Soru İphone Xr Mı Yoksa Samsung M31S Ve Elektrikli Scooter Kombini Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Rex1x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
4 yıldır j7 prime kullanıyorum 2017 de cihazı aldım 2018 de kırdım ve 3 yıldır kırık şekilde idare ediyorum. Son zamanlarda şarj soketi bozuldu sayılır, şarjı çabuk bitiyor, 16 gb depolamadan dolayı çok yavaşlıyor ve ısınıyor bu nedenle yeni telefon almayı düşünüyorum. 6500 tl bütçem var ve m31s ile xr arasında kararsız kaldım. M31s alırsam bildiğiniz üzere son yıllarda popüler olan elektrikli scooterları hobi ve ulaşım aracı olarak artan parayla kullanma amaçlı alabilirim ancak iphone xr alırsamda scooter alamam. M31s alırsam citymate pro 500 scooter düşünüyorum iphone alırsamda zaten şarj adaptörü kılıf kırılmaz cam derken 6500 ü bulur. Tavsiyeniz nedir? Ne almalıyım? Uzun yıllar kullanmak istiyorum en kötü beni 4 yıl idare edecek ve yavaşlamayacak bir telefon istiyorum. Kamera performansıda çok önemli değil ama arada sırada arkadaşlarım ve ailemle resim çekinmek için kullanırım.
Sosyal medyada genellikle çok takılıyorum ara sıra oyun oynuyorum.
Öğrenciyim buna göre tavsiye verirseniz çok sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

Storm Angel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
XR uzun ömürlü kullanım için alınır. Üzüm süre kullanmak istiyorsan iPhone al

Rex1x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yani açıkçası uzun ömürlü olması benim için iyi olur tabii çünkü hâlâ eski model iphone kullanan arkadaşlarım var ayrıca 3 yılda bir telefon masrafına girmemekte benim yararıma tabii ki. Yani samsung bile alsam 2 3 yılın sonunda donmaması lazım. Eğer samsung çok donar uzun kullanım sorunsuz kullanım ios işletim sistemi için iphone alınır diyorsanız elektrikli scooter ve m31s kombininden vazgeçip xr alacağım.

Tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Yani açıkçası uzun ömürlü olması benim için iyi olur tabii çünkü hâlâ eski model iphone kullanan arkadaşlarım var ayrıca 3 yılda bir telefon masrafına girmemekte benim yararıma tabii ki. Yani samsung bile alsam 2 3 yılın sonunda donmaması lazım. Eğer samsung çok donar uzun kullanım sorunsuz kullanım ios işletim sistemi için iphone alınır diyorsanız elektrikli scooter ve m31s kombininden vazgeçip xr alacağım.

Tavsiyesi olan var mı?
Tabikide iPhone XR çok daha uzun ömürlü bir cihaz. iPhone XR almanızı tavsiye ederim.

Rex1x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Güncel+ farklı bir tavsiyesi olan var mı?

Rex1x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Poco F3'e bakabilirsiniz.
Hocam bahsettiğiniz cihaza baktım ama batarya değişmez diyorlar doğru mudur? Yani batarya ölünce çöpe mi atılıyor cihaz? Ayrıca hiç kullanan görmedim gündelik hayatta acaba iyi bir cihaz mıdır?

Tunahan Sezer

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
278
Samsung m31 s daha uzun ömürlü olmasada iphoneye göre daha hızlı şarz ediyor ayrıca hızlı şarz da var

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
bence 4000'tlye bir cihaz alıp 2.5k'da scootera verebilirsiniz

Rex1x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
O zaman iphone xr alıyorum. Renk tavsiyeniz var mı? Sarı olanı alacaktım ancak sarı olan cihaz için hepsiburada da stoklar hemen tükendi. Diğer sitelerdede fiyatlar pahalı. Hangi rengi tavsiye edersiniz ? Sarının tekrar stoklara gelmesi ihtimaline karşın bekleyeyim mi?

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
4 yıldır j7 prime kullanıyorum 2017 de cihazı aldım 2018 de kırdım ve 3 yıldır kırık şekilde idare ediyorum. Son zamanlarda şarj soketi bozuldu sayılır, şarjı çabuk bitiyor, 16 gb depolamadan dolayı çok yavaşlıyor ve ısınıyor bu nedenle yeni telefon almayı düşünüyorum. 6500 tl bütçem var ve m31s ile xr arasında kararsız kaldım. M31s alırsam bildiğiniz üzere son yıllarda popüler olan elektrikli scooterları hobi ve ulaşım aracı olarak artan parayla kullanma amaçlı alabilirim ancak iphone xr alırsamda scooter alamam. M31s alırsam citymate pro 500 scooter düşünüyorum iphone alırsamda zaten şarj adaptörü kılıf kırılmaz cam derken 6500 ü bulur. Tavsiyeniz nedir? Ne almalıyım? Uzun yıllar kullanmak istiyorum en kötü beni 4 yıl idare edecek ve yavaşlamayacak bir telefon istiyorum. Kamera performansıda çok önemli değil ama arada sırada arkadaşlarım ve ailemle resim çekinmek için kullanırım.

M31s uzun süre götürmez.Uzun kullanım için İphone en iyi tercih.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

Scooter aldın mı? Markadan memnunmusun?