Google.com.tr'nin Görünümü Değişti!

Bu konuyu okuyanlar

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Araçlar>İnternet Seçenekleri>Tarayıcı Geçmişi>Sil yoluyla temizleyebilirsin.

TOKAI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eski görünüm güzeldi dil araçlarını bulmak için göbeğim çatladı neyseki buldum google translate tek geçerim server firmama inilizce mektubu burayı kullanarak yazıyorum

ahkus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba. google tarayıcının bu halini hiç beğenmedim sanki hack lenmiş bir durumu anımsatıyor. dün bende de değişti ilk kez karşıma gelin ce hack lendiğimi düşünmedim değil. ama güzel olmamış. eğer değiştiyse?

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
az önce yanlışlıkla google şiliye girdim.onlarınki daha barlık üstteki servislerin olduğu kısım siyah,daha güzel bence umarım öyle olur bizimkide :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yeni özellik koymadılarsa pek bişi ifade etmez benim için.

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Explorer'de değişlik görünüyor bende ama Chrome'de değişlik yok eski Google görünüyor...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bende ilk gördüğümde beğenmemiştim ama zamanla alışırız... Bazı şeyler göz farkıdır...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ingilizce google'da da üste siyah serit koymuşlar. yakında bizimkine de koyarlar umarım. çok şık durmuş. :)

i38328_google.png

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Firefox'un varsayılan giriş sayfasını kullandığım için Google'ın anasayfa tasarımı pek bir şey ifade etmiyor ama arama yaparken sol sütundaki görünüm değişikliği hoş :)

nedenben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alışkanlıkların değişmesi zor olsa da güzel olmuş.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
hayır arkadaşlar google ana sayfaya geldiğinizde ctrl ye basılı tutup farenin ortasındaki tekerleği çevirerek istediğin şekle çevirebilirsiniz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendeki google sayfasıda değişti. Artık google logosu yerine Goog Türkiye yazıyor. Neden böyle oldu?

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Eğer Google'ı hiçbir ülke yönlendirmesi olmadan en orijinal haliyle kullanmak isterseniz ana sayfayı www.google.com/ncr olarak ayarlayın.

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
görsel arama kısmı olmamış boyuta göre arama yok ya gelişmiş aramadan bakabiliosun anca çok saçma görsel ararken kolay oluyodu.. Artık resimler tam sayfaya yayılıyor

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
görsel arama kısmı olmamış boyuta göre arama yok ya gelişmiş aramadan bakabiliosun anca çok saçma görsel ararken kolay oluyodu.. Artık resimler tam sayfaya yayılıyor
Evet benimde hoşuma gitmedi o yakında değişir..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende açılan yeni google da üstteki görseller,çeviri vb. butonlar yok olmuş eskisini geri ayarlayamıyor muyuz?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Arkadaşlar bende açılan yeni google da üstteki görseller,çeviri vb. butonlar yok olmuş eskisini geri ayarlayamıyor muyuz?
1 yıllık konuyu hortlat mışsın
Şimdi soruna gelirsek google arayüzünü değiştirdi yani bir uygulama değil eski haline çeviremezsin