Adsense Hakkında Bir Sorun?

Bu konuyu okuyanlar

lavbali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin.Web sitem var kendimce geliştiriyorum.Az önce Adense başvurusu yaparken eski ev adresimi verdiğimi farkettim.Nette okuduğum kadarıyla eve posta yolluyorlarmış.Bu pin olayı nedir ve ev adresimin yanlış olması sorun teşkil eder mi? Ederse çözümü nedir?

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
tabiki sorun teşkil eder o pini gönderme amaçları senin doğru kişi olup olmadığını anlamak. Sen o gelen pin kodunu alıp doğrulama yapıyorsun.eğer eski adresinde oturan kişi ile samimi isen zarf geldiği zaman sana bildirsinler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkur ederım yorumun için

Peki adresi değiştirme şansım var mı onay aşamasında

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkür ederim yorumun için

Onay aşamasında düzeltme şansım var mı

kazancklavuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pini onaylamazsan adsense ödemelerini alamazsın. Tavsiyem panelinden ev adresi vs düzelt sonra 2. pini iste gelmesi bekle ve onayla. zoamana kadar sitende reklamları yayınlaya bilirsin.

jadolive3838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen bir sorum olcak cevap bulamadım
şimdi ben adsenseye kaydoldum 5-6 gün oldu adresi falan verdim kanalımda 500-1000 izlenme oluyo ama eve pin kağıdımıdır nedir gelmedi ? pin kağıdı olmadan olmazmış lütfen yardım

ozzy07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bezer sorun bana ülkeyi yanlış girmemden dolayı oldu ve kapatıp geri acmaktan baska hiç bi şans olmadıgını söylüyorlar ve başuruyu iptal edip geri düzgünce başvurdum şimdi asıl sorum size onaylanmış bi site geri onay alır mı yok böyle bir risk söz konusumudur ??

Bu konu hakkında kim bilgi sahibiyse lütfen yazsın caresizlikten 4 saatir paket sigara tükettim :(