Galaxy Note 3 iPhone 5S'e Karşı!

Bu konuyu okuyanlar

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
appleın işletim sistemi iyi herşey chipset demek değil

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ip 5s'e o kadar para vereceğime note 3 alırım daha iyi.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Geekbench 3'ü de satın almak :/

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Androidçiyim fakat iphonelalrın hiç kastığını görmedim

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benchmark devri geride kaldi hocam. kisinin ihtiyaclarini hangisi goruyorsa ona yonelmeli

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Mobilim, video falan varsa da izlemedim, diyeceğim bir şey var; siz nasıl olur da bu cihazları kıyaslarsınız? Bulundukları Kategori, hitap ettiği kullanıcı kitlesi farklı. İki elmanın tadlarını kıyaslarken bu daha iyi, bu daha kötü diyebilirsiniz fakat üzüm seven biri için aynı şey değildir.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
samsunga su yok.sony yapsın alalım.hatta sony ios işletim sistemini kullansın öyle alalım :D

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
samsung artık midemi bulandırıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sayın editör, tamam haber yapıyorsunuz ama biraz objektif olun lütfen, bu şekilde yaptığınız haberler taraflı haber yaptığınız izlenimi veriyor ve hiç etik olmuyor. Bunu neden mi söylüyorum, "Galaxy Note 3 ise dört çekirdekli olmasından dolayı "Multi-Core" yani çoklu işlemci testinde iPhone 5s'e karşı büyük bir üstünlük sağlıyor" dediğiniz için söylüyorum. 1.29 GHz çift çekirdekli işlemciye 2.3 GHz 4 çekirdekli işlemci bu kadar az farkatabilmiş anca. Arada 420 puan gibi bir fark var ki normalin altında bence, abarttığınız kadar değil. Bundan daha büyük bir fark olması gerekirdi ki büyük bir üstünlük sağlayabilsin.

Amacım onun bunun fanboyluğunu yapmak değil, haberlerin gerektiği gibi okuyucuya aktarılması.

Haberler gerektiği şekilde abartmadan yapılırsa verilen bilgiler daha sağlıklı olarak okuyuculara aktarılabilir.

Saygılar.

Komedicocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben yaşadım iphone 4 kullanıyordu telefonda 7.0.1 yüklü kasıyo şu anda içindede vine twitter facebook tumblr gibi sosyal ağlar + temple run , minion rush , subwaysurfers gibi bi kaç tane daha oyun var şu anda satmayı düşünüyorum ve telefon arayüz geçerken çok kasıyorr

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben yaşadım iphone 4 kullanıyordu telefonda 7.0.1 yüklü kasıyo şu anda içindede vine twitter facebook tumblr gibi sosyal ağlar + temple run , minion rush , subwaysurfers gibi bi kaç tane daha oyun var şu anda satmayı düşünüyorum ve telefon arayüz geçerken çok kasıyorr

iPhone 4 4 sene oncenın telefonu 4 sene oncenın androidleri suan 5 para etmez BKZ:Samsung galaxy s...

Karşılastırma yaparken ondan daha iyisi varmı dıye bakmak lazım iphone 4 4 sene once ugretıldı 4 sene once ugretılıp daha stabılı varmı ???

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Billmoyorum belki görmemiş olabilirsiniz ama ben ni kacyerde gördüm samsung test programlarinda hile yapıyormuş ve bu sayede çok yüksek puan alıyormuş örneğin donanım olarak benzeri olduğu lg g2 ile samsung note 3 arasında sadece 1 gb ram farkı var ve testlerde yaklaşık 8bin civari fark atıyor bu fark 1 gb ramla olacak iş değildir. Ama samsungun hilesi olarak görülen sistemde samsung baya baya fazla puan alıyor örneğin s4 antutuda 28 bin civarı alırken htc one felan 24000 alıyordu ama uygulamaya gelince oyuna gelince s4 apısıp kalıyordu kimse bana nerde öyle felan demesin ben kendim kullandım ve şu an iki cihazda üniversite ev arkadaşlarımda var samsung zaten göz boyamaca yapıp yapıp satıyordu yine bir tanesi daha ortaya çıktı yakında başka birşey daha gorecez gibi geliyor bana
Ama bu söylediklerime plastikseverler çok kızacak galiba !!!

