Benim Gibi Facebook,Twitter vs Kullanmayan Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar ben bunun gibi sosyal ağların hiç birini kullanmıyorum facebook kullanıyordum dondurdum bir daha hiç girmedim google+ kullanıyordum telefondan silinince bir daha yüklemedim açıkçası arkadaşlarım bazen bana nasıl dayanıyorsun öyle diyorlar ben de onlara o kadar boşa vakit nasıl harcıyorsunuz diyorum ben de merak ettim benim gibi birisi veya birileri var mı diye

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Boş duruyor benimkiler. Öylesine açtım bıraktım :) Arada sırada tanıdık biri var mı diye bakıyorum :p

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Facebook artık canımı sıkmaya başladı. Milletin işi gücü yok beğeni kasıyor ki kasınca da eline ne geçiyor? Anlamıyorum boş insanlar çok var.

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
twitır kullanmıyorum , facebook da kullanıyor sayılmam sadece bakıyorum msn niyetine kullanıyorum ama kızlara falan sarktığım yok.. bazıları gibi önüne gelene selam yazmıyorum adamlar da nasıl bir azim nasıl bir umut varsa.. durmadan yazıyorlar :)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
telde sms yok lira yok :-D ancak haberleşmeyi faceden yapıyorum bunun neresi kötü haber spor beğendiğim sanatçı vs haberdar olmak kötü mü kullanmamak bana saçma geliyor

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
twitter hesabım var sadece.facebookumu felan kapattım çok sıkıcı artık.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Var.
Facebook ve Twitter ilk günden beri hiç kayıt olmadım.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
telde sms yok lira yok :-D ancak haberleşmeyi faceden yapıyorum bunun neresi kötü haber spor beğendiğim sanatçı vs haberdar olmak kötü mü kullanmamak bana saçma geliyor

Tamam sen bilinçli kullanıyorsun olabilir ama bazıları günün 24 saatinin 25 ini facebook vs başında geçiriyor benimde bazı tanıdıklarım var böyle yapmıyorum diye benimle alay geçiyorlar

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Face 1 senedir yok :) twitter şirketin var gündemi takip etmek için kendime ait hiç bişey yok :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
sporcular sanatçılarda seni takip edip sendden haberdar oluyormu bari:laugh:
Adamlar parasına para katıyorken senin telefonda kontör bile yokmuş:4:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
İkiside var ama Twitter ı aktif olarak kullanmıyorum. Facebook u aktif kullanıyorum ama iyice sıktı hakkaten. Saniye başı 'son durum ' diye mesaj atıyorlar. Hiç hal hatır soran yok :mrgreen:

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Facebook boş boş duruyor ama twitter da takip ettiklerim var mesaj yazmadan takip ediyorum :)

Neval Ercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook ve twitter...hatta daha niceleri sosyal paylaşım alanlarının birincil tercihleridir. Tabii burada amaç, iletişim alanı ve beklenti subjektif olarak değişkenliğini korur. Facebook hesabım var ama twitter kullanmıyorum... buna bir kayıp veya kazanç gözüyle asla bakmamak gerekiyor. hele hele zaten yeterince koşuşturduğumuz bir reel dünya sözkonusuyken ...:)