Samsung Galaxy Note 10 veya Redmi note 11 pro

Bu konuyu okuyanlar

ErenKaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, yıllardır Samsung Note serisi aklımda olan bir seriydi. Samsung Galaxy Note almayı düşünüyorum. Benim için tek problem yanı da cihaz çıkalı 3 yıl olmuş. Zamanının amiral gemisi olan bir telefonda 3 yıl süre çok bir şey mi bilemedim açıkçası. Aynı fiyat bandında da (6000) redmi note 11 pro önerildi burda da redmi tarafına karşı bir ön yargım var. Hangisi daha mantıklı ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    160.6 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    119.3 KB · Görüntüleme: 46

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Arkadaşlar merhaba, yıllardır Samsung Note serisi aklımda olan bir seriydi. Samsung Galaxy Note almayı düşünüyorum. Benim için tek problem yanı da cihaz çıkalı 3 yıl olmuş. Zamanının amiral gemisi olan bir telefonda 3 yıl süre çok bir şey mi bilemedim açıkçası. Aynı fiyat bandında da (6000) redmi note 11 pro önerildi burda da redmi tarafına karşı bir ön yargım var. Hangisi daha mantıklı ?
Bütçe ne kadar?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Bütçe 6000 mi?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Galaxy note 10 tercih edersem 2. el oluyor zaten. redmi tercih edersem sıfır olacak. Temiz galaxy note 10 buldum hocam 6k ya.
Oyun oynamıyorsanız Samsung tercih edebilirsiniz.
Hocam ikinci el 6K bandında ve yukarısında
S20 FE.
Harici; (ikinci el)
•OnePlus 8
•Poco F3
•Mi10-T bakabilirsiniz.
Redmi Note 11 Pro'yu 6K'ya alacaksanız fiyat güzel.8-9K bandında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung kesinlikle ?
MİUİ ile uğraşmayın
•GoS
•Batarya
•Isınma Sorunu
•Video Performansı Sorunu daha ?

Son düzenleme:

ErenKaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonlaır gündelik hayatta çok yoran biri değilim. Oyun oynadığımda pek söylenmez genellikle gündelik işler dosyalar, notlar, fotoğraflar vs. bunlar için kullanıyorum. Önerinizden anladığım kadarıyla Galaxy Note serisini tercih etmem daha mantıklı.
Oyun oynamıyorsanız Samsung tercih edebilirsiniz.
Hocam ikinci el 6K bandında ve yukarısında
S20 FE.
Harici; (ikinci el)
•OnePlus 8
•Poco F3
•Mi10T bakabilirsiniz.
Redmi Note 11 Pro'yu 6K'ya alacaksanız fiyat güzel.8-9K bandında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

•GoS
•Batarya
•Isınma Sorunu
•Video Performansı Sorunu daha ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Telefonlaır gündelik hayatta çok yoran biri değilim. Oyun oynadığımda pek söylenmez genellikle gündelik işler dosyalar, notlar, fotoğraflar vs. bunlar için kullanıyorum. Önerinizden anladığım kadarıyla Galaxy Note serisini tercih etmem daha mantıklı.
Oyun oynamıyorsanız vs. alabilirsiniz.Ama SnapDragon versiyonunu alın.Harici S20FE-OnePlus 8-Mi10-T-Poco F3 gibi cihazlara bakabilirsiniz.

Son düzenleme: