Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

orhan mesut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok simle alakalı değil geçmişten beri kronik sorunu belki aşmıştır dedim android alışkanlığım olduğu için alayım dedim ama aynını yaptı iş yerinde yanıma geliyorlar aradık ulaşılamıyor diye arayın tekrar diyorum arıyorlar yine ulaşılamıyor telefon ful çekiyor kapatıpp açınca veya ben başkasını arayınca düzeliyor geçmişten beri 4 samsung kullandım 3 ü aynı sorunu yaşattı niye ısrarla alıyorsun demeyin 2 si hediye geldi bundan öncekinde sebeke sorunu yoktu aşmıştır dedim tek benmiyim şimdi şebeke sorunu yaşayan aynı sorunu yaşayan başkası yok mu

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
yok simle alakalı değil geçmişten beri kronik sorunu belki aşmıştır dedim android alışkanlığım olduğu için alayım dedim ama aynını yaptı iş yerinde yanıma geliyorlar aradık ulaşılamıyor diye arayın tekrar diyorum arıyorlar yine ulaşılamıyor telefon ful çekiyor kapatıpp açınca veya ben başkasını arayınca düzeliyor geçmişten beri 4 samsung kullandım 3 ü aynı sorunu yaşattı niye ısrarla alıyorsun demeyin 2 si hediye geldi bundan öncekinde sebeke sorunu yoktu aşmıştır dedim tek benmiyim şimdi şebeke sorunu yaşayan aynı sorunu yaşayan başkası yok mu
Hat Vodefone mu ?

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
telekom hatla ilgili değil sorunum geçmişten beri böyle bir sorunu var samsung telefonların nasıl bir vizyon hala düzeltemediler anlamıyorum boşuna gitti 4 bin tl servisle uğraş şimdi aylarca
İnternette biri Vodefone hattın özellikle bu sorunu çıkardığını yazmış ondan sordum. Siz söyleyince merak edip bakmak istedim epey sorun yaşayan varmış dediğiniz gibi genelde şikayet edenler yurtdışından alanlar. Sorun yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyorum ama garantisi yok ise odin ile stock yazılımı tekrar kurmayı deneyebilirsiniz eğer garanti varsa odine bulaşmayın her ne kadar stock yazılım olsada garantiyi devre dışı bırakıyor diye biliyorum. Servise yollamaktan başka çare yok gibi ama ilginç daha öncede samsung kullandım ama bu sıkıntıyı yaşamadım.

NikeFootball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
s8 almak istiyorum. Biraz eskidi ama bütçem 3000 TL civarı. İndirimlerle birlikte bu fiyata gelirse almayı düşünüyorum. Yoksa biraz daha bekleyip s9 mu alsam.

NikeFootball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bugün bir avm de Samsung S8 ve S9'a baktım ikisinde de amoled yanığı vardı. Bu kadar sık rastlanan bir durum mu bu olay. Sırf bu sebepten soğudum telefondan. En sonunda telefon almaktan vazgeçicem kaç gündür araştırıp duruyorum tam içime sindi bir telefon derken onun da böyle rahatsız edici sorunu çıktı. Garanti kapsamında da kıllık yapıyorlarmış araştırdığım kadarıyla.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Bugün bir avm de Samsung S8 ve S9'a baktım ikisinde de amoled yanığı vardı. Bu kadar sık rastlanan bir durum mu bu olay. Sırf bu sebepten soğudum telefondan. En sonunda telefon almaktan vazgeçicem kaç gündür araştırıp duruyorum tam içime sindi bir telefon derken onun da böyle rahatsız edici sorunu çıktı. Garanti kapsamında da kıllık yapıyorlarmış araştırdığım kadarıyla.
Tehşir ürünü olduğu için sürekli aynı görüntüyü veriyorlar bazen 1 gün aynı görüntüyü tam parlaklıkta verdikleri oluyor bu şartlarda tüm oled ekranlı telefonlar aynı sıkıntıyı verir S8 veya S9 a özel bir durum değil aslında...

oneacb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim fiyat aralığıma uygun olarak ve Cuma indirimlerin olacağını düşünerek s8+ ve P20 arasında kaldım dikkat ettiğim şeyler orta seviye üzeri fotoğraf kalitesi, çok fazla oyun oynayan birisi değilim ama pubg tarzı oyunlarda kasmasını istemem ve video çok fazla izleyen birisiyim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler ...

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Benim fiyat aralığıma uygun olarak ve Cuma indirimlerin olacağını düşünerek s8+ ve P20 arasında kaldım dikkat ettiğim şeyler orta seviye üzeri fotoğraf kalitesi, çok fazla oyun oynayan birisi değilim ama pubg tarzı oyunlarda kasmasını istemem ve video çok fazla izleyen birisiyim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler ...
P20 lite modeli mi pro modeli mi ?

