Crysis yardım

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar crysis'te son bölüme geldim gemili bölüm. Aşağıdan tac topunu aldım fakat o silahla ateş edemiyorun kitlenilen hedef yok diyor. o koca yaratığı zar zor öldürdüm fakat sonra denizden daha büyük birşey çıktı. ne yapmam lazım? bilen arkadaşlar lütfen bir yardım edin

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
[video=youtube;tiWmLN8FRW4]http://www.youtube.com/watch?v=tiWmLN8FRW4&feature=related[/video]

yardımcı olur umarım..

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yalnız ben bu tac gun ile ateş etmeyi çözemedim :D videoda adam hedefe kilitleniyor ama ben yapamadım bir türlü :)

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bende orada uğraşmıştım biraz..

Merhaba,

oyunun son bölümünde 2 adet yaratık var.Birinci yaratığı roketatar la geçebilirsiniz.Tac gun'a gerek yok.

Eğer onu geçtiyseniz karşınızde devasal boyutta 4 adet ateş edebilen cismi bulunan bir yaratık göreceksiniz.Önce bu yaratığın ateş ettiği 4 adet cismi roketatar yardımıyla yok edin.
Daha sonra uçaktan size "kalkan etkisiz hale geldi" uyarısı gelecek ve sol koluna doğru tac gun'u tutun kendi kendine kilitlenecektir.Kilitlenme sürtesi dolduktan sonra ateş ederek imha edeceksiniz.Aynısını sağ kol için yaptıktan sonra devasal yaratık piste doğru gelecek.Tam ortasına tac gun'u tuttuğunuz zaman kilitlenecek ve ateş edince yaratık tamamen parçalanacak.

Daha sonra uçak pistin köşesinde sizi bekliyecek ve size uzanan bir el olacak.Ondan sonra oyun sonu videosu gelecek adanın yokoluşunu izleyeceksiniz ve benim gibi Crysis 2'yi bekleyeceksiniz.

Elimden geldiği kadar anlatabildim, kolay gelsin
smile.gif

Bunu bi yerden alıntı yaptım işine yarayacağını düşünüyorum..

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
teşekkür ederim bu gerçekten yardımcı oldu

adsra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
tag topunu aldığında kaydediyorya tekrar git ordan başla ben öyle yaptığımda kitlendi

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
kitlenme kendi kendine oluyor oyunun sonuna doğru biz birşey yapmıyoruz onu farkettim :) bir de bu bitti bunun ikisi çıksa da oynasak :D