Alex'in Sözleşmesi Fesh Edildi!

Bu konuyu okuyanlar

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Yazık ... gunun birinde elbet gidecekti ama asla boyle gitmemeliydi

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yuh! Bir GALATASARAYLI olarak söylüyorum ne yaptı bu adam? Hakaret mi etti takımı o mu bu duruma getirdi günah keçisi oldu Alex işte üzüldüm be:(

hocasını kıskançlıkla suçladı
hocası ona bazı maçları kaldıramayacağını yedek kalması gerektirdiğini söyledi o takımda huzursuzluk çıkardı
senin yaşın artık belli fit bi alex değilsin kapris yapamazsın
futboldan anlayan en azından kasımpaşa maçını izleyen bir kişi bu karara katılır fazla duygusalız
alex hizmet vermiş eyvallah artık yerini başkalarına bırakmanın zamanı geldi

Shakedown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fazla değil 1 haftası var Aykut'un.Perşembe günü M'gladbach Pazar günü Beşiktaş...Bu iki maçın birinde patlayacak Aykut.! İzleyin ve görün arkadaşlar.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Artık benim için Aykut Kocaman Ve Aziz Yıldırım Bitmiştir.Bizim 3 Temmuzumuz artık 1 Ekim'dir.Ve Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım Ve Aykut Kocaman olduğu sürece Fenerbahçe benim için bitmiştir !

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Aziz yıldırım taraftarı her türlü kandırıyor Alex gitti şimdi ne yapacaklar bakalım.Gel Kartala gel Alex

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocası ona bazı maçları kaldıramayacağını yedek kalması gerektirdiğini söyledi o takımda huzursuzluk çıkardı
futboldan anlayan en azından kasımpaşa maçını izleyen bir kişi bu karara katılır fazla duygusalız

Abi herkesin düşüncesi farklıdır düşüncene saygı duyuyorum ama Alex gitmemeliydi Fenerbahçe onun eksikliğini her zaman hissedecektir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ay bu üzülenleri anlamıyorum. adam geldi tonlarca para kaldırdı. oda zaten ülkesine dönmek istiyordu.
yani bu üzülenlere ne oluyor anlamış değilim.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Nasılsa bir gün gidecekti. Hiç değilse normal bir şekilde gitse daha iyi olurdu. Sonuçta 8 yıldır aynı takımda oynuyor.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7

8 yılda fenerbahçe tarihinde en iyi istatistiği yakalayan, 8 yılda kıskançlık kapris çekememe gibi en ufak bir durumda bulunmayan örnek futbolcu disiplini sergileyen alex şimdi neden kıskansın, çekemesin, huzursuzluk çıkarsın benim aklım ermiyor bu adam öyle biri değil yeri geldi mi nerede nasıl davranacağını bilen gerekirse yedek kalmasını, en sakin en içten duygularla samimi bir şekilde davranan futbolcu bir galatasaray taraftarı olarak alex hakkında böyle düşünmene üzüldüm, sen bu adamın 8 yılda size kattıklarını hiçe sayıp yerine başkalarının bırakmanın zamanı geldi dersen böyle adamın bu şekilde gönderilmesine gönlün razı olursa o başkalarından başarı ve saygı için çok ümitlenme.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
takaıam içinde huzursuzluğa neden olamaya baslamıstı ama boyle gıtmemesı gerekırdı yedek kalmayı kabullenmesı lazımdı yaslandı artık yerını yenılere bırakması gerekirdi acılen fenerbahcenin ıyı bır 10 numara bulması lazımm hemde çok acil

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben bugüne kadar alex'in türk futbolu adına fazla abartıldığını düşünsem de fenerbahçe için yaptıkları da meydandaydı. bu şekilde yollanmayı haketmemişti. yazık oldu. heykeli dikildikten 2 hafta sonra bu şekilde yollanmasının hiçbir mantıklı izahı yok.

yolun açık olsun alex.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Alex'in şu lafı herşeye bedel: ''Çocuklarım için daha zor olacak, Türkiye'de büyüdüler.Brezilya'ya gidince eve gidelim diye ağlıyorlar.''

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bence bunlarla sozlesme filan imzaliyolar giderken fener super takim gicima tekmeyi bastilar ama napiym seviyom abi bu takimi. :p gibi aciklamalar yapiyolar oyle mosmor oluyorum bakakaliyorum :D

Alex'in şu lafı herşeye bedel: ''Çocuklarım için daha zor olacak, Türkiye'de büyüdüler.Brezilya'ya gidince eve gidelim diye ağlıyorlar.''

kursun bi gecekondu nasi olsa belediye hepsini yikip tokilere yerlestiriyo :p
ucuza gelir hem adam da issiz kaldi zaten :crying::crying:

gerci turkiye issize dusene tekme atiyolar o ayri ayda 30 lira zorunlu sigort aolayi cikti :p pek karli olmaz kalmak :D

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
bence bunlarla sozlesme filan imzaliyolar giderken fener super takim gicima tekmeyi bastilar ama napiym seviyom abi bu takimi. :p gibi aciklamalar yapiyolar oyle mosmor oluyorum bakakaliyorum :D

kursun bi gecekondu nasi olsa belediye hepsini yikip tokilere yerlestiriyo :p
ucuza gelir hem adam da issiz kaldi zaten :crying::crying:

gerci turkiye issize dusene tekme atiyolar o ayri ayda 30 lira zorunlu sigort aolayi cikti :p pek karli olmaz kalmak :D

Dalga geçecek birşey göremiyorum. Bunca yıl hizmet etmiş biri için.
#AlexDiyeYazilirAdamDiyeOkunur

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Rekoru Kıramadan Gitti

Fenerbahçe ile yolları ayrılan Alex, kendisini kadro dışı bırakan Aykut Kocaman'ın gol rekorunu kıramadan Türkiye'den ayrıldı.

