-mini.html
4- http://www.bidicin.com/vitrin-samsu...i&utm_medium=cpc&utm_term=13587-2013040518001

KESİNLİKLE REKLAM FALAN YAPMIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

​yok mu kimseler ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alma çok köt bir telfon özellikler yalan gerçek degil

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Oncelikle foruma hos geldin. 200 TL ye S3 bunlara gercekten inandin mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4,5 kuruşa ekmek yada 1,5 liraya ayakkabı nasıl alamıyorsan, o fiyata s3 te bi kelek vardır mutlaka. adamlar 16/32gb yazmış tek seçenek yani aynı fiyat. sence mümkün mü...

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Şu bizim trident'in iphone görünümlü çakmalarından al daha iyi :D

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2

İphone 5 ten memnun musunuz ? Bir gününüz nasıl geçiyor iPhone ile. Ekranı sizce yeterli mi ? Kamera performansı nasıl. Bunları bildiğim halde siz kullanıyorsunuz ve sizden duymak iyi olur.

İphone 5 ten memnun musunuz ? Bir gününüz nasıl geçiyor iPhone ile. Ekranı sizce yeterli mi ? Kamera performansı nasıl. Bunları bildiğim halde siz kullanıyorsunuz ve sizden duymak iyi olur.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Üzücü bir durum.Söylencek söz yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle zaten ilk sit ede hiç bir iletişim numarası vb birşey yok kapıda ödeme üstelik adamlar sana malı sattıktan sonra paketi açıp cihazıın bozuk olduğunu anlasan bile malesef ki elinde kalacak 200lirandan da olacaksın. Diğer bi konu öbür siteler ise java işletim sistemli yani bunu alacağına gidip nokia al veya samsung y gibi cihazları al daha işe yarar olur

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249

iPhone 5'imi sattım mecburluktan.Galaxy S3 ile idare ediyorum şu an dostum -_- iPhone gerçekten farklı

anc555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akşam akşam beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün :D
Sorunun cevabına gelirsek o alacağın telefon s3 olmayacak s3 görünümlü nokia 1280 olacak.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Aslinda 200 fazla S3'e site sahibiyle konus 150'ye kapatirsin..

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle, burada linkini verdiğin sitelerin hepsi sahte, yalan, çakma ürün satıyorlar, hatta ürün bile yollamayabilirler.

Orijinal olmadığını bile bile almak istiyorsan, elinle kullan bi' gör mutlaka içine sinmezse kötü olur.

alicanaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılarınız için teşekkürler, telefoncular dan almayı düşünüyorum. Bakıcam eğer dokunmatiği falan sorunsuz çalışırsa alıcam.

180 TL Ye S3 Mini, 360 a S3 Var. Yarın bakıp yazacağım buraya..

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Çin malıdır haberin olsun,yoksa babalarının hayrına o fiyata satmazlar.

XTİMURX

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yazılarınız için teşekkürler, telefoncular dan almayı düşünüyorum. Bakıcam eğer dokunmatiği falan sorunsuz çalışırsa alıcam.

180 TL Ye S3 Mini, 360 a S3 Var. Yarın bakıp yazacağım buraya..

O fiyata o ürünleri alamazsın. Çakma onların hepsi. Replika deniyor onlara. Alacaksan teknoloji marketlerinden al. Telefon borsası gibi kilo ile telefon satılan mekanlardan uzak dur derim.
Uzun vadede pahalıya patlar sana.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Adam para mi cope atacagim haberiniz olsun diyor. Cebine fazlaysa bana gonder ben saklarim :D

alicanaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonculara baktım, %99 u replika yani çakma :D, arkadaştan satın alacağım. 250 TL Ye satıyor ikinci el, zamanında 385 e almıştı oda. 6 Aydır kullanıyor hiçbir problemi yok telefonun, aynı sınıftayız. Şimdi kendisi XPERİA Z alacak. 250 TL'ye veriyor bana, almalı mıyım ?

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Telefonculara baktım, %99 u replika yani çakma :D, arkadaştan satın alacağım. 250 TL Ye satıyor ikinci el, zamanında 385 e almıştı oda. 6 Aydır kullanıyor hiçbir problemi yok telefonun, aynı sınıftayız. Şimdi kendisi XPERİA Z alacak. 250 TL'ye veriyor bana, almalı mıyım ?

IMEI numarasını aşağıdaki linkten bir sorgula bakalım ne diyor?
http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php?

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşınınki de çakma.

alicanaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse beyler yardımlarınız için sağ olun. Pederle konuştum, XPERİA Z ve ya S4 alıcak. Yalvara, yakara orta yolunu bulduk. Parada cepte kaldı..

Arkadaşlara da tavsiyem ; Kore malı, çin malı, yan sanayi ve replika üretimlerinden falan almayın. İmkanınız varsa orjinallere yönelip taksitlerle falan alın. Gerisi boş, orjinali atıyorum 5 sene, yan sanayiler vs. 1 sene, 1 ay, 10 gün falan kullanırsınız.

Yazılımlar falanda iğrençtir.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Babana söylede o da "çakma" almasın "para cepte kalsın" diye :D

ambient

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaş tavsiye istiyerek konu açtı şimdi akıl veriyor muhtemelen yaşı 15 altında

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İşletim sistemi olarak java yazıyor yahu :) Aman ha..

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neyse beyler yardımlarınız için sağ olun. Pederle konuştum, XPERİA Z ve ya S4 alıcak. Yalvara, yakara orta yolunu bulduk. Parada cepte kaldı..

Arkadaşlara da tavsiyem ; Kore malı, çin malı, yan sanayi ve replika üretimlerinden falan almayın. İmkanınız varsa orjinallere yönelip taksitlerle falan alın. Gerisi boş, orjinali atıyorum 5 sene, yan sanayiler vs. 1 sene, 1 ay, 10 gün falan kullanırsınız.

Yazılımlar falanda iğrençtir.

Burada sana yardım etmeye çalışan arkadaşların hepsi de zaten çakma telefon al dediler ya sana ama sen doğru olanı yaptın :)

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Babana soyle 500'e S4 var verem mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aldım kore malı çok kullanışlı fakat internette satılanlardan alma başka telefon koyuyolar galaxsi es3 sipariş verdi benim arkadaş galaxsi mini geldi:D dışardan al yani ben tahtakaleden aldım memnunum 370 liraya aldım

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ulan hepinizi bir gün yakalattırcam bırakın şu çakma telefon sevdasını paran varsa orijinal al yoksa düşük model al çakma alma yaptığınız iş kendinizi kandırmak ve satıcıyı memnun etmekten başka bir şey değil

Son mesajlar