Zinedine Zidane | Ronaldo'nun satılmasını isteyen taraftarlar var!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane, taraftarın tepki gösterdiği Cristiano Ronaldo'ya sahip çıktı.

zidanee.jpg

Haftasonu evinde Celta Vigo'yu 7-1 mağlup eden Real Madrid'de Zinedine Zidane, maçın ardından Celta karşısında 4 gol kaydeden oyuncusu Ronaldo hakkında açıklamalarda bulundu.

Ronaldo'ya gösterilen tepkiler hakkında konuşan Zidane, ''Ronaldo'nun satılmasını isteyen taraftarlar var. Bunu ben bilemem neticede ben teknik direktörüm. Bildiğim kadarıyla Ronaldo'yu ıslıkladılar fakat bunu bana ve diğerlerine karşı da yaptılar. Ancak bu oyuncunun problemi değil, taraftarın bazı şeyleri oyuncudan daha çok istemesi...'' ifadelerini kullandı.

Real Madrid taraftarından memnuniyetini dile getiren Zidane, ''Stadyumun tamamen dolduğunu görüyorum ve bu, büyük bir anlam ifade ediyor. Bizim için taraftar faktörü çok önemli. Bizi her zaman desteklediler. Yaptıkları şey ise futbolun içinde olan bir durum. İşler iyi gitmezse mutsuz olabiliyorlar.'' diye konuştu.

Goal

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Ronaldo, 6 Temmuz 2009'dan beri Real Madrid'de neyine bırakıyor? bunlar taraftarın daha gol istemesinden sıkıysa taraftarlar çıkıpta 1 gol atsın sıkar, hele zidan gibi, çekerim emaneti... diyip adamın kalbine kafa atan birine, ıslık yok artık!

ağır çıktım ama bu konu da hassasımdır. :D Trabzonspor 1 Tane gol atsın diye DUA eden adamım yâni :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bu adam ne yapsın la daha? Maçta 4 gol atmış daha ıslıklanıyor. Aloo, burada en fazla şampiyon olan kulübün santraforunun adı Umut Bulut. Adama felaket yükleniyorlar, genel olarak oyunu çevirip çeviren sadece kendisi ve 10 saniyede 90 metre koşan bir adam falan bu. Yazık lan, değerini bilmiyorlar.

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
4 golü kendi kalesine mi attı? ne arıza taraftarmış bunlar... :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şöyle bir durumda 10 gol de atsa memnun edemez.

upload_2016-3-8_1-2-23.png

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ronaldo da ıslıklanıyorsa, futbol gerçekten çok adaletsiz.