Korea Malı Samsung GALAXY S3 - Almayı düşünüyorum, önerileriniz, artı-eksi yönleri ?

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=345240]lqnd[/MENTION] beyin lazim beyin, beyin! :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence hiçbirine inanma çünkü tüm siteler berbat gözüküyo gerçekten almak istiyosan para biriktirip orjinal almalısın benim düşüncem bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vala bende var güzel bi telefon ama geçen gün avmnin yerine düşürdüm ekranı çatladı yapılıyo ama filim kaplamıyolar bunun için filimi al kendin kapla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilader nerden aldın telefonun eksi yönleri neler bi sölermsn millet bilinçlensin :d

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allah akıl versin. Kardeşim bu telefonun sadece donanım maliyeti 200$ civarında. 200 liraya bulabileceğine nasıl inanıyorsun?

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şimdi bu kadar insan kazıklandımı kore malı s3 1200-1300 lira verdiler bakın arkadaş 200 liraya bulmuş... :cursing::hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çakma s3 bataryasi yarim gün gidiyor oyun oynarsan 1 saat bile gitmiyor. Kulakliği dalga sesi veriyor. Kamerasi 8 değil belki 4 tür. Kapanma ihtimali çok yüksek. Fiyati 350 tl. Almak istersen göndereyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim Arkadaş Aldı 250 Tlye Ve gayet Güzel Gerçeği İle Ayırt edemzsin Bence al hiç durma

andrichar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim o kesin çakmadır. Bütün dünya kazık mı yedi o zaman?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi günler samsun galaxsi s3 almayı düşünüyorum 250 tl param var kore malı nasıl olur sizce.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Siz öyle sanın ben galaxy s3 ü 200tl aldım çokda memnunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben tam 400 TL'ye Kore malı S3 aldım ve gayet memnunum. Orjinaliyle hiçbir şekilde bir fark yoktur sadece kamerası biraz bulanık ama odaklanmasını beklerseniz cam gibi çekiyor. S3 ile aynı özellikleri taşıyor hiç bir farkı yoktur ve tüm uygulamaları çalıştırıyor mesela ben GTA 3 yükledim çok müthiş şekildede açıyor oynayabiliyorum, almak isteyenler çin malı gibi almasın sadece kore malı alsın... Yüz tanıma sistemiyle telefon kilidi açılabiliyor orjinaliyle hiçbir farkı yoktur buna eminim, müzik sesi bile gayet muhteşem.. Dokunmatiği bi o kadarda hassas.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üyeyim ve gayet kullanışlı bir foruma benziyor, burada bayağı bir süre olacağım demek ki :)

Her neyse..

kardeş böyle şeylere inanma bunlar hurafe :D telefon normal s3 le görünüş tasa

Samsung GALAXY S3 Almayı düşünüyorum 200 TL'Lik bir bütçem var, öğrenciyim ve ailemde bilmiyor.

İnternetten falan bayağı araştırdım aşağıda linkler falan var sizce hangisi daha kullanışlı ve güvenilir ?

Ve şöyle bir şey var : Önerileriniz var mı ? Varsa neler ?, Kullandıysanız + (artı) ve - (eksi) yönleri neler ?, Kullanışlı mı ?, Hoş mu ?, Orjinalinden pek farkı var mı ?,

Eğer elinizde varsa 2. el, İstanbul Avrupa yakasından alabilirim.

Ve ya 0 satan arkadaşlar varsa, bu öğrenci adama bir kıyak yapıp 200 TL'ye falan satabilirim derlerse, tanıdığınız varsa, güvenilir birisi falan lütfen önerip, yardımcı olur musunuz ?

Zor yetiştirdim parayı, o da boşuna gitsin istemiyorum.

BlackBerry Curve 8520 telefonumu satıp ona göre direk alacağım, alıcı var çünkü.

Yorumlarınızı bekliyorum..

LİNKLER :

1- http://galaxys3.var.gen.tr/index.html
2- http://www.galaxys3minisatis.com/?utm_source=fb&utm_medium=tbm&utm_campaign=21bay
3- http://www.aloburada.com/firsat/3/samsung-galaxy-s3-mini.html
4- http://www.bidicin.com/vitrin-samsu...i&utm_medium=cpc&utm_term=13587-2013040518001

KESİNLİKLE REKLAM FALAN YAPMIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

​yok mu kimseler ?

kardeş bunlara inanma bunlar hurafe :D S3 le aynı tasarım görünüşü var ama işlevsellik 0 mesela s3 de çok rahat oynadıgın bir oyunu aynı oyunu çin malı s3 de açmıyor açsada takılıyor kasılıyor donuyor yani çin malı alırsan sadece hava atmak gösteriş yapmak için alırsın başka hiç bişey için alınmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hahah şimdi baktımda gönderdiği sitelerin hepsi kapatmış bile :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bende almayı düşünüyorum s3 gibi program felan önemli değil benim için..Kulaklığımı takıyım Müzik dinliyim yeter :) görünümü için alıyom belki gerçek sanarlar .d alıyımmı ?? 100 kağıt burda kıbrıstayım bn ??

Liquem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung zaten kore mali degilmi ? Ben madia marketten aldim imei sorgulattogigimda ithal edilmis korea yAzisini gordum. Bir terslikmi var yoksa .d.d yani.mediamarket bize 200tlik urunu 1000tlyemi satti .d

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
arkadaşa takviye yapalım da gerçeğini alsın. sevinsin garibim..:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende var 250 liye veriyom sana 100 olsun
:hammer: şaka felan degil nerde oturuyon kargoluyum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush:230 liraya olan telefon iyi arkadaşım aldı. hatta yaşadığım yerde s3 miniyi 450 ye s 4 550 ye satıyorlar minisini kullanışlı bir telefon .