Dünyada ne kadar video sitesi var hepsinden video indirebilecek program arıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

volkanos

Profesör
download helper ve download toolbar kullandım site site test ettim her siteden indiremiyor malesef aklınıza gelebilecek her video sitesinden video indirebilinecek bir program var mı bildiğiniz?

Rato

Doçent
Online Video Hunter Professional diye bir program var 800 ile 1000 arası video sitesinden indiriyormuş kullanıyorum ama kaç site bilmiyorum buradan bakabilirsiniz.

Uygun olmayan sitelerde mevcutmuş orada linki kaldırıyorum isminden arayınız

POWER

Rektör
Clipfinder kısıtlı bir alana hitap ediyor. Tube Hunter diye aratın bulursunuz. Ayrıca Orbit Downloader ın grab++ fonksiyonu da işinizi görebilir :)

mylegend

Asistan
Size bir program önermeyeceğim ama Firefox eklentisi önerebilirim. sadece firefox üzerinde çalışır. Flasgot adlı eklentiyi browserine kur. Bu eklenti web sitesi desteklemez uzantı destekler. Mesela (.flv .mov .avi .3gp .mp4 .divx .... ) gibi uzantıların tarayıcı üzerinde çalıştığını görünce hemen sana linki verir ve indirirsin. Yalnız bunun için birde Flasget 2.0 kurman gerekiyor. Eklentiyi ve FLashgeti kurdun. şimdi ne yapacaksın. faceboka girdin mesela herhangi bir videoyu başlattığın zaman Firefoxsun Sağ Alt köşesinde bir Disket işareti göreceksin ona tıklıyorsun ve başlattığın videoyu indiriyor. 10 tane video açarsan 10 linkide sana sıralar ve istediğini indirir. daha önceden indirmiş olduğu linki indirmez. bu yüzden sorun olmaz. istediğin siteden bu eklenti ile videoyu çekebilirsin. benim firefoxu kullanmaktaki ilk sebebim bu aslında :D

Ozgurky

Profesör
Orbit'te ''grab++'' özelliği ile şu ana kadar girdiğim bütün video sitelerinden video indirdim. Örn; youtube, izlesene, vidivodo, google video, videoara, yahoovideo gibi. Facebook'ta paylaşılan videoları da indirebilirsin tabi ki. Hem de ücretsiz bir program. Ayrıca diğer işlerin içinde kullanabilirsin indirme yöneticisi sonuçta. Upload sitelerinde premium hesabın yoksa kullanma derim hatalı indirebiliyor ama normal sitelerden indirmesi çok çok hızlı. İndirirken video izlemen biraz zorlaşıyor çünkü interneti sömürüyor resmen :) Ama bu sayede indirme işlemi çok hızlı oluyor.

storm61

Profesör
Dünyada ki bütün videolar mı?
ne olacaklar ki..?
ttnete garezi mi var?

NikeSteeL

Dekan
Internet Download Manager'in Daha İndiremediği Siteye Denk Gelmedim
Tek Geçerim Ama Çok Hızlı İndirir Hemde Bütün Sitelerde İndirir

tony_almeida

Doçent
firefox'da video download manager eklentisi
sitedeki bütün videoları
müzikleri
hatta resim linki alamadığın flash içine gizlenmiş resimleri bile alabilmeni sağlıyor
kullanıyorum daha hiçbir siteden video alamadığını görmedim

elmeo

Asistan
Sizlere video indirmek için önereceğim ücretsiz bir programcık. Hangi video sitesi olursa olsun videoyu bilgisayarınızda oynatmak için videoyu cache belleğine kayıt eder. Bu program cache belleğe kayıt edilmiş videoyu başka bir konuma kopyalamanızı sağlıyor. Bu sayede bilgisayarda seyrettiğiniz video hangi siteden olursa olsun rahatça başka bir konuma kopyalayabiliyorsunuz. Programın adı "VideoCacheView" googleda kolayca bulunabilir.

rise

Linux, Windows,...
Yönetici
Moderatör
download helper ve download toolbar kullandım site site test ettim her siteden indiremiyor malesef aklınıza gelebilecek her video sitesinden video indirebilinecek bir program var mı bildiğiniz?

1-)

"Adresi olsun olmasın, gördüğüm her videoyu indirmek isterim" derseniz,
Real Player kurarak kurulumun sonundaki bütün seçenekleri işaretlemeniz yeterli.
Herhangi bir videeo izlemeye başladığınızda Real Player video indirme çubuğu videonun üstünde kendisini gösterecektir.

2-)

"Yok ben elimdeki mevcut video adresini kopyalayıp panoya aldığım anda indirsin" diyorsak da Jdownloader kurmanız yeterli..
Kolay gelsin.

NikeSteeL

Dekan
Sizlere video indirmek için önereceğim ücretsiz bir programcık. Hangi video sitesi olursa olsun videoyu bilgisayarınızda oynatmak için videoyu cache belleğine kayıt eder. Bu program cache belleğe kayıt edilmiş videoyu başka bir konuma kopyalamanızı sağlıyor. Bu sayede bilgisayarda seyrettiğiniz video hangi siteden olursa olsun rahatça başka bir konuma kopyalayabiliyorsunuz. Programın adı "VideoCacheView" googleda kolayca bulunabilir.
Video Tam Olarak izlenmişse Bulabiliyor Ve Firefox Desteği Yok !

Ben Genede Söylüyorum AspirinLi Internet Download Manager Gibisi Yok

rizgar21

Üyecik
kardeş real player 11 var indir dünyadakşi bütün vide o sitelerinden indirebilirsin birde bütün tarayıları destekler

Hedgehog!

Doçent
firefox'da video download manager eklentisi
sitedeki bütün videoları
müzikleri
hatta resim linki alamadığın flash içine gizlenmiş resimleri bile alabilmeni sağlıyor
kullanıyorum daha hiçbir siteden video alamadığını görmedim
Kullanmış olduğun eklentinin linkini verebilir misin???

stat counter