Çok özel birine çok özel bir hediye almak?

Bu konuyu okuyanlar

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar hoşlandığım bir kıza çok özel bir hediye almam gerekiyor bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum çünkü benim için çok önemli. Kızın ona karşı değişik duygular hissettiğimden haberi yok eğer duygularımla hareket edersem sevgilime alır gibi hediye alırım böyle birşey istemiyorum çok abartmak istemiyorum çok ucuz dandik birşey olsun istemiyorum parası hiç önemli değil ama pahalı bir hediyeye de tepki gösterebilir. Bu öyle bir hediye olmalı ki hiç yanından ayırmamalı, beni ona unutturmayacak birşey olmalı ve çok sevmeli. Kızın neleri sevip sevmediği konusunda hiçbir fikrim yok çok detaylı tanımıyorum ona hediye alacağımı biliyor ama ne alacağımı bilmiyor Pazartesi gününe kadar zamanım var çok özel birşey olsun istiyorum lütfen yardımcı olun.

LEMRAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Kitap olabilir ( Güzel bir konusu veya dünya klasiği)
2. Mücevher kutusu olabilir çeşitli sekilleri var kadınlar bayılır.
3. Giysi şu kış günlerinde güzel kaliteli bir kazak olabilir.
4. tartışılır kişiye bağlı...

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
tanımıyorsan fazla, her kadının hoşlanacağı şeylerden biri olmalı. benim fikrim şık bir kolye olabilir, künye olabilir..

ben resim çizen adamım mesela bi resmimi hediye edebilirim ama samimi olmayınca pek işe yaramaz..

yani iyi düşün çünkü ilk hediyense çok şey anlatır..

LEMRAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:))) yav cok karisik isler... Isin garibi çok dikkatli olmak gerekiyor. Hem kendini özel hissetmeli hemde çok samimiyete kaçmamali... Bence kitap güzel gibi ya ama okuyorsa tabiki..

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Sevgilisi var mı?

Yok olsa zaten böyle şeyler hissetmezdim ona karşı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1. Kitap olabilir ( Güzel bir konusu veya dünya klasiği)
2. Mücevher kutusu olabilir çeşitli sekilleri var kadınlar bayılır.
3. Giysi şu kış günlerinde güzel kaliteli bir kazak olabilir.
4. tartışılır kişiye bağlı...
tanımıyorsan fazla, her kadının hoşlanacağı şeylerden biri olmalı. benim fikrim şık bir kolye olabilir, künye olabilir..

ben resim çizen adamım mesela bi resmimi hediye edebilirim ama samimi olmayınca pek işe yaramaz..

yani iyi düşün çünkü ilk hediyense çok şey anlatır..

:))) yav cok karisik isler... Isin garibi çok dikkatli olmak gerekiyor. Hem kendini özel hissetmeli hemde çok samimiyete kaçmamali... Bence kitap güzel gibi ya ama okuyorsa tabiki..

Çok güzel bir karakalem çalışması yaptırmayı düşündüm sizce nasıl olur?

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
hah bende onu diyorum bana kalsa bende o tarz bi hediye düşünürdüm ama samimi olmayınca biraz aşırı kaçabilir.. ama kimse öyle güzel bir hediyeye hayır diyemez :)

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Sonuç olarak karar verdim; kızın güzel bir fotoğrafını 25x35cm ebatlarında karakalem olarak çizdirmek üzere sipariş verdim, umarım beğenir hatta beğenmesin bayılsın istiyorum :) Sonucu bildiririm işe yararsa sizde birgün biri için kullanırsınız ;)

LEMRAS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla o da güzel ama siz bilirsiniz.. kara kalem... hımm... begenir mi ki acaba

nsn_gks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence sevgilin olmayan birisine ve de ilk hediye için kara kalem çalışması yaptırma biraz abes kaçar

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Oldu olacak "daha güzel bi hediye düşündüm ama bulamadım" filan da de :clap:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Kolye veya herhangi bir takı olabilir. Kızlar böyle şeylere düşkün olur genelde.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kar küresi, kolye vs manevi değeri olan şeyler alabilirsin.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
2 tane Kirli beyaz tonlarında, noel temalı kazak alabilirsin.
Birini o gün sen giyersin. Öbürünü ise kıza hediye edersin, uyumlu bir şekilde sokaklarda dolaşırsınız. Hele bir de gül aldın mı, mis.

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sonuç olarak karar verdim; kızın güzel bir fotoğrafını 25x35cm ebatlarında karakalem olarak çizdirmek üzere sipariş verdim, umarım beğenir hatta beğenmesin bayılsın istiyorum :) Sonucu bildiririm işe yararsa sizde birgün biri için kullanırsınız ;)
Nerden verdiniz siparişi acaba :D

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar hediyeye bayıldı bayılmasına konuşamadı yüzüme bakıp öylece kaldı karşımda heyecandan elimin ayağımın titremesini gizlemeye çalıştım bende ama inanın birine bişeyler hissediyorsanız kendini kaptırmadan önce onun da size karşı boş olup olmadığından emin olun sonrası gerçekten hüsran oluyor ben bu konuda biraz geç kaldım ve çoktan kendimi kaptırdım o da şuan başkasıyla birlikte muhtemelen, yaşadığım hayal kırıklığı, üzüntü ya da adına ne derseniz diyin o şeyin tarifi yok şuan ve konuyu kapatmak istiyorum burada daha fazla konuşmak istemiyorum. Yine de ondan gelen acı ve hüzün çok güzel be :)

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Klişe olacak ama;

Büyüyünce unutursun :) Hatırlarsan da tatlı bi hatıra olarak hatırlarsın

Son mesajlar