Fiber internet için hangi servis sağlayıcıyı tercih etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Selamlar dostlarım bir sorum var ttnet ile olan sözleşmemiz bitiyor ve yeni bir sağlayıcı seçmek durumuna geldim 70 tl gibi bir bütçem var sizce en uygun hangi sağlayıcıdır yani öneriniz varmı Süperonline düşünüyorum fakat fiyatları tuzlumudur vsvs gibi sorunlarım var lütfen yardım edin

Reaksiyon puanı
16,118
Turkcell Superonline fiber Turk Telekom'un fiberinden daha iyi onu al...
www.superonline.net
2015-10-17 22.13.43.jpg
2015-10-17 22.14.05.jpg

gerçek fiber sadece Turkcell Superonline'da var.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Şu anda bulunduğum evde trkcll fiberi var. Evimde tt fiber var. Bariz fark var. Upload 7 mbit. Sırf bunun için bile değer.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
eğerki binanda Türksat'ın fiber altyapı varsa geç derim veya Süperonlinenin KENDİ ALTYAPISI varsa binanda geçmen mantıklı olur şunuda eklemek istiyorum Vodafone akk konusunda aşırı töleranslı 2 sene civarı kullandım ve akk yi aşsanda düşürmüyolar vodafone kullanan başka kişilerdede aynı durum geçerli vede vodafone mesela 64 lük bi pakede geçersen sana 75mbps civarı hız veriyo ama olduda bi sorun yaşadın Allah yardımcın olsun çünkü müşteri hizmetleri Allaha emanet bir türlü çözemiyolar sorunu ayriyeten Türkiyede hız konusunda Türksat ve Süperonline ooklanın sonuçlarına göre birinciliği paylaşıyolar ve Türksatın müşteri hizmetleri süperonlineden daha iyi sonuç olarak
Türksat>Süperonline>Vodafone>Türk Telekom

Son mesajlar