Iphone 5 mi Galaxy s4 mü almalıyım kararsız kaldım lutfen yardım .. ! :(

Bu konuyu okuyanlar

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mantıklı davran..git ıphone 5 al oyununuda mis gibi oynarsın..gerekirse 1 sene sonra satar samsung alırsın..1900 ver ıphone 5 e..seneye sat 1000-1100 e..samsung s4 ü al 1000 e..bi senede iki telefon kullanırsın...yani anlyacagın samsungu satıp ıphone alamazsın..ıphone u satıp samsungu hayli hayli alırsın. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Bedavaya iPhone 5 alacagim . Ama telefonum ZTE Grand X degistirsem mi sıfır olcak iPhone5 . He bide HTC One Mükemmel bir telefon var arkadasimda var bi baktim süperrr!!!!!!!!!!! Tavsiye Ederim HTC One:clap:

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bence İphone 5 ve Galaxy S4 birbiriyle kıyaslanmamalı çünkü farklı platformlar ve kesinlikle birbirine benzer kullanım deneyimleri vermiyor. ben bir iphone kullanıcısı olarak androide bir türlü ısınamıyorum, sanki ios deki rahat ve konforum bozuluyormuş gibi hissediyorum. ancak bir başka android kullanıcısı içinde ios fazla sade ve bürokratik gelebilir.

dediğim gibi multimedya ve oyun özellikleri kuvvetli internet deneyimi güzel bir cihaz istiyorsan ben olsam telefonla filan uğraşmam gider ipad mini alırım 650tl ye kalan parama da güzel bir telefon alırım

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence İphone 5 ve Galaxy S4 birbiriyle kıyaslanmamalı çünkü farklı platformlar ve kesinlikle birbirine benzer kullanım deneyimleri vermiyor. ben bir iphone kullanıcısı olarak androide bir türlü ısınamıyorum, sanki ios deki rahat ve konforum bozuluyormuş gibi hissediyorum. ancak bir başka android kullanıcısı içinde ios fazla sade ve bürokratik gelebilir.

dediğim gibi multimedya ve oyun özellikleri kuvvetli internet deneyimi güzel bir cihaz istiyorsan ben olsam telefonla filan uğraşmam gider ipad mini alırım 650tl ye kalan parama da güzel bir telefon alırım

Kardeşim ipad mini tablet gibi bişey ben hem mesajlaşmak için hem oyun oynamak ıcın hemde tasınabılırlıgı kolay olması ıcın alacagım ekran buyuklugu cok olmayacak aynı firimanın malı apple ip5 nasılsa ipad minide benzer olur yani.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Ben Bedavaya iPhone 5 alacagim . Ama telefonum ZTE Grand X degistirsem mi sıfır olcak iPhone5 . He bide HTC One Mükemmel bir telefon var arkadasimda var bi baktim süperrr!!!!!!!!!!! Tavsiye Ederim HTC One:clap:

Bu htc one önerenlerin bot olduğunu düşünmeye başladım. :D

Reaksiyon puanı
16,118
htc one önerenin kafasına htc one atmak gerek iphone5 ve samsung galaxy s4 seçimini karıştırdıkları için ...
the-grudge'un kafasına atmak için ucuz telefon lazım elinde bulunanlar irtibata geçsin!

Korsan_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum ve iphone 5 le galaxy s4 arasında kaldım sizce ne yapmalıyım ? Hangisini tavsiye ediyorsanız nedeninide acıklayınız...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence şunu yapmalısın: forumu araştırıp bu başlığın aynısı olan 3-5 konu bulup detaylıca okumalı ve takıldığın, cevap bulamadığın bir soruyu orada sormalısın.

mrcerdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
? iPhone 5 ten pahalı şuan S 4 herkes takas istiyor S 4 ile ? Allah Allah zengin telefonu değil artık iPhone. Artık Android cihazlarda iPhone kadar pahalı hatta daha pahalı. Artık kurtulun bu düşünceden "dAndroid ucuz iPhone mükemmel ve pahalı" yok artık bu.

