Distribütör ve ithalatçı?

Bu konuyu okuyanlar

closedme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette telefonlar baya bir ucuz dün lg g4 buldum delta garantisi altında 1170tl neden bukadar ucuz alsam bir sorun cikarmi aranızda alanlar yardım edebilirmi.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
"Ucuz etin yahnisi olmaz." diye bir söz söylemiş atalarımız. Büyüklerimizin sözünü dinlemekte fayda var.

closedme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çevremde n11den alan çok bir sorun çıkmadı daha

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Mesele cihaz değil zaten, mesele garanti.

closedme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
distribütör fena değil diyorlar

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İnternette telefonlar baya bir ucuz dün lg g4 buldum delta garantisi altında 1170tl neden bukadar ucuz alsam bir sorun cikarmi aranızda alanlar yardım edebilirmi.

hiç bir sıkıntı çıkmaz takma kafanı, ben hep paralel ithalat yani distribütör garantili alırım. geçen sene ekranda sararma vardı g4 te ekanı değiştirdiler, tek farkı garantisinde. benim aldığım telefon LG G4 tü, arızalandığında istanbula göndermiştim. tabiiki bu ithalatçı firmalar da çeşitli garanti servisleriyle anlaşıyorlar. şansıma bana iyi olan denk geldi, alacaksan da garantisinin hangi firma olduğunu sor araştır ona göre al. delta fena değil bence, gerçi benimki de deltaydı.

Sonuç olarak ben bi telefona 2000 lira vermem gider paralel ithalatını alırım. Karar senin sonuçta...

closedme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an 1170tl delta garantisi ile satista lg g4 alıyorum ins bir sorun çıkmaz

Green_Ninja

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Tamam ben o anda yüksek çıkmışım Özür dilerim

suggulusuggan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Paralel ithalatta birçok telefon Delta yada Evo garantili olsada en önemlisi Aldığın mağazanın malının arkasında durmasıdır.Paralel ithalatta Hepsiburada firmasından alırsan gerekli desteği görürsün.Servisin destek vermediği ve haklı olduğun durumlarda Hepsiburada'yı ararsan onlar gerekeni yapacaktır.İtibara önem veren bir firmadır.

Son mesajlar