En iyi Online Oyun

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    313

Bu konuyu okuyanlar

rozabay

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Evet arkadaşlar bu ara boş zamanım var ve Online oyun da takılmak istiyorum tabi kaliteli olursa iyi olur :) Takıldığınız yada bildiğiniz oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.Oyuna giriş ücretsiz olursa iyi olur :) yani demek istediğim F2P tarzı oyunlar :)

http://vindictus.nexoneu.com/ çıktığı günden bu yana oynuyorum. Görsellik ve dövüş sistemi bakımından hiç bir online oyun yanına yaklaşamaz.

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Vallaha hilesiz diye eklersen zamanında Dc universe online'ı oynayabilirsin. Diğer türlü çoğu rpg oyunlarının hepsinde paralı botlar v.s mevcut oynanmaz.

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla yaklasık bütün online oyunları denedim. 25 gb ttnetin sınırsız die adlandırdıgı, hizmetini ben 120 gb ye kadar kullandım ama, sana şunu söyleyeyim. bence en iyi ücretsiz mmporg Rappelz'dır. Oyun ücretsiz ama, yani diğer ücretsizler gibi değil. Oyun parasıyla satılan itemlerden ziyade, oyun içindede markette olmayan itemler düşüyor. İiyi bi ticaret sistemiyle pet sistemi var oyunda. Bi rahibe buflattırdıgın zaman kendini, kesemeyeceğin mob yok :D ilk zamanlar görevler filan sıkabilir ama görevlerle felan hiç uğraşma. Bufları al ve oyunu keşfetmeye başla :)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
League of Legends diyorum başka birşey demiyorum

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Topeleven football manager ya da bombom oyna

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ByKaMiKaZe Arkadaşlar Aion'u tavsiye ettiler bu yıl ücretsiz olmuş heralde belki buna bakabilirim.
byfaruk Daha önce duymamıştım , gameplay videolarına falan baktım güzel bişeye benziyor, browser tabanlı olmasına rağmen grafikler güzel geldi bana.
ozkanbey Vindictus'u 2-3 ay önce oynadım hoşumada gitti ama zamanım olmadıgı için bırakmıştım iyi oldu hatırlattıgın.Bu oyunda çevre etkileşimi güzel gelmişti :)
remixes Onu oynadım hocam ama pek hoşuma gitmedi açıkçası.
trnc LoL'da oynadım ama onun için baya boş zamanının olması lazım bir maça giriyorsun en az 1-2 saat sürüyor :) Güzel oyun ama şimdilik kenarda kalsın.

Maestia oynayan var mı bu arada bunada güzel diyorlar

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
FlatOut2 tek oynandığında sıkıcıdır ama online oynarsan gayet zevkli tavsiye ederim :)

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
World of Tanks oynadım ama o kadar zevkli gelmedi bana , oynanış dinamikleri ve grafikleri pek hoşuma gitmedi.Ama tavsiyen için sağol.

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0

:D yapma etme olmaz öyle bişey :D Botlardan slot bulabilecekmi arkadas ? Setubu bulmadan hilesini bulur oyunun :D

MetinAtgl bence youtube videolarını izle pk videoları tanıtım vs, onlara göre bi oyuna gir. Cünki böyle tavsiyelerle kafan karısır. güvenip indirirsin ama istedigin gibi çıkmaz. Bide kolay bişey degil dowland etmek. Pat die olmuyo :D

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Eskiden olsa Silkroad derdim ama oyunu çok bozdu joymax .

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Wow a bi bak derim herkez tavsiye ediyo LoL da iyidir .

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şuan için aklımda olanlar sırasıyla Aion - Maestia - Vindictus - Rappelz

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Online Olarak "Silkroad, Knight, Warcraft,Allods Online" ve bunlara benzer oyunlar var
Ben Silkroad I Bayağı oynadım Güzel Tavsiye Ederim :thumbup1:

Dikkat!!:BAĞIMLILIK YAPARLAR.:(

Bawyera

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyun şuan fıstık gibi bitti her şey piyasa düzgün :)

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba. Lineage2'yi tavsiye ediyorum türkiyede oynayan sayısı çok düşük zaten orjinalinde ücret ödemen gerekiyor sanırım pvp serveri oynaman lazım eğer kolay bir pvp oynarsan ve oyunu iyi öğrenirsen (kendi başına 5-6 ayda) çok zevkli bir oyun.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Merhaba. Lineage2'yi tavsiye ediyorum türkiyede oynayan sayısı çok düşük zaten orjinalinde ücret ödemen gerekiyor sanırım pvp serveri oynaman lazım eğer kolay bir pvp oynarsan ve oyunu iyi öğrenirsen (kendi başına 5-6 ayda) çok zevkli bir oyun.

orjinali artık ücretsiz. arkadaşlarım oynuyor.

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aion Online indireyim dedim demez olaydım 16 GB indiriyor bari sorunsuz indirse, ya Downloader hata veriyor ya İnternet kopuyor hiçbiri olmadı elektrik gidiyor öyle öyle baştan başlata başlata ayın 8'inde 40 GB'ye geldim :( Ve hala indirebilmiş değilim ...