sen ilk önce araştırma yapmayı sonrada cümlenin sonunda ip5 al yazıp sonrada gülücük atmışım bunların ne anlama geldiğini öğren
en ucuz s4 http://www.akakce.com/galaxy-S4.html
en ucuz iphone5 http://www.akakce.com/iPhone-5.html
1400 civarında kutusunda açılmamış garantili yurtdışından gelme olmayan turkcell,vodafone,avea kayıtlı iphone 5 bul fiyatını bana söyle 1 tane alacağım yardımcı olursan sevinirim.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
sen ilk önce araştırma yapmayı sonrada cümlenin sonunda ip5 al yazıp sonrada gülücük atmışım bunların ne anlama geldiğini öğren
en ucuz s4 http://www.akakce.com/galaxy-S4.html
en ucuz iphone5 http://www.akakce.com/iPhone-5.html
1400 civarında kutusunda açılmamış garantili yurtdışından gelme olmayan turkcell,vodafone,avea kayıtlı iphone 5 bul fiyatını bana söyle 1 tane alacağım yardımcı olursan sevinirim.
Nerden gelmiş, nasıl gelmiş, garantisi varmı belli olmayan sitelere bakmışsın hocam. Ben gidip önceden adını dahi duymadığım sitelerden alışveriş yapmıyorum sizin gibi. Fakir olduğum için gidip vatandan filan alıyorum. Ki oradada arada 200 TL fark var. 200 TL aman Allah'ım bu farkı kapatmak için 6 yıl aralıksız çalışmalıyım. Evet daha bitmedi HTC One ile iPhone 5 arasında tamı tamına 100 TL farj var. Bunun içinde 3 yıl çalışmam lazım gördün mü ? Bak şu işe. Kardeşim istersen gidip uluslararası 1 yıl garantili 0 iPhone 5 i 1200 TL ye alıp 100 TL ye kayıt ettirebilirsin. Veya Galaxy S4 ü 1100 TL ye alıp 100 TL ye kayıt ettirebilirsin. Yani arada 700-800 TL fark yok. Ama gidip Galaxy S4 ü paralelithalat alıp iPhone yi en pahalı yerden 36 ay garantili 24 ay teknokasklı alırsan tabii ki 700-800 tl fark olur normaldir. Bana burada araştırmadan yorum yapma.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde [MENTION=66077]mrcerdm[/MENTION] Kardeşim eğer yazımı dikkatli okumaya kalkarsan benim yazdıklarım tamamiyle senin şahsına odaklanarak yapılmış değil ben orada diğer sadece iPhone pahalı diyenlere yazdım birazda sana karşı yazmış oldum o gülücüğüde fark ettlm. O yüzden öyle yazdım. Hatam olduysa kusura bakma. Ne demişler "Hatayı kendinde arama Hatay Akdeniz'de" :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ferybot bey sizin androidden anlamadıgınız çok belli apple ın neden stabil oldugunu ve androidin olmadıgını açıklıyım android emek ister apple ürünlerinde telefonu kapatırken ( şarj ı falan biitiginde ) kendisi otomatik olarak uygulamaların ön belleklerini ve rami temizliyor androidde öyl değil kendin temizliyeceksin allahın izni ile yakın zamanda galaxy s4 alıcagım şu anki telefonum galaxy w wonder bu bile kasmıyor sadece çok uygulama yükleyince kasıyor ve tabiki bu bi s4 değil. abimde s3 var hiç kasmıyor tel yağ gibi akıyor iç donanımsal olarak iphone la s4 karşılaştırılmaz bile ama reis sen ben görünüme önem veririm sağlam telefonum olsun falan dersaen iphone 5 beyaz al ...

