İnternete giremiyorum lütfen yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:glare::glare::glare::glare::glare::glare::glare:yaa arkadaslar benim telefonum bozuldu ve eski bi telefona kaldım bu telefondada internete giremiyorum 500 mb internet paketi yapptım yeni acill yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 mini kullanıyorum telefonum ınternete girmiyor bide mesaj gönderemiyorum ne yapmam gerekli acil söylermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba ben Nokia 302 kullanyrm watsap kullnyrm ama internete giremyrm yardım edin!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonum galaxy ace internet paketim var ama internete giremiyorum kafayı yicem. Yardım ediinn :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar-diğer ağlar-mobil ağlar-erişim noktası adları orada sol tuşa bas varsayılana sıfırla ozaman girebilir

Allah razı olsun kardeşim sayende internete girebildim:)) arkadaşlar deneyin gerçekten oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung duos wifiye baglanmıyor. yardımcı olur musunuz? kapatım actım yeniden başlatttım yok olmuyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnmde öyleydi müşteri hizmetlerini aradm internetim aktif değilmiş aktif hale getirdi şuan kullanabiliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıstedıgım sıteye gırerken her sıte dahıl baska sıtelere gırıyor sonra google plya gonderıyo benı neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi ben biliyorum bu sistem hatası ama ben de internet var gözüküyor ama internete girilmiyor wifi den bile girilmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar internet paketim var ama baglanamıyorum baglanıyr diyor baglanmıyor m.hizmetini ardım ayarları yptım gine olmadı yrdımcı olabilirmsinz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar. Ben lg g2 kullanicisiyim. Hattim vodafone. Yaklasik 10 gun once 2 gb lik internet paketi ve buna ek olarak 350 mblik facebook twetter paketi aldim. Ek olarak aldigim facebook twetter paketindeki 350 mb suresi dolmadan bitti ancak ben 2gb lik paketimi facebook twetter gibi uygulamalarda kullanamiyorum. Normal sitelere görebiliyorum ancak o uygulamalara göremiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

O

OzerO

SDN Okuru
Yukarıdan üst paneli açın (Wi-Fi filan yazıyor ya..) oradan en üstteki tiki kapayıp açın bi kaç kez ondan sonra olur çift sim kartlılar bunu yapıp şunuda denesin Ayarlar>Sim kart yöneticisi> ne girsin. Orada Veri Hizmet Ağı diye bi seçenek var internet paketi hangi kartda ise onu şeçin eğer yine yapamadıysanız mesazlarınızın en üstüne OzerO yazın bana ulaşmak isteyen SKYPE: live:eek:zero_minecraft ... İnşallah yardım etmişimdir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
interneti aç tuşuna basıyorum açılmıyor lütfen yardım edin :crying::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim veriyi açtıktan sonra hotspotu yani erişim noktasını da aç o zaman internetin gelir. geldiğinde erişim noktasını kapatabilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim çok teşekkür ederim bende sorunumu bu sayede çözdüm ve büyük bir dertten kurtuldum :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar dün sony m4 aqua aldım. Menüye giriyorum ayarlardan veri kullanımını etkin hale getiriyorum ama internete girmiyor. Çevrimdışı yazısı çıkıyor.

Son mesajlar