Black Onyx Galaxy Note 7 Çıktı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Black Onyx Galaxy Note 7 Çıktı!

Samsung'un halihazırda önceden tanıttığı ama batarya sorunları yüzünden çıkışı probleme dönüşen Galaxy Note 7 Black Onyx versiyonunu piyasaya sürdü.

Black Onyx Galaxy Note 7 için sunulan yeni Black Onyx renk seçeneğini nasıl buldunuz?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,327
Benim tercihim kesinlikle siyah olacaktır, daha evvel hep beyaz kullanmıştım, bu defa illa ki siyah olmasını istiyorum.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Samsungun cam tasarımında iyi duran ve ele yakışan renk black onyxdir. Onun için ilk onu çıkardılar

Reaksiyon puanı
10,327
Bir sitede okuduğuma göre yeni note7'ler Türkiyeye Kasım ayı ortalarında gelecekmiş. Çok geç! o kadar bekleyebilir miyim bilmiyorum.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bu ne oluyor tam ben bi farklılık göremedim ama anlamadım

Reaksiyon puanı
10,327
Patlamayan versiyonu bu

Şu kadere bak ya, sen tut dünyanın en güzel ve kaliteli telefonunu yap, sonra da pisi pisine başına dert olsun, doğumu sakat olsun. sorunsuz olanın buraya gelişi, sonra biraz da gelenlerin durumunu iyice anlamak için birkaç ay bekleyim dedin mi zaten galaksi S8'in çıkışı da gelmiş oluyor. Nerden bakarsan bak bu telefona çok yazık oldu gerçekten. Samsung Kasımın sonunu beklerse bu telefon ölü doğmuş olur. O zamana kadar yarattığı bütün heyecan bitmiş, şansını kaybetmiş olur.

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Black Qnyx yeni bir model değil. Neden yeni çıkmış gibi haber yapılıyor acaba?
Benim aldığım Black Qnyx idi. Zaten başka siyah yok.