Iphone 5 mi Galaxy s4 mü almalıyım kararsız kaldım lutfen yardım .. ! :(

Bu konuyu okuyanlar

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Aslında usta ben Fifa 13 , N.o.v.a 3 , World war z , Modern combat 4 , Minecraft (4.6mb) , Gta vice , İnfinty blade bu oyunları yuklıcem inşalah. ama bunların toplam gb 5 en fazla . Birde ben internetten film izlerım ama illa indirmekmı lazım telefona telefonun kendı ınternetınden ızlenmezmı ?
İnternetten izlersin ama zor olur. Fifa 13 1.5 GB, Nova 3 2.7 GB, World War Z 1 GB, Modern Combat 4 2.8 GB, Minecraft 45 MB, GTA Vice City 1.1 GB, Infinity Blade I 1.3 GB II 2.2 GB :) Yani 11.3 GB :D Bir daha düşün :) Sana 2 GB gibi bir alan kalıyor :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende ikisinide tavsiye etmediğimi söyledim garip bir şey mi var bu durumda kardeşim
Yok. Adamın dediğini yazdım bende Kardeşim.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İnternetten izlersin ama zor olur. Fifa 13 1.5 GB, Nova 3 2.7 GB, World War Z 1 GB, Modern Combat 4 2.8 GB, Minecraft 45 MB, GTA Vice City 1.1 GB, Infinity Blade I 1.3 GB II 2.2 GB :) Yani 11.3 GB :D Bir daha düşün :) Sana 2 GB gibi bir alan kalıyor :D

Yok. Adamın dediğini yazdım bende Kardeşim.

Neyse ona hayırlısı olsun :)

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen bilirsin. Bütçene zarar gelmesin diye söylemiştim :)

Sağol dusunmen yeter . :)

Yok bea :) o kadarda yuksek degıl oyunda Modern COmbat zero hour (v0.1) var 1.5 gb :S ama kalan 2gb yetmezmı bana .

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Sağol dusunmen yeter . :)

Yok bea :) o kadarda yuksek degıl oyunda Modern COmbat zero hour (v0.1) var 1.5 gb :S ama kalan 2gb yetmezmı bana .
100-200 TL için acı çekmeye değmez bence, yetmez yani sana ama yinede sen bilin :) Bende yakında alacağım bir tane herkesin öve öve bitiremediği iOs'u birde kendi iPhone'umda deniyeyim 1-2 ay kullanacağım sonra S IV filan alırım :)

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ahmet sana benim S4'ü gösterirdim oyunlarda anlardın kasma olup olmadığını yakın bir yerde olsaydın

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ahmet sana benim S4'ü gösterirdim oyunlarda anlardın kasma olup olmadığını yakın bir yerde olsaydın

Atatürk parkına gelemenmı :) yada yunus emre ilk ogretım okulunun oraya.*

100-200 TL için acı çekmeye değmez bence, yetmez yani sana ama yinede sen bilin :) Bende yakında alacağım bir tane herkesin öve öve bitiremediği iOs'u birde kendi iPhone'umda deniyeyim 1-2 ay kullanacağım sonra S IV filan alırım :)

İyi yaparsın kardeşim :)

2gb kalsın telefonda resim çekmem vıdeoda çekmem genellkle yani :) müzik yuklersem yklerım 100 tane felan

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Atatürk parkına gelemenmı :) yada yunus emre ilk ogretım okulunun oraya.*

İyi yaparsın kardeşim :)

2gb kalsın telefonda resim çekmem vıdeoda çekmem genellkle yani :) müzik yuklersem yklerım 100 tane felan

Sen şu çamlık parkına gelemen mi :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone alırsan itunes miş cartı curtu çok adam akıllı pcde resim müzik video yükleyemiyorsun. İphone 4s de var galaxy s4 de var. s4 iphone çeyregi kadar ugrastırmadı. S4 de google hesabımı giriyorum istediğimi yapıyorum ama iphone daki itunes saçmalıgı sinir bozucu bence. S4 öneririm hem ekranı geniş oyunlar için birebir performansta gayet iyi.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone alırsan itunes miş cartı curtu çok adam akıllı pcde resim müzik video yükleyemiyorsun. İphone 4s de var galaxy s4 de var. s4 iphone çeyregi kadar ugrastırmadı. S4 de google hesabımı giriyorum istediğimi yapıyorum ama iphone daki itunes saçmalıgı sinir bozucu bence. S4 öneririm hem ekranı geniş oyunlar için birebir performansta gayet iyi.

S4 de googleplaya giryosn parayla alıyosun hatta kucuk oyun ındırıyorsun parasız . Ben ip5 de 25pp programı ıle istedigim oyunu ındırebılyorm hemde ucretsiz .

facebook'tan konuşuruz adres ver ekliyim :p

ak27mk744@hotmail.com ahmet yıldız

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=309727]Son Miralay[/MENTION] [MENTION=349874]XReisX[/MENTION] yolu tarif etseydiniz bi de :D :D

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s4 al birkaç şey hariç s4 alır asıl 5s ile s4'ü karşılaştırmak gerekecek