En Iyi Türk Torrent Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

TorrentKafe.com

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne Davetiye ne de Ratio sıkıntısı çekmenize gerek yok www.torrentkafe.com hepinizi bekleriz

Uploader Arıyoruz Bilgilerinize

--- Mesaj Güncellendi ---

Ne Davetiye ne de Ratio sıkıntısı çekmenize gerek yok www.torrentkafe.com hepinizi bekleriz

UPLAODER OLMAK İSTEYE ARKADAŞLAR ADMİN İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER

madyes_15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an benim gördüğüm en iyi torrent sitelerinden biri Torrentdiyarı hem ücretsiz sadece mecbur üyelik var o kadarda olsun ve torrentler iyi gibi benim görüşüm diğer çoğu türk torrent sitelari paspal selametle

mrspirates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yeni Açılan gerek görünümüyle gerek yönetiminin ilgili tutumuyla bence torrenteagle.com torrent dünyasında kendine yer bulacak :)

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar sadece yabancı dizi indirebileceğim the mentalist,fringe vs. seed zorunluluğu olmayan torrent sitesi söyleyebilir misiniz ? HD olarak indirebilirsem bu filmleri iyi olur.

kutup95

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alpstorrent diyorum başka bir şey demiyorum :)

Preddy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aramızda Türk Torrent siteleri adminleri var ise sesimi duysun, lütfen şu TS Special adlı scripti kullanmayın.. Acayip itici.
Serzeniş: Neden Türk Torrent camiasında bir scenetorrents tarzında bir site çıkmıyor o kadar kullanıcı ve yabancı trackerlarda Türk varken.
Romanya, Bulgaristan vb. internet hızı bize oranla yüksek olabilir ama adamların bir sürü kaliteli torrent tracker'ı var..

Favorilerim,
LeechTurk = LTRG Ripleri
BiTTuRK = BTRG 720p için

türk emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bende Bir Torrent Sitesi Açtım V.İ.P Üyelik İçin ilk 10 Kişiye Verilecektir.

Her Türlü Torrent Dosyası Var

Oyun
Film
Program
Belgesel
Dizi
Konsol Oyunları

Buyrun Bu Sitemiz www.torrent-turkey.com

Lİntenizi Güncelleyin

riza38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece torrent değil, bir aile'nin buluştuğu ortam

38805628078094863864014.jpg

savsatli8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Torrent Cell'i cok begeniyorum. Oncelikle buyuk torrent siteleri arasinda uyeligi acik tek site. Ayrica 2012 yilina girdiklerinde ciddi manada siteyi canlandirdilar.
Yonetim kadrosunun genisligi acisindan Turkiye'de ilk ucte sanirim.
Bir cok sitede, hatta yeni sitelerde bile, uygulanan ve uyeleri canindan bezdiren hit & run bu sitede devre disi. Yani eger hiziniz cok iyi degilse her indirdiginiz dosyadan sonra uyari almayacaksiniz demektir.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bu işin kralı pritebay'dır. Hem üyelik gibi derdi yok hem de neredeyse her dosyayı bulabiliyorsun. Ratio derdinide vicdanınıza bırakmış bir oluşum. Bence gerçek paylaşımcıların mekanı. Al kaç yapan onca kişiye rağmen hala dosyalarda seeder bulunur.

cywarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Konu basligindaki resim torrent-cell :) gulmeden edemiyecegim orasi mi aile ortami. Bilmesem gormesem inanirim ama malesef bes para etmez xxx sunumlarda cabasi. ben turktorrent uyesiyim seed derdi bile yok. dizi icinde torrent-ultra oneririm tabi illa rip istiyorsaniz oped rip filmle digerini karsilastirin farki gorun. bu arada bluray la dvdrip xvid karsilastirmayin :)

TorrentGallery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentgallery.com yeni açılmıştır. Torrent sisteminden anlayan uploader arkadaşlar aranıyor

EnSi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yerli: TurkTorrent.eu (Yeni uzantısı ile)
Film & Dizi & Oyun olarak ulaşamayacağınız bir şey yok..
Son dönemlerde uploaderları baya mesafe katetti. Test uploaderlarında dahi server & seedbox var.
(Daha hızlı indirebilme imkanı sunuyor bunlar)

Doçent ve üstü bir iki SDN üyesine davetiye yollayabilirim ;) PM ile ulaşırlarsa

Yabancı: TorrentLeech.org
ancak Türkiye şartlarında bu siteyi kullanmak
ciddi bir upload hızına sahip olmanız lazım

Alternatif: TorrentDay.com & Zamunda.net & 0.arenabg.com

Zamunda ve Arena-bg seed istemiyor

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Verilen sitelerin bazısı kapanmış bazısı üyelik kapalı Yerli klipler için üye alımı açık hangisini tavsiye dersiniz?

cenkzenk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okadar kişi yazmış cizmiş hiç kimse adam gibi siteleri söylememiş veya bilmiyorlar.

en iyileri bitgamer zamunda rus torrentlerdir bunların birleşimi üyeliksiz bir adres biliyorum

http://zamunda-torrent.com/ ağırlık oyun şimdiye kadar en hızlı torrentleri bu siteden indirdim iso hunt gibi siteler den asla hızlı indiremedim şimdiye kadar.

bir tane daha vardı torrent neyse aklıma gelirse yazarım.

speedygs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1. zamunda
2. arenabg
türk
1.leectürk
2.arenabg
vs bu 2 türk sitelerinden davetiye verebilirim yabancı zaten yok ama beni magdur etmeyeceklerse 100/60 geri reseed yapmak şartıyla yani 1 gb aldıysan 600 mb upload geri göndereceksin yapmassan zaten site seni atar olan bana olur bir daha kimseye davetiye vermem isteyen emailime istek yapsın ilk gelenlere olanları vericem email içerigi emaillerini bana atsınlar isteklerini yazsınlar davetiye istiyoruz diye sonrasında email alıcaklar siteye rumuz ve şifre belirleyerek girebilirler speedygs-@hotmail.com

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başlık en iyi Türk Torrent sitesi ama önerilenlerin çoğu yabancı!
turk sitelerinde en iyi turktorrent.eu , arena-tr
ikinci sırada bitturk, lenchturk
diğerlerini söylemeye gerek yok ama bugün bir site yönetiminden davetiye geldi ve üye oldum, site daha yeni kurulalı 1 ay olmamış, kurucuları sürekli minide hoşuma gitti. bu kadar övdükten sonra ismini burda vermiyecem. reklam yapıyorum diye suçlanmamak için ama merak edenlar özel mesaj atsınlar linkini vereyim.

tunga.ece_alper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrent torrent diyolar hiçte hızlı gelmedi bana :F normali kapanana kadar dewam

Son mesajlar