internet sitesi için fikir

Bu konuyu okuyanlar

murat1767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar belki yıllardır internet sitesi açmak istiyorum ama işin en zor kısmını yapamadım yani bir fikir bulamadım biraz özgün olsun güzel web site fikri olan söyleyebilir forum blog demeyin internette bakmadığım site kalmadı bnde konu açmaya karar verdim şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

murat1767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 günde bu siteden bi kişi cvp yazmazmı?

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Orada burada gördüğün ilginç içerikleri, dünyada her gün göremeyeceğimiz şeyleri, paranormal olayları, komik veya etkileyici olayları derlemek geldi aklıma.

Onun dışında bunca farklı türde sitenin arasında özgün bir konu bulman imkansız denecek kadar zor neredeyse. Ve ille de konu olarak özgün olmana gerek yok. Tutulan bir konu üzerinde ilerleyebilirsin, özgün olmasan bile alanında en iyisi olursan en özgünü sen olursun :)

murat1767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle cvp için tskr ederim konuya gelicek olursak sizin fikriniz çok güzel ama neden daha iyi siteler (youtube) gibi varken bnm sitemden izlensin yada okunsun ki bide sizin fikriniz biraz genel bi konu bn daha tek bir konu üzerinde yoğunlaşmak istiyorum.

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
öncelikle cvp için tskr ederim konuya gelicek olursak sizin fikriniz çok güzel ama neden daha iyi siteler (youtube) gibi varken bnm sitemden izlensin yada okunsun ki bide sizin fikriniz biraz genel bi konu bn daha tek bir konu üzerinde yoğunlaşmak istiyorum.

İkisini birden yapabilirsiniz. Videolarınızı Youtube'e yükleyip her videoya kendi sitenin linkini bırakabilirsin. Videolar dışındaki makalelere ulaşmak isteyenler siteni ziyaret edecektir.

Bu daha hızlı büyümene yardımcı olacaktır, tek bir konu üzerine yoğunlaşman da uygun olur bu bağlamda.

Videoda merak uyandırıp, detaylı makaleyi sitene bırakabilirsin örneğin.

Konu bulmak deyince ise aklıma gelenler bunlardı, umarım başarılı olursun :)

murat1767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevabınız için teşekkürler öncelikle fikriniz çok yararlı oldu ama benim istediğim konu daha niş bi konu arıyorum farklı bi fikri olan varsa dinlerim ?

eren akkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fikir edinmek için google trends ten yardım alabilirsin yani en çık aranan kelimeler üzerine bir site yapabilirsin

murat1767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fikriniz için çok teşekkür ederim ingilizce içerikli bi site açmaya kara verdim.