781448_detay.jpg

Aslında her şey o tweet ile başlamıştı...

Alex, kendisini Gaziantepspor maçının kadrosuna almayan Aykut Kocaman için Twitter'da "Beni kıskanıyor" diye yazmıştı...

Olayların fitilini bu ifadeler ateşlemişti...

Çünkü iddiaya göre Fenerbahçe formasıyla ligde toplam 140 gol atan Aykut Kocaman, 136 golü bulunan Alex'in kendisini geçmesini istemiyordu.

Herkes "Kocaman, Alex'i kıskanıyor" iddiasının saçmalık olduğunu söylüyordu.

Bu iddia doğru mu yanlış mı bilinmez ama bir gerçek var ki; Alex, Aykut Kocaman'ın gol rekorunu kıramadan Türkiye'ye veda etti.

Kaynak

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
küfür edecem ama neyse,çok ama çok ayıp ettiler,alex olmadan bakalım takım ne olacak ?

aykutu gönderirlerse sevinicem valla

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Alex'in ayrılığı böyle olmamalıydı. Her iki tarafta ayıp etti.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
evet bir takımda futbolcular gider ama ADAMlar kalır.

Bugün bir futbolcu gitmedi bir ADAM gitti

Alex de souza türk futbolu seni unutmayacak

Yolun açık olsun... ( Bir Galatasaray taraftarı..)

dkw9c.jpg

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
takıma uzun süre hizmet etmiş bir futbolcuya yapılan bence ayıptır

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aslında ONu kimse anlamamış.

Alex de Souza ; "Türkiyede bir çok şeye anlam veremedim. 2010'da 3.000. golü atınca kulüp bana 300 Bin Euro prim verdi. Bende o dönem Mehmetçik Vakfına bağışladım. Bunun üzerine Aziz başkan bana bunu neden yaptığımı, böyle şeylerin benim görevim olmadığını söylemişti. Çok şaşırdım. Oysaki herkes bana çok iyi bir davranış yaptığımı söylemişti."

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/73258/alexe-sevgi-seli

haberlerde canlı yayın var. taraftar alex'in evine gitmiş. geçti borun pazarı. bu tepkiyi işler bu noktaya gelmeden göstermek lazımdı. 2 gündür bütün medya alex'in kadro dışı bırakılacağını yazıyordu zaten. o zaman gerekli reaksiyon verilmeliydi. gerekirse tesislerde, kulüp binasında eylemler düzenlenmeliydi. iş işten geçtikten sonra yapılanlar şovdan öteye gitmez. aziz yıldırım için defalarca yürüyen taraftar alex'in yollanmasını sadece seyretti. şimidi de vicdanlarını rahatlatıyorlar.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Alexi gönderen zihniyet keşke kendini de paket yapıp Fenerbahçe'nin yakasını bıraksa.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Aykut gitmedikçe izlemiyorum maçları . Böyle iş olmaz işi bilmeyenle hiç olmaz

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
öncelikle elma ile armutu karıştırmamak lazım
alex fenerbahçeye bu güne kadar büyük emekler vermiştir tamam
ama bu sene takımda yaptığıo huzursuzluk ve fenerbahçe li bir futbolcuya hele de kaptanına yakışmyacak tutumu sebebiyle bunu hak etmiştir zannımca
aykut hoca alexi kazanmak için elinden geleni yapmış en son heykelinin açılış törenine bile katımıştır
ama alex uzatılan bu zeytin dalını bile geri çevirerek kendini fbnin teknik direktöründen hatta fbden de büyük görmüştür
kim olursan ol öncelik fenerbahçedir kimse fenerbahçeden büyük değildir
sonuna kadar destekliyorum

Lütfen bu sözleri aynen Aziz Efendiye'de söyler misin?
Ben Alex'in fanatiği değilim ama hakkını da vermek gerektiğine inanıyorum.
Madem kılsın, sezon başında neredeydin Aziz?
Alex'den kopma bu şekilde olmaz.

Ama bu salaklık bu ülkede sadece Fenerbahçe'ye özedir.
1960'larda Didi 2 kez üst üste şampiyon yaptı, kovuldu.
Yakın geçmişte Zico çeyrek final oynattı kovuldu.
Voleybolda Naz Şampiyon Kulüpler Şampiyonu yaptı. İstediği para fazla geldi, yollar ayrıldı.
Hakeza Sokolova aynı.
Daha saysam sayfalar dolar.
Fenerbahçeli isen bu kaprislere hazırlıklı olman lazım.
İşte futbolda neden anamızın ligindeyiz, anladın sanırım.
Önümüzdeki 3-4 dört maç bu takım çakılacak.
Görebildiğim bu.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Alex gitti peki...
Aziz Aykut size de teşekkürler hani şu alex e ettiğiniz laftan ibaret teşekkürden.
bi gidin artık.Fenerbahçe maçlarını özledim...

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
üzüldüm l*n evinin önünden canlı yayın yaptılar pencerede ağlıyordu adam

godiswatchingus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alexin kendini fenerbahçeden üstün gördüğüne falan inanmıyorum tamamen aykut kocaman için alınan bir karar eğer alex biraz daha genç olsaydı takımı biraz daha sırtlayabilecek çağlarda olsaydı o zaman giden kesinlikle aykut olacaktı nede olsa yaş itibariyle son dönemleri diye harcanan o oldu neyse bunca yıldır türkiyede tarafların nankör başarıların anlık olduğunu zaten öğrenmiştir uzun süre omuzlardasın birde bakmışsınki ayaklar altındasın futbolun adaleti işte..

Son mesajlar