ziya selçuk ağam bizimle eğleniyor

Bu konuyu okuyanlar

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
ben şimdi 10. sınıf öğrencisiyim bayadır çalışıyorum sınavlara ama şimdi söyle bir sorun var ben online egitimden zerre kadar verim alamıyorum ve her şeye rağmen istanbulda olmama rağmen kıpkırmızı olan yerlerde bile bir iptal söz konusu olmuyor resmi ve kesin açıklamada yapmıyor 2 haftadır milyonlarca tweet atılıyor takmıyorlar sanki ögrenciler veliler profesörler ögretmenler saglık bakanı vs kimse istemezken bu adam kalkıp bizi sınav yapıyor hayla o kadar uzaktan egitime ulaşamayan ögrenci ve verim alamayan ögrenci olmasına rağmen egitimi geçin tüm ögrencileri aynı gün sınava sokmak demek başka dalganın gelmesi demek evinde ailesinde kronik rahatsızlıgı olan var bu sınavlardan sonra zaten vakaların artacagı belli çogu ögrenci toplu taşıma falan kullanıp gelecek zaten göz göre göre milleti ölüme yolluyorlar bu zamana kadar erteleyıp başta sınav olmıyacak diyip sınav yapması ironikve işin komik tarafi hayla kesin açıklama olmaması cidden o kadar çalışmama rağmen zerre kadar hazır hissetmiyorum zaten bu sınavlar gelecegimi belirliyor birde sondakikaya kadar bekletip açıklama yapıp bizi iyice geriyorlar anlamıyorum ya o kadar ülke iptal ederken sanki eğitim sistemine çok önem veriyormuş gibi sınav yapmaya kalkıp beraber başarıcaz diyor o kadar ülke iptal ediyor bi bizmi akıllıyız anlamadımki zaten haber kanallarıda okul haricinde her şeyi gündem yapıyor şuan okulla alakalı tek bir haber yok neyi yetiştirmeye çalışıyolarki
Mesaj otomatik birleştirildi:

sınav streesi yüzünden 2 gündür sabah midem bulanıyor kusuyorum hayla daha elim ayagım titriyor lgs de bu kadar stress yapmadım çünkü çalışmıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde hayvan gibi ödev veriyorlar ve diyorlarki sınav günü uzaktan egitim var ? zaten sınava kadar verim alamadık sınav zamanımı verim alacagız çok saçma liselilerin %70 nin dökülecegine eminim