Hangi internet servis sağlayıcısını tercih etmeliyim ?

Bu konuyu okuyanlar

furkan221635

Doçent
Reaksiyon puanı
461
Altyapım Vdsl destekliyor hangi servis sağlayıcısından aldığımın bir önemi var mı ? Türknet, millenicom speednet vb. düşünmüyoruz. Türk Telekom, Superonline ve Vodafone arasında bir fark olur mu hepsi Türk Telekom'un kabloları üzerinden veriyor diye biliyorum. Bu altyapı 50mbps kaldırır mı ? Aşağıya altyapı değerlerimi de bırakayım:
1618423759473.png

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Hepsi türk telekom üzerinden vermiyor olabilir. Bazı bölgelerde türk telekom vdsl verirken superonline fiber verebiliyor. Bu sebeple tek tek hepsinin müşteri hizmetleriyle görüşmenizi öneririm. Bölgenizde kaç mbps hız vereceklerini vs öğrenin derim. Ben superonline fiber kullanıyorum memnunum ancak tamamen şans işi altyapı :(

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Altyapım Vdsl destekliyor hangi servis sağlayıcısından aldığımın bir önemi var mı ? Türknet, millenicom speednet vb. düşünmüyoruz. Türk Telekom, Superonline ve Vodafone arasında bir fark olur mu hepsi Türk Telekom'un kabloları üzerinden veriyor diye biliyorum. Bu altyapı 50mbps kaldırır mı ? Aşağıya altyapı değerlerimi de bırakayım:
Ekli dosyayı görüntüle 147720
Millenicom veya Turk.Net tercih edebilirsiniz. Turk.Net'de ping yüksek oluyor. Aslında en mantıklısı Telekom gibi, tabii bütçeniz varsa. Yüksek fiyata internet sunuyorlar fakat çoğu ISS'den daha düşük ping ve jitter veriyorlar.

furkan221635

Doçent
Reaksiyon puanı
461
Millenicom veya Turk.Net tercih edebilirsiniz. Turk.Net'de ping yüksek oluyor. Aslında en mantıklısı Telekom gibi, tabii bütçeniz varsa. Yüksek fiyata internet sunuyorlar fakat çoğu ISS'den daha düşük ping ve jitter veriyorlar.
Altyapım 50 mbps'yi kaldırır mı?

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
netspeed al ben çok memnunum en iyi f/p iss si vdslde aşırı uygun kampanyaları var