En iyi Online Oyun

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    313

Bu konuyu okuyanlar

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İkariam çok güzel bir yönetim oyunudur.

byali01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
silkroad online oyna derim biraz karışık gibi ama güzel oyun

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Arkadaşlar online oyun tavsiyeniz var mı ? mümkünse güzel bir aksiyon macera oyunu olsun :D

Cevap veren yok mu?

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
adamımsın [MENTION=3261]ben[/MENTION]eficence

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
point dışında baska bildiğiniz var mı

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
FPS istersen Mars online rpg tarzı Rappelz öneririm ikisde Türkçe Rappelz oynamayı düşünürsen hemen başlama yeni server açılacak orda herkezle eşir şartlarda başlarsın

castieltheangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 oyun size.. 1-Anno1777, download gerektirmeden tarayıcınızdan(internet explorer, chrome, firefox) direk olarak oynayabileceğiniz, gerçek dünyadan simüle edilmiş bir yaşam oyunudur. Oyun 17. yüzyılda geçmektedir. Oyunda şirket açabilir, ülke yöneticisi olabilir ya da imparatorluk kurabilirsiniz. Oyunun en dikkat çekici özelliği, oyunda kazandığınız paraları gerçek paraya çevirebiliyorsunuz. Yani sanal dünyada elde ettiğiniz finansal başarılar gerçek dünyanıza da yansımış oluyor.
Kayıt linki: http://www.anno1777.com/index.php?i=325138
2-MarketGlory, download gerektirmeden tarayıcınızdan(internet explorer, chrome, firefox) direk olarak oynayabileceğiniz, gerçek dünyadan simüle edilmiş bir yaşam oyunudur.Anno1777e çok benzer..
Kayıt linki : http://marketglory.com/register/CassTheAngel
2sini birden oynayıp güzel paralar kazananlar var.. şiddetle tavsiye ederim..

Wexar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online oyun oynama, çoğu bağımlılık yapıyor ve parayı veren düdüğü çalıyor. Singleplayer oyunlar oynamanı tavsiye ederim. Ama illa online oynacağım ben diyorsan tribes ascend var.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu ara çok sıkıldım beni saracak online oyun önerir misiniz ?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Leauge of Legends

Oyunun türkçe betası'da çıktı, yakında tamamen türkçe olacak. tavsiye ederim :)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Leauge of Legends

Oyunun Türkçe betası'da çıktı, yakında tamamen Türkçe olacak. Tavsiye ederim :)

Çok değişik bir şey.Oyunu açabilir misin biraz öyle çok karışık oyunlardan hoşlanmıyorum ve bu da karışık gibi :D Bu arada tavsiye için teşekkür ederim.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Oyunda kahramanlar var, oynadıkça paran oluyor, paranla yeni kahramanlar satın alıyorsun. Her oyun 5'e 5 oynanır.

Oyunda 3 lane var, 2 kişi üst laneye gider, 1 kişi orta laneye ve 2 kişi alt laneye gider.

Map-summoners-rift.png

Oyunda amaç rakip takımdan daha çok kasılıp karşı takımın kulelerini ve merkez binayı yıkmak. Oynanış olarak dota'ya benzer.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İkariam çok güzel bir köy yönetme oyunu kendi köyünü kurup yönetiyorsun :)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyunda kahramanlar var, oynadıkça paran oluyor, paranla yeni kahramanlar satın alıyorsun. Her oyun 5'e 5 oynanır.

oyunda 3 lane var, 2 kişi üst laneye gider, 1 kişi orta laneye ve 2 kişi alt laneye gider.

Map-summoners-rift.png

oyunda amaç rakip takımdan daha çok kasılıp karşı takımın kulelerini ve merkez binayı yıkmak. oynanış olarak dota'ya benzer.

İyiymiş Bu Oyunu İndiriyorum :) Teşekkürler bu arada :)

İkariam çok güzel bir köy yönetme oyunu kendi köyünü kurup yönetiyorsun :)

Tavsiyen için teşekkürler ama bi aralar denemiştim sarmadı :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
İyimiş Bu Oyun İndiriyorum :) Teşekkürler Bu Arada :)

başlarda sarmayabilir, oyunu açarken tutorial eğitimlerini kesinlikte atlamayın, sonra co-op ( 5 kişiye karşı 5 bot) bir oyun oynayın. Oyun içinde para kazandıkça eşya almayı unutmayın.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başlarda sarmayabilir, oyunu açarken tutorial eğitimlerini kesinlikte atlamayın, sonra co-op ( 5 kişiye karşı 5 bot) bir oyun oynayın. oyun içinde para kazandıkça eşya almayı unutmayın.

Oyunu zaten ilk kez senden duyuyorum tutorial'i atlayıp hani biz Türkler de vardır bilmediğimiz bir yerde kimseye sormadan yer bulmaya çalışmak gibi bir kahramanlık yapmam yani söz konusu bile olamaz :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
League of legend oyunu dotayla aynı oyun ... Dotayı pek oynamadığım için onu da indirince hemen silmiştim. Şu an ara sıra Mars Online oyununa giriyorum güzel oyundur tavsiye ederim. (Şu an hile de yok oyunda rahat oynanıyor.Ayrıca sesler hariç oyun türkçe.)