İtü Fizik Mühendisliğini Nasıl Bilirdiniz?

Bu konuyu okuyanlar

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Adını 2 gün önceden duyduğun bir bölüme gitmek ne kadar doğru olur? Hem Fizik bölümü ağırdır (mühendisliği o kadar ağır mı bilmiyorum). Aynı anda çap yapmak çok zor. Birini salmak zorundasın.

Geçen sene 46300, önceki sene 36700'den almış.

---------- saat 21:58 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:57 eklenmişti ----------

Fizik ile mühendisliğini bir ara karıştırmışım, ama o kadar da düşmesi pek mümkün görünmüyor. İTÜ olmasa anlayacağım da.

İndir o zaman bak kılavuzdan. Ben kılavuzun yalancısıyım. Ben de şaşırdım da İTÜ olması illa yüksek olmasını gerektirmez.

Adını 2 gün önce duydum derken kastım Fizik Mühendisliğinden 2 gün önce haberimin olması değil.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Kılavuza baktım zaten. Son 1 haftadır bilgisayar başında en çok baktığım dosya o :)

mltm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fizik mühendisliğinin önü açık. en fazla 5-6 yıla kadar ( ki o zamana kadar anca mezun olmuş oluyorsun olursan tabi ) çok popüler olacak. birazcık araştırma yapan herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir sonuç bu. ama sadece puanın yetiyor diye gideceksen hiç gitme. yazık edersin kendine. çünkü fizik onu ruhunda benimsemeyeni yokeder , hissedeni ise hedefine götürür.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
jea itu de okuyor bılıyom da,konuyu neden hortlatıyonuz

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
fiziği sevmeyenlerin fizikte yeri yoktur zaten çap ve yatay için gidenler şapa otururlar fizikde iş imkanı yok diyen gerzekler o sizin sorununuz iyi bir fizikçi ki bu türkeyeden zor çıkar dünyada istediğin bir kurumda istediği maaşı alır. Zaten böyle adamlar fiziği para için yapmazlar. Matematikçiler de öyle :cool:

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Jeaquares nirdesin yaa. bana akıl vermen gerekicek çık gel bi uğra şu sayfaya :D

Jea'dan cevap var :)

Sen soyle o arkadasa, akli varsa gelmesin. "Jea zaten manyakti, oraya gidince iyice manyadi, su an amuda kalkarak ot iciyormus evde." de, gelmez bi' daha.
blank.gif

akrepp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D yaa yapmaa bea o kadarr kötü müü? OnLT yavru ya bi de şunu desene bi Jea' ya yatay geçiş falan nasıl yane olabiliritesi var mı? ççoook teşk ederim ;)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
:D yaa yapmaa bea o kadarr kötü müü? OnLT yavru ya bi de şunu desene bi Jea' ya yatay geçiş falan nasıl yane olabiliritesi var mı? ççoook teşk ederim ;)

"Olabilitesi var ama o yapamaz bu kafayla. Aynen bunu ilet ahah."

Valla aracıyım ben sadece :D

akrepp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ahah anlaşılan kaldırdık bi yerlerini ;)) nese canm teşk. ettiğimi de ilet yaa :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ankara fizik müh. öğrencisiyim...varsa sorunuz cevaplayabilirim ?

sedaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seviyorum bölümümü yaa :) I love İTÜ Fizik Mühendisliği :wub:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben yazılarını okudum da çift anadal yaptın mı acaba bende itü fiziğe gelip çap yapmak istiyorum da.