İphone 5 - Lg G2-Xperia Z-Galaxy s4 Hangisi ?

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ,

Bu Bayram Sonundan Sonra Telefon Almayı Planlıyorum
İphone 5
Lg G2
Xperia Z
Galaxy 4

Hangisini Almalıyım Kararsız Kaldım
Aradığım Özellikler ; Öncelikle Fifa 14 - Asphalt 8 Gibi Oyunları Çalıştırıcak , Marketinde Gelişmiş (Güzel) Oyunlar Ve Uygulamalar Olcak , İnterneti'de Hızlı Olsun Yeter :D

İphone 5 'i Çok Düşündüm Ama Kararsız Kaldım :/
Birde Android'lerde Oyunları Bedava İndirdiğim Bir Site Var :)
İos İçin'de Böyle Bir Site Varmı ? Varsa Mesajdan Söylerseniz Sevinirim ...

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Merhaba Arkadaşlar ,

İphone 5
Lg G2
Xperia Z
Galaxy 4

Aradığım Özellikler ; Öncelikle Fifa 14 - Asphalt 8 Gibi Oyunları Çalıştırıcak , Marketinde Gelişmiş (Güzel) Oyunlar Ve Uygulamalar Olcak , İnterneti'de Hızlı Olsun Yeter :D

LG G2

Şu konuyu inceleyin

http://forum.shiftdelete.net/cep-telefonlari/342441-hangi-telefonu-secmeli.html

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia Z'yi Eledim :)

Lg G2 İyi Güzelde Büyük Biraz Öğrenci Adamız Büyük Olmasa Her Yönü İle Alına Bilecek Bir Telefon :) Bu Androidlerin Hemde Sağ Solu Belli Olmuyor 3-4 Ay Önce Bir Telefon Alıyorum 2.000Tl Ye Bu Gün 1.400Tl 'ye Düşüyor Bir Kötü Yanıda O Var :(
İphonelarda Öyle Değil Onun + 'sı Var İphonede Ayrıca Ekran Büyüklüğü Çok İdeal Benim İçin Çok Kafam Karıştı
Lg G2 Yada İphone 5 Bu İkisinden Birini Alıcam Gibi Duruyor :/

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
takipteyim bu konuyu bende g2-iphone 5 arası kaldım max bütçem 1600 o fiyata iphone 5 bulabilir miyim acaba?

CHeTHiN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia Z'yi Eledim :)

Lg G2 İyi Güzelde Büyük Biraz Öğrenci Adamız Büyük Olmasa Her Yönü İle Alına Bilecek Bir Telefon :) Bu Androidlerin Hemde Sağ Solu Belli Olmuyor 3-4 Ay Önce Bir Telefon Alıyorum 2.000Tl Ye Bu Gün 1.400Tl 'ye Düşüyor Bir Kötü Yanıda O Var :(
İphonelarda Öyle Değil Onun + 'sı Var İphonede Ayrıca Ekran Büyüklüğü Çok İdeal Benim İçin Çok Kafam Karıştı
Lg G2 Yada İphone 5 Bu İkisinden Birini Alıcam Gibi Duruyor :/
Bütçen ne kadar ona göre tavsiyede bulunabiliriz.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Lg g2 alın, s800 ile kasma olmadan IPS PLUS ekranda oyun oynayın...

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar ,

İphone 5
Lg G2
Xperia Z
Galaxy 4

iOS da bedava oyun veya uygulama indirebildiğin pp25 ve kuaiyong var ,bunların hepsi asphalt 8 i çalıştırır ama adreno320 ve 1080p ekran pek iyi bir ikili değil bundan dolayı xZ yi ele aklında hTC One varsa onuda ele bundan sonra geriye iki telefon kalıyor iPhone 5 ve LG G2 kalıyor büyük ekran özgürlük dersen G2 taşıması rahat kaliteli yazılım,market ve iyi tasarım dersen iphone 5(burda htc one ve xperia z yi kötülemedim kimse yanlış anlamasın)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ya arkadaş habire aynı konular bıktık yav. Kaç zamandır bağıra bağıra diyoruz g2 en iyisi diye. Moderatörler rica ediyorum telefon tavsiyeleri bir konuda toplansın hem forum kirliliği hemde aynı konuları görmekten bıktık.

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelıkle yazdgın telefonlar arasında en yenı olarak Lg g2 bulunuyo cok iddalı ve fıyatı da cok uygun ,fifa asphalt gibi oyunları oynamak buyuk ekranlarda daha guzel olur o yuzden Lg kafanı bı köşesınde dursun, iphone 5 ekran boyutuna göre 1 adım gerıde , şunu belırtmek ısterım ekran kucuk veya buyuk sıkıntı yapmıcaksan iphone 5 al derım ayrıca ınternet hızı dıosan kesınlıkle iphone 5 dıyorum aynı zamanda stabıl bende iph5 kullanmaktayım,haa iphone 5 almıcam dıosan bir sonrakı tercıhın Lg g2 olmalı bence.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba Arkadaşlar ,

İphone 5
Lg G2
Xperia Z
Galaxy 4

ben s4 kullanıyorum memnunum bir sorunu yok fakat sen lg g2 alçünkü bu telefonların arasındaki en güçlü cihaz note 3 ve lg g2 . lg g2 ve note 3 diğer her telefonlardan daha güçlü ve hızlı ve oyun performansı süper.ayrıca lg g2 fiyat konusundada uygun.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bütçe Sorun Değil Sevdiğim Bir Telefonu Alayımda :)
İphone 5 Boyut Açısından Güzel Geliyor Lg g2 Biraz Büyük Aslında Güzel Bir Boyutu Var Alışkınımda Büyük Ekrana Note 2 Kullanıyorum'da Çok Göze Çarpıyor Büyük Telefonlar Ondan Rahatsız Oluyorum Bende :)
O Yüzden İphone 5'e Biraz Daha Sıcak Bakıyorum Ama İkisi Arasında Kararsızım Gende :)
Note 3'üde Düşündüm Ekran Yüzünden Vazgeçtim :)

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eğer iphone alırsan sakin 16 gb alma sana tavsiye 32 yada 64 al

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu Gün Gittim G2'ye Baktım Çok Güzel Bir Telefon Çok Seri Ve Kullanımı Çok Kolay Çok Beğendim Büyük İhtimal İle Ondan Alabilirim 32 Gb 'nı bekliyorum İnş Bayramdan Sonra Felan Alırım ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim xperia z aldım hiçbi sıkıntım yok parasını kuruşu kuruşuna hakediyo ayrıca ekran filanda mükemmel ayrıca hava atmak konusundada açık ara :) ama para sorun değil dersen beklemeni tavsiye ederim xperia z2 çıkıcakmış ama fiyatı baya uçuk olur 20.7 mp kamera 3 gb ram olucağı söyleniyo :)