EhemmiyetsiZ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence ikisini toplasan bi telefon çıkar. S4 ün özellikleri ve boyutları, iPhone 5'in dokunmatiği ve ios un kullanım kolaylığı stabilitesi birleştiğinde tadından yenmez.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5s in ne zaman çıkacagı hakkında bilgi sahibi olan var mı ben 2 üstteki kulllanıcıyım belki s4 yerine 5s alırım

droidfan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim artık geride kaldı bu tür olaylar. Aştık biz. Artık Android'de iOs kadar stabil. Hatta daha stabil bile diyebilirim. iOs tek stabil işletim sistemi gibi bir şey aklına asla gelmesin. BlackBerry 10 ve Windows Phone 8 çok stabil iki işletim sistemi bu arada. Kaç tane WP8 incelediysem tek kasılma tek takılma olmadı. iOs kullandığım her cihazda ufakta olsa takılmalar yaşadım. Android 10-15 telefon kullandım. Eski telefonlar çok kasıyordu. Yeni telefonların neredeyse hiç biri kasmıyor. Ama iOs en iyi işletim sistemi diye bir şey yok artık. Bitti o devir. Artık 4 farklı işletim sistemi var. Eğer WP8'in uygulamaları App Store'daki veya Google Play Store'daki gibi çok olursa düşünmeden WP8 diyorum. Ama şimdilik benim açımdan ya HTC One yada Galaxy S IV ama eğer beklersen iPhone 5S çıkıcak çok iyi olacak diyorlar. Ben olsam beklerdim. Hayırlı günler. Bu arada biraz daha araştırıp aç konunu. Çok fazla konu var bununla alakalı. Android'in kastığı yok. Fanboyların uydurduğu şeyler onlar.
wp8'de kasma olursa sıkıntı var demektir zaten.işletim sisteminde sadece sağ sol aşağı yukarı kaydırabiliyon bi zahmet de kasmasın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
apple ve samsung tartışılmaz zevkler ve renkler gibi ama bana sorarsanız kesinlikle samsung yeni s4 aldım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim deli Deli Konuşmayın İphone 5'ide denedim s4'üde ve Sonunda s4 almaya karar verdim aldımda şu anda sadece ısınma problemi vardı oda güncellemeyle gitti sen galaxy s4'deki Çözünürlüğü ancak 5s'te Bulursun Android Donuyormuş Ufuk Donmalar Var Yalan Söylemicem Ama Hafıza Kartı Aldınmı Telefon Hafızasını rahatlattınmı oda Gidiyor. Benden Solemesi..

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Konu hortlatılmış bende yorum yapayım ilerde girenler olursa diye. Note 2 kullanıcısı olarak kesiklikle android almayın derim oyun ve uygulamalar bakımında. Android de kaliteli oyun uygulama yok gibi bir şey zaten onlarda iPhone için var zaten. Google android salmış ortalığa isteyen istediğini koyar. iPhone uygulama ve oyun bakımından ne kadar az(!) dense de. iPhone için olan uygulama ve oyunlar gerçekten çok iyi ve başarılı. Ayrıca android de oluşan donmalar, kasmalar yok. Android gibi virüs kapma ihtimali de çok az. Güvenlik bakımından yine iOS. Paranız varsa iPhone derim.
Edit:Androidi bırakmam :D

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Özür dilerim. Benim kullandığım en üst iOs cihazların hepsinde menü geçişlerinde, oyun kapadıktan sonra arayüzde yaklaşık 4 saniyelik bir donmalar, kameraya girerken 5-10 saniye beklemeleri, neredeyse tüm oyunlarda kasmalar gördüm. Demek ki sorun bende. Bana gelen tüm iOs cihazlar sorunlu Android cihazlar sorunsuz. Benim hatam kusura bakmayın.

Tek stabil çalışan (Ben pek fark etmesem de bu stabilliği) işletim sistemi iOs değil hala anlamadılar.

Birdaha denk gelirsen rica ederiz bir video çekte androidde kasmayan iosda kasan üst model cihaz görmüş olalım sana zahmet :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
wp8'de kasma olursa sıkıntı var demektir zaten.işletim sisteminde sadece sağ sol aşağı yukarı kaydırabiliyon bi zahmet de kasmasın.
IOS'da çapraz kaydırma varda ben mi fark etmedim ?

Birdaha denk gelirsen rica ederiz bir video çekte androidde kasmayan iosda kasan üst model cihaz görmüş olalım sana zahmet :)
İnşaAllah tripod başlığımı bulabilirsem çekeceğim.

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu iki telefonun arası olan bir telefon önercem. Bence htc one. Menü geçişleri uygulama geçişleri filan çok stabil çalışıyor. Tasarım desen( zevk meselesi) bence harika. Htc one öneririm :D