avertv 6 usb tv kartı sorunu yardım

bilgiden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar forumda yeniyim laptopumda avertv 6 volar go usb tv kartı taktım fakat usb takınca yerleşmeden dolayı duyulan o uyarı sesi hiç gelmiyor önce sürücü mü kurulacak yoksa önce usb yi mi takmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim win 7 yüklü laptopta uyumsuzluk yüzünden olabilir mi bu durum acaba? yani sürüm ne olursa olsun bir usb girişli hergangi bir alet takınca giriş sesi veya donanım bulundu sesi vermesi gerekmiyor mu? tv kartının bozuk olma ihtimali var mı

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Tabiki önce tv kartına uygun sürücüsünü driver kurman gerekiyor. Yoksa tv kartı çlışmaz. Eskiden bu tv kartı olaylarıyla baya uğraştım ama artık benim için eski teknoloji.

bilgiden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki önce tv kartına uygun sürücüsünü driver kurman gerekiyor. Yoksa tv kartı çlışmaz. Eskiden bu tv kartı olaylarıyla baya uğraştım ama artık benim için eski teknoloji.
youtube da kurulumu gösterirken genelde önce usb tv kartını usb girişine takıyor tanındıktan sonra sistem sürücüyü isteyince cd yi takıp ayrıca sonradan sürücüyü kuruyor o yüzden karıştırdım önce mi sonra mı diye bende daha ilk aşamada usb girişinde tanımıyor

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
youtube da kurulumu gösterirken genelde önce usb tv kartını usb girişine takıyor tanındıktan sonra sistem sürücüyü isteyince cd yi takıp ayrıca sonradan sürücüyü kuruyor o yüzden karıştırdım önce mi sonra mı diye bende daha ilk aşamada usb girişinde tanımıyor
Yine de sürücü şart sen onu kur.