920'yi nasıl bilirsiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

You-Murta

Profesör
720 + 920 cihazlarım var bundan sonraki 950xl olacak o da eskitebilirsem :D

MrSmoke

Dekan
920 var bizde telefonun üstünde yumurta pişirebilirsin o derece mükemmel telefon.
Bırakın ya wp telefonlar tamamen fiyasko.

Yeşil Okçu

Strange how life makes sense in time now?
Evet WP telefonlar tamamen fiyasko . Lakin vaktinde gereği kadar destek verilseydi,muşterinin sozu,isteği dinlenseydi şu an en iyi işletim sistemi olabilirdi . Microsoftun suçu diyeyim ben buna . Bu mesajı Lumia820 mim ile yazıyorum . Dediğim gibi işletim sistemi çok güzel 8.1 kullanıyorum bu arada . Gereğinde mağazaya destek verilseydi,işletim sisteminin üstüne biraz daha katılmak istenseydi alırdı liderliği . Arkadaşlarım saçma oyunları oynarken benim mağazamda retrica bile yoktu . Koskoca microsoft getiremez miydi ? Geliştiremez miydi ? Yoo gayet de güzel yapardı ....

BJKolik

Profesör
Evet WP telefonlar tamamen fiyasko . Lakin vaktinde gereği kadar destek verilseydi,muşterinin sozu,isteği dinlenseydi şu an en iyi işletim sistemi olabilirdi . Microsoftun suçu diyeyim ben buna . Bu mesajı Lumia820 mim ile yazıyorum . Dediğim gibi işletim sistemi çok güzel 8.1 kullanıyorum bu arada . Gereğinde mağazaya destek verilseydi,işletim sisteminin üstüne biraz daha katılmak istenseydi alırdı liderliği . Arkadaşlarım saçma oyunları oynarken benim mağazamda retrica bile yoktu . Koskoca microsoft getiremez miydi ? Geliştiremez miydi ? Yoo gayet de güzel yapardı ....
Bu yoruma aynen katılıyorum, 4 senedir 820' yi kullanıyorum bir kez olsun canımı sıkmadı benim. MS yeteri kadar değer verse idi mobile platformuna birinci sırada olacaktı. Lakin kendi ayağına sıktı kurşunu, dilberim sistem gelişmek için bekliyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
720 + 920 cihazlarım var bundan sonraki 950xl olacak o da eskitebilirsem :D
6S Plus almadan önce alacaktım 950XL' yi ama bulamadım hiç bir yerde. Bekledim gelmedi. Ben 6S Plus aldım peşinden HB' de satışa sunuldu tekrar. Olsa idi 6S Plus yerine bunu alacaktım. Bence piyasadaki en iyi cep telefonu.
920 var bizde telefonun üstünde yumurta pişirebilirsin o derece mükemmel telefon.
Bırakın ya wp telefonlar tamamen fiyasko.
WP telefonlar fiyasko değil sadece mağaza da sıkıntı var zaten oda yetiyor buna. Yoksa telefonlar hakikaten çok iyi ve sağlam. Kullananlar bilir kardeşim.
Orhan Gencebay-Sende Bizdensin 1978 :D

You-Murta

Profesör
Birde MS nereden müşteri çekeceğini bilmiyor. Kendi telefenuna kendi oyunlarını ücretsiz yap kardeşim mesela minecraft pe versiyonu 14tl ücretsiz yap insanlar wp yönelsinler :)

stat counter