Soru 25-30K arası en iyi ve en uzun süre dayanacak oyun Laptobu ne alabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Laptop almak istiyorum bütçem aşağı yukarı 25-30K, ne önerirsiniz ? Bilgisayarı umarım ki 5-6 sene kullanmayı umuyorum dolayısı ile beni uzun süre idare edebilecek olmasına ve aşırı derecede ısınmamasına ihtiyacım var (ağır oyun oynarsam neredeyse her laptop un ısınacağının farkındayım ama normal yada ağır olmayan kullanımda ısınmaması ve oyun oynarken de aşırı ısınmaması ve içine zarar vermemesi mümkün se iyi olur çünkü dediğim gibi uzun süreli kullanmak istiyorum) RAM inin en az 16 GB olması gerekiyor ve artırılabilir olursa iyi olur. Dediğim üzere oyun bilgisayarı istiyorum ve içinde Star wars fallen order gibi oyunlar oynayacağım yani grafik kartı ne kadar iyi o kadar iyi. Ne önerebilirsiniz ?

Monsterlar çok ısınıyor diye duydum o yüzden Monster alınır mı bilemedim. Casper Excalibur lar hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Acer ve Hp victuslara bakıyorum ama bir akrabam ben Acer Nitro 5 kullanıyorum ve çok ısınıyor ve içten ısınıyor dedi o konuda e düşünüyorsunuz ve doğru ise bu diğer Acer lar içinde geçerli mi ? Yani kısaca elimdeki bütçe ile beni yıllarca en iyi götürebilecek ve sorunsuz oyun oynatacak en iyi ne alabilirim ? Bütçeyi çok az aşmanız (32K civarına kadar) o noktada diğerlerini çok aşan ve tüm ihtiyaçlarımı karşılayabilecek bir bilgisayar olması durumunda kabul edilebilir ama her türlü bütçeyi aşmayan bir bilgisayar da yanında önerirseniz iyi olur.

NOT: Hepsiburada yada Trendyol dan alınacaktır.

Draker

Doçent
Reaksiyon puanı
60

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563

SKGoronamo

Asistan
Reaksiyon puanı
9