Format attıktan sonra hp laserjet 3050 tarayıcı çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

hatice g

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba. hp laserjet 3050 yazıcı kullanıyorum. geçenlerde bilgisayar çöktü ve haliyle format attık. sonra yazıcıyı okumadı. hp nin sitesinden sürücüleri yükledim şimdi sadece yazıcı olarak kullanabiliyorum tarayıcı özelliği hiç görünmüyor. ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
merhaba. hp laserjet 3050 yazıcı kullanıyorum. geçenlerde bilgisayar çöktü ve haliyle format attık. sonra yazıcıyı okumadı. hp nin sitesinden sürücüleri yükledim şimdi sadece yazıcı olarak kullanabiliyorum tarayıcı özelliği hiç görünmüyor. ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Sadece yazıcı sürücünü yüklemiş olabilir misiniz? Tarayıcı sürücülerini yüklemeyi denendiniz mi? Eğer denediyseniz kaldırıp tekrar kurmayı deneyin sorun devam ederse HP Müşteri Desteği ile irtibat kurun | HP® Müşteri Desteği ister bu linkten isterseniz 0(212) 4447171 numaradan iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

hatice g

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
oradaki bütün sürücüleri yükledim. ama olmadı. şimdi müşteri hizmetlerini aradım onlarda yapamadı :(

hatice g

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cihazda sorun yok ki başka bilgisayara taktığımda tarama yapıyor acaba formattan önceki haline döndürmem mümkün mü
--- Gönderi Güncellendi ---
kendim ettim kendim buldum ve yaptım :) aygıt yöneticisinden her yere baktım sistem aygıtlarında HP scan null yazıyordu ona tıkladım sürücü güncelleştir dedim ve oldu. yardımınız için teşekkür ederim :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Buda süper bir şey, bir bilgi sahibi olmuşsunuz. Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

hatice g

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kendim ettim kendim buldum ve yaptım :) aygıt yöneticisinden her yere baktım sistem aygıtlarında HP scan null yazıyordu ona tıkladım sürücü güncelleştir dedim.
Buda süper bir şey, bir bilgi sahibi olmuşsunuz. Hayırlı olsun güle güle kullanın :)
teşekkür ederim :)