Jelatinlerdeki Sıkıntım

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
AkaufN4eEDykE2Ly-pM9bkYaKw6iE3tzitlqJAMr5CJb.jpg
AtZP6o0iSOY_PlMbFZ8NSstJPsd2EoH2ShNVR3zdBhNa.jpg

Arkadaşlar resimde çizdiğim yerler her jelatin aldığımda böyle oluyor. Hava baloncuğu değil de farklı bişey jelatin kalitesizliğinden mi yoksa neyden son taktığım jelatinde addison markaydı ne önerirsiniz uyuz oluyorum bu olaya

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Ya ondan yada iyi yapışmadığından.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
s6 Edge kullanıyorum, kavisli ekran nedeniyle bu şekilde jelatin taktıramamıştım, 11 ay oldu ekranda en ufak bir çizik yok, öyle çok hassas el bebek göz bebek de kullanmam cihazı, anahtar bozuk para olan cebe paldır palas attığım olmuştur çok kez. Bana kalırsa bu jelatinler hem gereksiz hem de bir süre sonra görüntü kalitesini çok çok düşürüyor.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
s6 Edge kullanıyorum, kavisli ekran nedeniyle bu şekilde jelatin taktıramamıştım, 11 ay oldu ekranda en ufak bir çizik yok, öyle çok hassas el bebek göz bebek de kullanmam cihazı, anahtar bozuk para olan cebe paldır palas attığım olmuştur çok kez. Bana kalırsa bu jelatinler hem gereksiz hem de bir süre sonra görüntü kalitesini çok çok düşürüyor.
S6 edge de ki cam iPhone 5s'te de olsa arkadaşta öyle kullanır. Samsung'un beğendiğim yanı cam çizilmiyor.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Senin Ekran Gorilla Glass 4 dostum o yüzden çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
PowerSupport kullanıyorum. Memnunum. iPhoneDo'ya selamlar.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Hava kalmıştır büyük ihtimalle...Benim tablette de vardı aynı kenarındaki gibi sökmeyince geçmiyo...Yenisini yapıştırırken iyi temizlemek lazım ekranı...Kalın camlarda problem olmuyo

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Hava kalmıştır büyük ihtimalle...Benim tablette de vardı aynı kenarındaki gibi sökmeyince geçmiyo...Yenisini yapıştırırken iyi temizlemek lazım ekranı...Kalın camlarda problem olmuyo
Valla ekranı her jelatin çok iyi temizledim toz kalmadı ama her jelatinde böyle oluyor ama jelatin yeterince ağır mı değil :D

Son mesajlar