Misty Day

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen bu telefonun en büyük sıkıntısı, düzgün bir ekran koruyucu olmaması :ı

---- Mesajlar birleştirildi ----

90 tl ye ekran koruyucu taktırdım kalın geldi dokunmatik algılaması sıkıntı oldu ve kalkma yaptı, 100 tl ye yine aldım kenardan kalkma yaptı ve toz aldı cidden usandım yani az buçuk pişman gibiyim bu konu yüzünden. Onun haricinde çok seviyorum telefonumu, 6 ay oldu alalı baya memnunum.

Son düzenleme:

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Şahsen bu telefonun en büyük sıkıntısı, düzgün bir ekran koruyucu olmaması :ı

UV glass var spariş verdim 24 gündür bekliyorum gelirse eğer deniyeceğim ekrana tam yapıştığı için kenar kalkması veya dokunmatik hassasiyeti bozacağını sanmıyorum.

orhan mesut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette biri Vodefone hattın özellikle bu sorunu çıkardığını yazmış ondan sordum. Siz söyleyince merak edip bakmak istedim epey sorun yaşayan varmış dediğiniz gibi genelde şikayet edenler yurtdışından alanlar. Sorun yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyorum ama garantisi yok ise odin ile stock yazılımı tekrar kurmayı deneyebilirsiniz eğer garanti varsa odine bulaşmayın her ne kadar stock yazılım olsada garantiyi devre dışı bırakıyor diye biliyorum. Servise yollamaktan başka çare yok gibi ama ilginç daha öncede samsung kullandım ama bu sıkıntıyı yaşamadım.
sorun yazılımsal değil olsa idi önceki sıkıntılarımda giderilirdi kronik bir sorun bu samsunglarda benim şansızlığım mı tam anlamışta değilim

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar bugün s8 e gelen güncellemeyi kurdum cuma namazına gidip geldim ve telefon parmak izi ile açılmadı.Yeni güncellemeden dolayı parmak izini tekrar tanıtmam gerekiyor diye düşünerek telefonu açmaya çalıştım fakat güç tuşuna bastığımda da ekran gelmiyor.İki defa güç tuşuna bastığımda ise 5 saniye kadar bekleyip kamera moduna geçiş yaptı.Yeni bir ayar olabileceğini düşündüm fakat bu özelliği kapattım ve şimdi telefonum açılmıyor.Sizede güncelleme geldi mi veya benzer bir sorun ile karşılaşan oldu mu?

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar bugün s8 e gelen güncellemeyi kurdum cuma namazına gidip geldim ve telefon parmak izi ile açılmadı.Yeni güncellemeden dolayı parmak izini tekrar tanıtmam gerekiyor diye düşünerek telefonu açmaya çalıştım fakat güç tuşuna bastığımda da ekran gelmiyor.İki defa güç tuşuna bastığımda ise 5 saniye kadar bekleyip kamera moduna geçiş yaptı.Yeni bir ayar olabileceğini düşündüm fakat bu özelliği kapattım ve şimdi telefonum açılmıyor.Sizede güncelleme geldi mi veya benzer bir sorun ile karşılaşan oldu mu?

Muhtemelen kurulum sıkıntılı olmuş sorun devam ediyorsa odin ile stock yazılım öneririm bende güncellemeyi şimdi gördüm indiriyorum.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Muhtemelen kurulum sıkıntılı olmuş sorun devam ediyorsa odin ile stock yazılım öneririm bende güncellemeyi şimdi gördüm indiriyorum.
Tam emin olmamakla birlikte yazılım güncellemesi haricinde geliştirici ayarlardan kaynaklı olabilir diyede düşünüp geliştirici ayarları sıfırladım sorun çözüldü.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
s8 almak istiyorum. Biraz eskidi ama bütçem 3000 TL civarı. İndirimlerle birlikte bu fiyata gelirse almayı düşünüyorum. Yoksa biraz daha bekleyip s9 mu alsam.
kuzenim pocofone f1 aldı 2500 3000 aralığında onu düşünebilirsin sadece ekranı ve kasa kalitesi çok iyi değil ama güncel ve çok hızlı telefon kamera vs yüz tanıma şarj harika gidiyor.ben olsam f1 alırdım bu saaten sonra

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
S8iniz ustunden 1 yil geçip yeni almayanlar icin soruyorum ne kadar sure ekran aliyorsunuz batarya bitene kadar

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
S8iniz ustunden 1 yil geçip yeni almayanlar icin soruyorum ne kadar sure ekran aliyorsunuz batarya bitene kadar
Ne sıklıkla kullandığına bağlı sen diyorsan ben elimden hiç düşürmem hep uğraşırım ben 5.30 saat 5.45 saat arası değişir ama film izlersen sadece 7.30 saatleri gördüğüm oluyor benim

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Resmi samsung aciklamasi ocak 15te s8 s8+ android pie guncellemesi alacak. Mart nisana kalamadi bizim is bu sefer :D

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    101.5 KB · Görüntüleme: 408
  • Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    104.4 KB · Görüntüleme: 429
  • Ekran Görüntüsü (17).png