Farm Yapamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Koridorda last hit atabiliyorum minyonları kaçırmamaya çalışıyorum ve çoğu zamanda kaçırmıyorum. Oyun başında dakikaya uygun şekilde giderken oyun orta-son kısımlarında ciddi bir fark oluşuyor nasıl kapatabilirim.

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
bu genelde diğer oyuncuların yapısı ve hero seçimleriyle alakalı, farmlaman gereken şampiyonlar var, farmlamasanda güçlenecek şampiyonlar var, bu oyunun orta kısmında özellikle insanlar farmı bırakıp oyunu arama döndürme de hevesli :D sürekli side lane e giderek farmda öne geçebilirsin oyuna tp ile girerek bunu daha da ileri çıkarabilirsin. ben 30 dakikayı geçen oyunlarda genelde 250 farma mutlaka ulaşırım, bu da baya item almama sebep oluyo :) pratik yap

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Roam atmayan şampiyonlarda yapabiliyorum ama genellikle botu öne geçirmek istiyorum, katarina ile full roam atınca farm alınmıyor ama yinede güçlü :D

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
bunun da yöntemleri var roam atmayı seviyosan laneyi hızlı itip canon wave doğduğunda direk bota koş müsaitse gank at, kill alırsan farmı da it bottaki çünkü expte geri kalırsın zaten geri dönene kadar canon wave anca ölmüş olur, rakip farmlar kuleye ölmeden yakalarsın. oyunda farm her şey :)