Zorhak'ın Adıyla Üyelik Alan Tolga'dan Mesaj Var

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Sessiz kaldığımız filan yok ugurhanın ceza puanı(50)verildi:)Maalesef bu alanda yetkim yok mesajı değiştiremiyorum umarım anlayışla karşılarsınız

İyi forumlar:)
nasıl yaaa adam alenen sövüyo birine ve siz sadce 50 ceza puanı veriyosunuz muhtemelen bikaç ay sonra süresi dolacak bi ceza puanı
brawo yaa gercekten brawo
keyloger bana anlamsız ileti göndermekte 3 ceza puanı vermişti bu adam sövüyo resmen yaa mesaj sayısı etken olmuştur bu kararı vermenizde sanırım

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27
nasıl yaaa adam alenen sövüyo birine ve siz sadce 50 ceza puanı veriyosunuz muhtemelen bikaç ay sonra süresi dolacak bi ceza puanı
keyloger bana anlamsız ileti göndermekte 3 ceza puanı vermişti bu adam sövüyo resmen yaa mesaj sayısı etken olmuştur bu kararı vermenizde sanırım

Siz ki forumda o kadar mesajınız var ancak daha ceza puanları hakkında bir bilginiz yok...

"50 PUAN TOPLAYAN ÜYELERİMİZ SÜRESİZ !"

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
:laugh::laugh:İşte sırf eleştirmek için eleştiriyorsun:D,50 ceza puanı demek banned demek bari eleştirmeden önce araştırın forumu:laugh:

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15

Ceza Sebebi: Forum İçerisinde Küfür Etmek | Küfür İçeren Mesaj Göndermek
Ceza Puanı: 50
Geçerlilik Süresi:
Sürekli Geçerli !

:)

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
saçmalardan seçmeler, arkadaşım sıkıldıysan bu konudan mesaj yazmazsın girmezsin görmezden gelirsin olur biter.. nedie bu kızgınlığınız ensenizden tutup konuya gir diten mi var

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Siz ki forumda o kadar mesajınız var ancak daha ceza puanları hakkında bir bilgin yok...

http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/96458-sdn-anayasasi-[cezalandirmalar-hakkinda]-bilgilendirme-konusu-lutfen-okuyunuz.html
kişiye sövmenin özeldende olsa bunu yapmanın banlanma sebebi olduğunu çok iyi biliyorum
ayrıca merak ediyorum neden belirli bi konuda sabit kalmıyosunuz
herkesi herkesten çok savunuyosunuz
sizce küfür etmenin cezası sadece 50 puanmı ozaman ben burda size kalkıp aynı cümleyi kursam 50 puanla yırtsam nekadar mantıklı olur

s.kay

Asistan
Reaksiyon puanı
17
emptyheart bilmiyordur öğrenmmiştir.Sorun yok.Olağan bir yanılgı.50 puanın yanına (süresiz) diye açıklama yapılmalıydı.

yani emptyheart 50 puan demek süresiz banlanmak demekk.Düştüğün yanılgıya herkesdüşebilir 50 puanın süresiz ban anlamına geldiğini herkes bilemez neticede

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
kişiye sövmenin özeldende olsa bunu yapmanın banlanma sebebi olduğunu çok iyi biliyorum
sizce küfür etmenin cezası sadece 50 puanmı ozaman ben burda size karı aynı cümleyi kursam 50 puanla yırtsam nekadar mantıklı olur

Anlamadınız herhalde.. 50 puan süresiz banlanmak oluyor. Yırtmıyor.

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27
sizce küfür etmenin cezası sadece 50 puanmı ozaman ben burda size karı aynı cümleyi kursam 50 puanla yırtsam nekadar mantıklı olur

50 puan zaten alabileceği en fazla puan oluyor:lol: Süresiz olarak banlanıyor:lol:

Ağırlaştırılmış süresiz ban mı vermelerini istiyorsun:lol:

emptyheart bilmiyordur öğrenmmiştir.Sorun yok.Olağan bir yanılgı.50 puanın yanına (süresiz) diye açıklama yapılmalıydı.

İlgili konuda zaten "süresiz" diye yazıyor:rolleyes:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşım 50 puanı toplamak demek süresiz banlanmak demek:wink:

özgür deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Tolga noldu ya hani velet taklitçisi apla apla uhüüüüwaaa filan

konu ne zama dağıldı?

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
KİLİT arkadaşlar baydı artık Hayret bişey:)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Kitlemeyelim diyoruz. Niye kitliyorsunuz diye sorguluyorsunuz... Ama şu 26 sayfayı Allah için birisi bana anlatabilir mi?

Ben sayfaların hepsini okudum, okumadığım için sormuyorum. Ancak 26 sayfanın yarısının fazlasında birbirinin kuyusunu kazan, o ceza aldı mı? ben niye aldım? ona daha fazla ceza vermeliydiniz... yok bu tolga kesin budur, hayır şudur'un ötesinde bir mesaj var mı? Aile olmak bu mudur? Nedir birbirinizde çekemediğiniz? Neyse uzatmaya gerek yok.

KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...