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Biri elma, biri armut.. İkisini de severim ama elmayı daha çok severim.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
3GB RAM, Full HD ekran ve 4 çekirdekli işlemciden dolayı Note 3 diyorsanız;
iPhone 5s daha hızlı.

RespectGallant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5s ın kullanılabılır tarafı neresı allahınızı seversenız yapmayın ya.sorun ustune sorun cıktı en son gonderdıklerı guncelleme ellerınde patladı.mavı ekran hatasını gormussunuzdur umarım?

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
3GB RAM, Full HD ekran ve 4 çekirdekli işlemciden dolayı Note 3 diyorsanız;
iPhone 5s daha hızlı.
haticeye değil neticeye bak; note 3 daha hızlı. iPhone 4 çekirdekli işlemci kullansa daha hızlı olabilirdi ama yetiyor, ama note 3 ü geçmeye yetmiyor.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
haticeye değil neticeye bak; note 3 daha hızlı. iPhone 4 çekirdekli işlemci kullansa daha hızlı olabilirdi ama yetiyor, ama note 3 ü geçmeye yetmiyor.
Android'in iOS'tan daha hızlı olduğunu hayal bile edemiyorum, etmek de istemiyorum. Hızdan kastım uygulama performansları, ona göre.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Performans felan olarak bişey söylemiyorum.

Her ikisi kendi sahasında iyi oynayacak

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Android'in iOS'tan daha hızlı olduğunu hayal bile edemiyorum, etmek de istemiyorum. Hızdan kastım uygulama performansları, ona göre.
Android daha hızlı demedim zaten. işlemci saat hızı çok fazla 2.3 ghz kadar ve 4 çekirdekli. Apple işlemciyi yükseltmiyor ama geliştiriyor, yeni iPhone da ki 64 bit desteği gibi mesela.
Android performans(işlemci) isteyen bir sistem; İos işlemci istemediği halde hızlı olan bir sistem. Ama sonuç olarak Snapdragon 800 çipseti, A7 işlemciyi geçmiş.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kardeşim bi düşünün ya. Aynı donanımı 5sede koyun. Sonra bi test yapın görelim note3ten kaç kat fazla aldığını.. androidçiyim ama iphoneler daha iyi.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Farklı iki sistemde "bu daha iyidir" demekten bıkmadınız mı :D Note 3 ile G2 yi kapıştırın işte sabaha kadar :)

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8

iPhoneların kastığını görmediysen Androidçi olduğun belli. Millet 2 haftadır kan ağlıyor. iOS 7 çıktığından beri iPhone 5'te ağırlaşmalar, iPhone 4'ü kullanmanın işkence haline gelmesi, pil tüketiminin katlanılmaz boyutlara ulaşması. Ama bizim millete kalsa iPhone stabil, iPhone kasmaz. Stabil olan iPhoneların daha hiçbiri çıktığı sürümden iki sürüm yukarısına güncellendiğinde akıcı çalışmadı. Pil tüketimi desen her yeni iOS sürümü ile ayrı bir problem yaşatıyor. Ama iPhone harika.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Android daha hızlı demedim zaten. işlemci saat hızı çok fazla 2.3 ghz kadar ve 4 çekirdekli. Apple işlemciyi yükseltmiyor ama geliştiriyor, yeni iPhone da ki 64 bit desteği gibi mesela.
Android performans(işlemci) isteyen bir sistem; İos işlemci istemediği halde hızlı olan bir sistem. Ama sonuç olarak Snapdragon 800 çipseti, A7 işlemciyi geçmiş.
Tabii ki de geçecek, sonuçta Android kullanıyor Snapdragon'u. Ama 4 çekirdekli olduğu halde az bir farkla geçiyor. Zaten single core skorunda geçmiş bile. Sonuç olarak 4 çekirdekli olsaydı fark atardı 5s.

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tabii ki de geçecek, sonuçta Android kullanıyor Snapdragon'u. Ama 4 çekirdekli olduğu halde az bir farkla geçiyor. Zaten single core skorunda geçmiş bile. Sonuç olarak 4 çekirdekli olsaydı fark atardı 5s.
belki de İOS desteklemiyordur 4 çekirdeği.

Son mesajlar