Games Academy

Bu konuyu okuyanlar

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere çok güzel ve faydalı bir kanaldan bahsedeceğim. Başlıkta da gördüğünüz gibi games academy.

qBjMYR.png

Games Academy, aslında Fallen tarafından CS:GO takımıı olarak kuruldu. Daha sonra da Brezilya içerisinde turnuvalar düzenleyen, bir nevi Brezilya'nın ESL'i konumunda bir yer aldı. Peki bunun bizle ilgisi ne? Fallen daha önceleri de CS stratejileri hakkında videolar çekiyordu fakat bunları Portekizce anlatıyordu. Şimdiyse düzenli bir şekilde İngilizce videolar oluşturmaya başladı. İzledğiniz zaman zaten videoları beğeneceksiniz orası kesin fakat durumu size şu şekilde anlatayım Fallen bizzat profesyonel takımların uyguladığı taktikleri basit bir şekilde nasıl sizin takımınıza ve matchmakingde uygulayacağınızı da anlatıyor. Ve bunları genelde ufak detaylara dahi dikkat ederek yapıyor. İzlemeniz hem oyun hassaslığınız diyebileceğimiz game sense'inize hem de takım olarak oynuyorsanız takımınızı öne çıkaracak bazı orjinal fikirleri görmenizi sağlayacak.

İyi de İngilizce bilmiyorum onu ne yapacağız diyorsanız, Fallen bunu da düşünmüş ve videoları içinde Türkçe'nin de bulunduğu pek çok dilin altyazıları ile yüklemiş. Şu an sanırım ilk dört videoda Türkçe altyazı var fakat diğerleri de kısa zamanda gelecektir. Ayrıca ben de altyazılar konusunda yardımcı olabileciğimi bildirdim.

Tavsiyem videoları izleyin ve ufak yollu oyununuza dahil etmeye çalışın. Emin olun CS'de brain, aim'den çok daha önemli bir olgudur.

Youtube sayfası: Games Academy
Web sitesi: Games Academy | Aulas

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar sizin de konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum..
Hepinize iyi forumlar..