Battlefield 1 Oynayanlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

okinkurt

Deaktif

Merhaba arkadaşlar Battlefield 1 oynayanlar kulübüne hoş geldiniz :) oyunu oynayan arkadaşlar bu konu altında toplanacak oynamak isteyen ekliyebilir origin ID : okinkurt

Üyeler :

1.Saleh
2.Jomolocco
3.Okinkurt

Son düzenleme:

mazruf

Guru
Onursal Üye
Hikâye modu nasıl? Bf4'te yapay zeka sorunu vardı. Yanında iki kişi var, düşmanı illa senin vurmanı istiyordu. Yanındakilerin kurşunu işe yaramıyordu.

okinkurt

Deaktif
Hikaye modu bence güzel arkadaşın dediği gibi yapay zeka baya kötü olmuş multisi baya güzel hızlı yapmışlar ama adamlar çok zor ölüyor abartmıyorum birine 20 mermi tutturdum adam geldi bıcakladı .

okinkurt

Deaktif
Oyuna başlıyacak arkadaşlara tavsiye pompalıyı açmaya kasın ben böle bir silah görmedim en kötü 2 mermide alıyorsun üst üste 5 adama tek attım :D

stinghardyzz

Profesör
Beraber oynayalım oyun süper
Gtx 980. Var diretx 12 açıyımmı fark olurmu bilemiyorum ben kapalı oynuyorum

Fragger

Dekan
Şu BF1'i çok merak ediyorum bi ara oynicam oynayan arkadaşlar görüşleriniz neler nasıl bi oyun?

Fragger

Dekan
Gayet güzel bir oyun bence eski savaş dönemlerindeki atmosferi çok iyi yansıtmışlar oyuna harbiden savaşı hissettiriyor .
Trailer ve Oynayan arkadaşlarımı gördüğümde güzel olduğunu gördüm, Cod'da 2. dünya savaşını ele alacakmış diye okudum, onu daha çok merak ediyorum ;)

okinkurt

Deaktif
Trailer ve Oynayan arkadaşlarımı gördüğümde güzel olduğunu gördüm, Cod'da 2. dünya savaşını ele alacakmış diye okudum, onu daha çok merak ediyorum ;)
Cod serisini batırdılar baya uzay muzay oyun rayından çıktı bence eskiye dönmeleri iyi olur .

Fragger

Dekan
Cod serisini batırdılar baya uzay muzay oyun rayından çıktı bence eskiye dönmeleri iyi olur .
Youtube'de ki cod trailer videosunda rekor sayıda disslike aldıktan sonra, gök taşına çarpmışa döndüler çok çabuk eski günlerine dönmesi gerekir ki 2. dünya savaşı ile döneceklerine inanıyorum, nerde o eski cod 2-cod 3 be hey yavrum hey :D:D:D:D

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı
En son black ops oynadim ilkini sonrasina bakmadim bile savas oyunlarinda bilimkurgu iyi olmuyor ben 2. Dunya savaşı tarzını seviyorum

Fragger

Dekan
En son black ops oynadim ilkini sonrasina bakmadim bile savas oyunlarinda bilimkurgu iyi olmuyor ben 2. Dunya savaşı tarzını seviyorum
Size katılıyorum uzay savaşı cod'a göre değildi cod'un belli bi kapasitesi var, görünümü, amacı ve önceki serilerinde de olduğu gibi cod tam bir tarih savaşı oyunu,

stat counter