Kızlarla tanışma muhabbetlerii

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
süper ;) bence en işeye yarayan taktik adres sorma , ama Türkiye'de diil :(

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
once cakmak yakilarak kizin oturdugu masaya yaklasilir, ve kizin ayaginin altinda biseyler ariyormus edasiyla telasli telasli yerlere bakilir, olaylar gelisir:
-napiyosun sen sapik?
-ya ariyorum bulamiyorum bi turlu alla alla
-ne ariyosun?
-tanismak icin bahane..

:w00t:buna koptum sabah sabah yaaa:wink:
aynen ya.müthiş:mrgreen:

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bugün Okuld aBi Kız Gördüm Çıkışta Yanına qittim:D Bakar msın dedim evt dedi biraz konuşabilirmiyiz dedim hayır dedi:D
yarın bidaha deneyeceğim olmassa olmas. türküyede kaç milyon kız war :D

Hemen atlıyorum burda.Türkiyede aralık 2009 itibari ile 36.040.000 küsür bayan var bunlardan %55 ten fazlası evli %20 si çocuk %15 i yaşlı %9 nun aradığı tip değilsin geri kalan %1 içinden seni sevebilecek ve durumu müsait ve aynı şehirde bulunma oranı hesaplarsak sadece 8 kişi kalıyor:4: çok bilimsel bir araştırma sonucu bu yazdıklarım :thumbup:
şaka şaka himym de ted bi ara bu işe girdiydi ordan arakladım :devil2:

drsakal

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hemen atlıyorum burda.Türkiyede aralık 2009 itibari ile 36.040.000 küsür bayan var bunlardan %55 ten fazlası evli %20 si çocuk %15 i yaşlı %9 nun aradığı tip değilsin geri kalan %1 içinden seni sevebilecek ve durumu müsait ve aynı şehirde bulunma oranı hesaplarsak sadece 8 kişi kalıyor:4: çok bilimsel bir araştırma sonucu bu yazdıklarım :thumbup:

Ted kadar seçici olmazsa sorun olmaz.:laugh:

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
bu yöntemlere gerek duymuyorum, gider yanına konusurum merhaba sizden hoşlandım konşabilirmiyiz diye.. %100 oran red edilmedim şimdiye kadar emin olun ;)

Valla ne hikmetse ben hep bu yöntemi denedim emubaltaci ama daha çok kendilerini birşey sandılar....:hammer:Amacımada ulaşamadım bu güne kadar:cursing:

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
abi kzı tanıyoruz oda bizi tanıyo saatide var dondurma falanda yemiyo ne yapacaz o zmaan:D

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Usta Neyaptın ya :D
Bugun Bi Kızla Messengerde Muhabbet Ediodk Dedimki " cep telefonu numaramı kaybettim acaba seninkini verebilir misin?" dedim Kız qüldü :D:w00t:
Başarı Oranı : % 79.99 :D
Karşıdakini Güldürme Oranı : %100 :D:D:D:thumbup:

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
bunlar M.Ö oncekı seyler herhalde :D
kızlar artık bu tur seylerle dalga gecıyorlar :D

anlamıyorum bu erkeklerı kızları neden bu kadar ulasılmaz goruyorlar...
tanısmak ıcın 40 takla atıyorlar :D

cihan506

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlar M.Ö oncekı seyler herhalde :D
kızlar artık bu tur seylerle dalga gecıyorlar :D

anlamıyorum bu erkeklerı kızları neden bu kadar ulasılmaz goruyorlar...
tanısmak ıcın 40 takla atıyorlar :D

Kendim için demiyorum kimi erkekler var onlarla tanışmak içinde kızlar can atıyor:4: