Abruzzi ve gelişen olaylar

Bu konuyu okuyanlar

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dişim ağrıyor bugün ne ağrı ama yok dayanamıcağım dedim ve gittim dişçiye kök dişim çürümüş ve iltihap olmuş dedim doktor çek şunu kurtar beni.

Dedi olmaz tedavi uygulayalım röntgen çekti ve kökünde iltihap varmış dedim al şunu ilaç verdi ama sonra çekerim dedi. Neyse 10 gün geçti yine gittim kurtaramadı dişi çekti ve kadın korktu ve orada bulunan herkes uzaklaştı kokudan :D

Dişin kökünde ceviz kadar iltihap oluşmuş nasıl ama herkez korktu :w00t::mrgreen::confused1::dil:

diş doktoru ilk defa böyle bir şey gördüğünü söyledi tuaf tuaf baktı bana sanırım sen insan değilsin demek istedi ee tabi 2 metre boy olunca :biggrin:

Ben hata yaptım çünkü 3 ayda bir dişlerimi fırcalıyordum siz her akşam fırcalayın gençler :mrgreen:

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İyi abi sana kanal tedavisi yapmamışlar. Biz hergün fırçaladığımız halde böyle oldu. :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Görüyorum! Görüyorum! :D

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu sıralar herşey beni buluyor ya :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Foruma geldiğin ilk günden beri hayattaysan ki öyle görünüyor kolay kolay bişey olmaz sana:D
Yalnız avını ürketme bi dahaki sefere :D

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Foruma geldiğin ilk günden beri hayattaysan ki öyle görünüyor kolay kolay bişey olmaz sana:D
Yalnız avını ürketme bi dahaki sefere :D

Seni bir yerden çıkaracam ama yeşil adam ha tamam hatırladım hayranımdın :D Benim adıma açılan fanıma beklerim :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hee dimi bak iyi hafızan varmış ahaha:D

abruzzi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
balık severim ve de hafızam bir balina kadar kuvvetlidir şaka bir yana ne olacak bu diş şimdi. Gitti en sevdiğim azı dişim yahu. Ben onla ne fındıklar kırıyordum tühh :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Geldiği gibi giderler diye bir laf vardır. :mrgreen:

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ayh midem bulandıı :S

Son mesajlar