Casper VIA F2 deneyimlediniz mi ?

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben bugün teknosaya gittim , bir bakayım şu telefona dedim . Bence çok hoş olmuş . OP 5 , Mi 6 gibi telefonlara rakip hatta onlardan iyi olabilir . Tam deneyimleyemedim mağaza koşulları dolayısıyla ama bir telefonda gördüğüm en güzel ekran . Renkler çok hoş , belki duvar kağıdından filanda olabilir ama kullandığım S8 ' e bile rakip tuttum :D

Bizzat telefonu deneyimleyen var mı ? Almayı bile düşündüm yani :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Donamını bilmiyorsun galiba

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Donamını bilmiyorsun galiba
Donanımda bana sıkıntı çıkaracak bir yer yok . İnceleme olsa internette bir kaç tane var onları izlicem şimdi . Hoşuma gitti şahsen . Bu arada Mi 6 yıda deneyimledim , seramik olanı . Güzel cihaz tasarımı yanlardaki kıvrımlar filan .

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Donanımda bana sıkıntı çıkaracak bir yer yok . İnceleme olsa internette bir kaç tane var onları izlicem şimdi . Hoşuma gitti şahsen . Bu arada Mi 6 yıda deneyimledim , seramik olanı . Güzel cihaz tasarımı yanlardaki kıvrımlar filan .

Dandik donanım içeriyor 1sene sonra çöpe dönücek demek bu xiaomi mi 6 daha iyi tercih olacaktır o casper hiçbir cihazına yeni bir Android sürümü yayınlamıyor

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Dandik donanım içeriyor 1sene sonra çöpe dönücek demek bu xiaomi mi 6 daha iyi tercih olacaktır o casper hiçbir cihazına yeni bir Android sürümü yayınlamıyor
Casper'ı izleyecem biraz . Güzel işler yapacak gibi . Hemen almayı düşüneceğim bir marka değil zaten . Ama çaba var .

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Wiko Mobile güncelleme vermeyince napsın casper. wiko vıew prime ;)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Casper'ı izleyecem biraz . Güzel işler yapacak gibi . Hemen almayı düşüneceğim bir marka değil zaten . Ama çaba var .
Boşa uğraşıyor casper'in daha doğru düzgün bir amiral gemisi yok mi 6 ve op5'in karşısında hiçbir şansı yok

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Boşa uğraşıyor casper'in daha doğru düzgün bir amiral gemisi yok mi 6 ve op5'in karşısında hiçbir şansı yok
Doğru , bir kaç inceleme izledim . İlk izlenimim gibi değil :) Mi 7 çıksada biraz zaman geçsede alsak :D

OP 6 geç çıkacak .

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Doğru , bir kaç inceleme izledim . İlk izlenimim gibi değil :) Mi 7 çıksada biraz zaman geçsede alsak :D

OP 6 geç çıkacak .
mi 7 mart ayına doğru tanıtılıp çıkabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

tabi mobil dünya kongresinde tanıtılırsa

Son düzenleme:

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
mi 7 mart ayına doğru tanıtılıp çıkabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

tabi mobil dünya kongresinde tanıtılırsa
Büyük ihtimal Mobile Dünya Kongresinde tanıtılır . İnşallah öyledir en azından :) Ayın 25 - 30 arası güzel olacak :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bir çıksada para biriktiriyorum . 5T çok güzel telefon ama gerek iPhone benzeri tasarımı gerekte arayüzünden dolayı çok sevmiyorum . Mi 6 da daha iyi kamera olsa gözüm kapalı Mi 6 alırdım o yüzden Mi 7 bekliyorum . Gerçi para yok ama kafama koyduğumu alıyorum :) Eninde sonunda .

Reaksiyon puanı
16,118
hayatının hatası olur gaspet gazulet casper alınmaz.