İnternete giremiyorum lütfen yardım edin

Konusu 'Android' forumundadır ve kek123 tarafından 30 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. kek123

kek123 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

- İnternete giremiyorum lütfen yardım edin

Arkadaşlar merhaba ben samsung galaxy s3 kullanıcısıyım ve turkcell hat kullanıyorum ama telefondan internete giremiyorum.Ne yaptıysam olmadı.Şebeke ayarları internetten denedim, otomatik denedim olmuyor.Turkcell üzerinden internete giremiyorum.Mail attım hattınızda sorun yok dediler.Sizce sorun ne olabilir?
    Paralel ithalat telefon aldım sizce bundan kaynaklı olabilir mi? LÜtfen yardımcı olun .

2. Kurşun Kalem

Kurşun Kalem Profesör

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Bursa
    ihtimal dahilinde yardımcı olabilmek için soruyorum, yanlış anlama. Ayarlardan mobil veriyi açıyor musun?

3. Bekçi

Bekçi Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın (@Kurşun Kalem) dediği gibi kayan menüyü aç mobil veriyi aktif hale getir. Olay tamamdır.

4. İrResistible

İrResistible Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Turkcell Tarafıdnan hattınızın İnternet i Kapatılmış olabilir Arayıp İnternet inizi Açtırabilir(Yapılandırabilirsiniz).

Htc One X Aldıgımda 10 15 gun sonra internetim gelecek diye Görevli Kadın kapatmıstı 15 Günlügüne fazladan faturaya eklenmesin diye ordan biliyorum.

5. HeroGaki

HeroGaki Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ayarlardan Paket Veriyi kapatıp wifi ile bağlanmayı deneyebilirsin

6. kek123

kek123 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herogaki arkadaşım zaten wifi ile bağlanabiliyorum orada sorun yok ancak dediğim gibi mobil veri ile bağlanamıyorum.Üstte de dediğiniz gibi açıyorum mobil veriyi nedense bağlanmıyor.Turkcell e mail de attım hattınızda sorun yok internete girebilirsiniz dediler.Sizce paralel ithalat olduğu için felan olabilir mi?Telefonu aldığımda dili fransızcaydı galiba ne dersiniz ? Veya başka bir neden olabilir mi ?

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim tel galax 3 internet ayarlarımı yapamıyorum yardım lütfen :( :(

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende yapamıyomu

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimkide samsung s duos mobil veri açık fakat int girmiyor of kafayı yiycem yardııımmmmm:(

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim telefonum nokia 701 mobil veri açık olduğu halde internete giremiyorum wi-fi ile de bağlanıyorum ama girmiyor ne yapabilirim ?

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

eğer hattınız faturalı ise ödenmemiş borcu ya da paketinizin zamanı dolmuş olabilir biraz bekleyip yeni bir paket almanızı öneririm

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ben ınternet paketi yaptım kullanmaya başlayabilirsiniz dedi ama giremiyorum acıl yardıım edin. :(

13. drake565

drake565 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İnternet ayarlarını indirdinmi

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ayarlar-diğer ağlar-mobil ağlar-erişim noktası adları orada sol tuşa bas varsayılana sıfırla ozaman girebilir

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bnm telefonum ıxperıa x3 ama internete bağlanmıyor nedense bağlatı koptu diyor

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar samsung ace kullanıcısıyım vodafone hat kullanıyorum wifi açıp internete tıklıyorum fakat az bişey doluyor lodıng ondan sonra hata veriyor sorun nedir sizce bi yardımcı olursanız sevinirim.Lütfen

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeşim çok çok ama çok sağol senin sayende oldu 2 gündür uğraşıyodum çok sağol :)

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Lg p760 kullanıcısıyım oparotörüm vodafone 1 gb internet paketi var ama faceebook açılıyor sohpet açılmıyor vatsap instagram kullanılamıyor veri ayarlarım açık yardım edin lütfen!!!

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

samsung s3 mini kullanıyorum avealıyım. yeni internet paketi yaptım facebook twitter sınırsız + 25 mb diğer internet. facebook a falan girdim 25 mb dan yedi daha sonra 25 mb bitince liralarımı yedi liralarımda bitti şuan internete erişemiyorum internetten baktım avea nın sitesinden paketimde hala sınırsız facebook twitter paketi devam ediyor görünüyor. ama ben giremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz çok sinirim bozuldu :((((((((

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kayan menuye nasıl gırıs yapıcam

Sayfayı Paylaş