IPhone 6 mı? Galaxy S7 mi?

Bu konuyu okuyanlar

nmly98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar,yeni telefon almayı düşünüyorum.İki model arasında kaldım tercihimi hangi modelden yana kullanmalıyım? yorumlarınızı bekliyorum,iyi forumlar.

Jankat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Teknik özellikleri daha üstün herhangi bir sitede iki ürünü seç ve karşılaştırma seçeneğini kullan

nmly98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teknik özellikleri daha üstün herhangi bir sitede iki ürünü seç ve karşılaştırma seçeneğini kullan
elbette karşılaştırdım ama biri diyorki samsung berbat diğeri diyorki iphone rahat.

Reaksiyon puanı
5
iphone 6 diyorsun.iphone 6 dediğin telefonun nesi var Allah aşkına S7yle arasında kaldın böyle :D desenki 6s eyvallah derim :) iphone 6 ya sakın para verme kardeşim anlatabildim mi git SE al küçük ekran sıkıntı değilse daha iyi .ya da 6s al az daha fazla para koyup .ama S7'yle iphone 6 yı yarıştıramazsın bile :)

nmly98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iphone 6 diyorsun.iphone 6 dediğin telefonun nesi var Allah aşkına S7yle arasında kaldın böyle :D desenki 6s eyvallah derim :) iphone 6 ya sakın para verme kardeşim anlatabildim mi git SE al küçük ekran sıkıntı değilse daha iyi .ya da 6s al az daha fazla para koyup .ama S7'yle iphone 6 yı yarıştıramazsın bile :)
Twitch ve youtubede fazla zaman geçiriyorum ve haber de okuyorum o yüzden büyük ekran benim için ideal.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Hızlı, kasma sorunu olmayan , facebook ve messenger'i kasmadan çalıştıran, hd izleme imkanı veren .

O işi 6 da S7 de çok rahat görür. Güncelliği açısından S7 almak daha mantıklı. 6 alırsanız 64 gb mı olucak?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
128 gb iPhone 6 olsa ile tercih etmem artık.

Reaksiyon puanı
5
bulut diye birşey var bazı dosyalarını oraya atarda.cidden iphone 6 alınmaz ön ve arka kamerası zayıf .öyle oyun falan oynamayacaksan git başka telefon al .s7 dünyanın parası .Lg g4 Samsung s6 xperia z5 hangisini beğeniyon git al kullan

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Samsung s7 kamera, ekran, pil konularinda daha basarili bir urun. Ayrica benzer fiyata 32gb dahili depolama ile gene daha onde. Suya dayaniklilik gibi bir artisi da olan s7 genel tabloda iphone 6'dan daha cok artisi oldugu goruluyor.

İphone 6'nin s7'ye gore iyi oldugu noktalar ise ios isletim sistemini kullaniyor olmasi ile daha stabil ve uzun vadede performans dususunun daha az olmasi, daha hizli ve daha kararli calisan parmak izi sensoru.

0749

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S7 için optimizasyon sorunları var diyorlar o ne durumda? Aşırı ram kullanımı yüzünden telefon hafif kasmalar yapıyormuş.

Ak3La'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
6s olsa düşünmeden al derdim lakin , 6s kullanan biri olarak iphone 6 ile arasında s7 öneririrm. daha güncel bir cihaz. iphone 6 nın 5s ten sadece ekran boyutu ve işlemci farkı var. onun haricinde , kamerasından tut parmak izi sensörüne kadar aynı teknoloji kullanılmış. üzerine para ekleyebilirsen kesinlikle 6s almanı öneririm. ekleyemem diyorsan s7 al