iphoneden hangi telefona geçmeliyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
4 senedir iphone 6 plus 16 gb kullanıyorum 16 gb olmasa 1-2 sene daha kullanırım rahat çünkü gerçekten çok stabil bir cihaz.

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. İphone alacaktım ama bütçeme uymuyor o yüzden iki telefon arasında kaldım.
mi 9t mi yoksa salı günü çıkacak olan redmi note 8 pro mu diye düşünüyorum. Hangisini almalıım sizce ?

Şunalrıda söyliyim hiç oyun oynayan birisi değilim. Kamerayı ve sosyal medyayı çok kullanıyorum. Öğrenciyim.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
4 senedir iphone 6 plus 16 gb kullanıyorum 16 gb olmasa 1-2 sene daha kullanırım rahat çünkü gerçekten çok stabil bir cihaz.

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. İphone alacaktım ama bütçeme uymuyor o yüzden iki telefon arasında kaldım.
mi 9t mi yoksa salı günü çıkacak olan redmi note 8 pro mu diye düşünüyorum. Hangisini almalıım sizce ?

Şunalrıda söyliyim hiç oyun oynayan birisi değilim. Kamerayı ve sosyal medyayı çok kullanıyorum. Öğrenciyim.
iOS platformunda androide geçmeden bence çevrende android kullanan samimi arkadaşların varsa 1-2 hafta cihazlarını değiştirip bir kullanın. Size uyuyorsa ondan sonra iOS platformu dışında bir cihaza geçin derim. Sonra işin içinde alışamayıp pişman olma durumu var.

Reaksiyon puanı
1
iOS platformunda androide geçmeden bence çevrende android kullanan samimi arkadaşların varsa 1-2 hafta cihazlarını değiştirip bir kullanın. Size uyuyorsa ondan sonra iOS platformu dışında bir cihaza geçin derim. Sonra işin içinde alışamayıp pişman olma durumu var.
keşke iphone alabilsem :)
yani şşuan öğrenciyim 2-3 yıl beni götürsün bu alacağım telefon sonra tekrar iphoneye dönmeyi düşünüyorum zaten

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bende aynı şekilde o telefonlar arasinda kaldim ikisi birbirinden guzeller :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Xiaomi Mİ9T
Galaxt S10
Mİ9 Lite
Redmi Note 8 Pro'yu işlemcisinden dolayı tavsiye etmiyorum

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Xiaomi Mİ9T
Galaxt S10
Mİ9 Lite
Redmi Note 8 Pro'yu işlemcisinden dolayı tavsiye etmiyorum
Mi 9 lite yerine rn8 pro daha iyi. Cihazın işlemcisini kötüleyip duruyorsunuz birşey yok işlemcide. Mi 9t ile yarışıyor cihaz.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 9 lite yerine rn8 pro daha iyi. Cihazın işlemcisini kötüleyip duruyorsunuz birşey yok işlemcide. Mi 9t ile yarışıyor cihaz.
MTK güven vermiyor hacım Snapdragon olunca insanın kafası rahat oluyor en azından

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Hangisi daha ucuz sa onu alın zaten aralarında pek fark yok neymiş işlemciymiş falanmış boşver, mi9t ve redmi note 8 pro ikiside gerçekten iyi cihazlar.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903

mi9t
xiaomi öneririm ben şahsen redmi note 7 kullanıyorum şunu söyleyebilirim note 7 ile redmi 8 serisi arasında pek fark yok sadece fazla kamera ve bi tık daha üst bir işlemcisi var

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
mi9t
xiaomi öneririm ben şahsen redmi note 7 kullanıyorum şunu söyleyebilirim note 7 ile redmi 8 serisi arasında pek fark yok sadece fazla kamera ve bi tık daha üst bir işlemcisi var
Note 7 yerine keşke Note 7 Pro gelseydi en azından sd675 ve Sony lensi kullanıyor bu arada bir şey soracam senin kameran soluk çekiyor mu Gcam'i bu yüzden kurdun diye tahmin ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangisi daha ucuz sa onu alın zaten aralarında pek fark yok neymiş işlemciymiş falanmış boşver, mi9t ve redmi note 8 pro ikiside gerçekten iyi cihazlar.
Bende Mİ9T'ye geçmek için can atıyorum şuanda cidden İPhone'dan sıkıldım 5 sene boyunca 5s kullanmak nedir lan ?

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Note 7 yerine keşke Note 7 Pro gelseydi en azından sd675 ve Sony lensi kullanıyor bu arada bir şey soracam senin kameran soluk çekiyor mu Gcam'i bu yüzden kurdun diye tahmin ediyorum

Bende Mİ9T'ye geçmek için can atıyorum şuanda cidden İPhone'dan sıkıldım 5 sene boyunca 5s kullanmak nedir lan ?
aralarında pek fark yok zaten hangisi daha ucuzsa ona geçsin ikiside mükemmel bir telefon

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
aralarında pek fark yok zaten hangisi daha ucuzsa ona geçsin ikiside mükemmel bir telefon
Benim kararım kesin hocam Mİ9T istiyorum bütün beklentilerimi karşılıyor bir de ben zor telefon beğenen biriyim

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Benim kararım kesin hocam Mİ9T istiyorum bütün beklentilerimi karşılıyor bir de ben zor telefon beğenen biriyim
Tamam iyi alın zaten ben konuyu açan adama öneriyorum, demekki çok istiyorsunuz alın ozaman ben karışamam zaten çok güzel bir telefon kötü de değil.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Efendim şimdi baktım sizin mesajınızı alıntılamışım en üsttekini alıntılamak yerine, özür dilerim.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903

Stock camera iyi ama gcam aksam çekimlerinde daha iyi

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
keşke iphone alabilsem :)
yani şşuan öğrenciyim 2-3 yıl beni götürsün bu alacağım telefon sonra tekrar iphoneye dönmeyi düşünüyorum zaten

Madem ki seni götürür o zaman kullan 1/2 sene daha 1 yada 2 sene sonra cihaz değişimi yap öyle daha mantıklı olur.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
1-2 sene kullanabilirsen eğer o sürede paranı biriktirirsin aynı kalitede iphone kullanmaya devam edersin kafan rahat olur

Reaksiyon puanı
1
Madem ki seni götürür o zaman kullan 1/2 sene daha 1 yada 2 sene sonra cihaz değişimi yap öyle daha mantıklı olur.
fotoları yedekleyip telefonu sıfırlamaktan bıktım artık 16gb telefon olmaz olsun bu yüzden değiştiriyorum zaten :)

mi 9t alıyorum gitsin ya hayırlı uğurlu olsun

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
fotoları yedekleyip telefonu sıfırlamaktan bıktım artık 16gb telefon olmaz olsun bu yüzden değiştiriyorum zaten :)

mi 9t alıyorum gitsin ya hayırlı uğurlu olsun

Aynen hayırlı uğurlu olsun kardeşime Allah utandırmasın. İnşallah uzun süre kullanmak nasip olur ki zaten memnun olacağına inanıyorum. Hafıza konusundaki sıkıntını anlıyorum geçmiş bir 8gb iphone 4 tecrübem oldu... uygulama silip yeniden yükleyip yer açmaya çalışmak gerçekten trajik bir durum. Birde şifreyi hatırla filan. ;)