Zamdan sonra hangi iphone alsam

Bu konuyu okuyanlar

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Haklısın biliyorum ancak gene de ben biraz kıl olduğum için bu konularda fazla para verip orijinal kullanırdım.Kullanan arkadaşların yorumları önemli sonuçta şöyle düşün 7 bin tl verip şarj cihazında da düşünmemen gerekli. :D İstersen Spigen Hızlı Şarj Adaptörü hakkında yorumlarınız adı altında başlık açabilirsin. :) Bu arada Spigen'nin de adaptörü Apple lisanslı ama dediğim gibi ben biraz o konularda farklı düşünüyorum.

FurkanP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Haklısın biliyorum ancak gene de ben biraz kıl olduğum için bu konularda fazla para verip orijinal kullanırdım.Kullanan arkadaşların yorumları önemli sonuçta şöyle düşün 7 bin tl verip şarj cihazında da düşünmemen gerekli. :D İstersen Spigen Hızlı Şarj Adaptörü hakkında yorumlarınız adı altında başlık açabilirsin. :)
Mantıklı aslında

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Apple tarafında iPhone XR alabilirsin.
Android tarafında ise S20 alabilirsin.

Reaksiyon puanı
258
S20 bataryada çok iyi değil diyorlar. Oyun oynayacağı için batarya dayanmaz. Yerinde olsam biraz daha biriktirir iphone 11 alırdım.

FurkanD

Asistan
Reaksiyon puanı
53
İphone xr alti alinmaz ama butceni biraz daha zorlarsan 11 oneririm kesinlikle

Reaksiyon puanı
6,381
İlla ki ıphone istiyorsanız neden? Ve cevaplamak istemiyorsanız bu bütçede pek de fazla ıphone modeli olmadığı için Xr veya SE 2020 öneririm.

Android olarak Oppo reno 3 pro ve S20 öneririm.

FurkanP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İlla ki ıphone istiyorsanız neden? Ve cevaplamak istemiyorsanız bu bütçede pek de fazla ıphone modeli olmadığı için Xr veya SE 2020 öneririm.

Android olarak Oppo reno 3 pro ve S20 öneririm.
ios islerim sistemi oyun icin ideal diye ben oyun cok oynadigim icin oyuncu telefonu tarzi ariyorum ve android tarafinda ram i fazla bile olsa kasmalar falan yapiyo

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
iOS sen tatmin ediyosa iOS'dan devam et ama maalesef iPhone'da paraya kıyman gerekiyor bazı şeylerde.

Reaksiyon puanı
6,381
ios islerim sistemi oyun icin ideal diye ben oyun cok oynadigim icin oyuncu telefonu tarzi ariyorum ve android tarafinda ram i fazla bile olsa kasmalar falan yapiyo
IOS işletim sistemi ile Android işletim sistemi arasında oyun deneyimi arasında bir fark yok. Yani bu bütçeye alabileceğin IOS ve android cihazların donanımından bahsetmiyorum, işletim sistemi olarak bakılırsa ikisinin arasında bir fark yok oyun deneyimi anlamında. IOS işletim sisitemi oyun için ideal demek aslında pek de doğru olmaz.

FurkanP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
IOS işletim sistemi ile Android işletim sistemi arasında oyun deneyimi arasında bir fark yok. Yani bu bütçeye alabileceğin IOS ve android cihazların donanımından bahsetmiyorum, işletim sistemi olarak bakılırsa ikisinin arasında bir fark yok oyun deneyimi anlamında. IOS işletim sisitemi oyun için ideal demek aslında pek de doğru olmaz.
yok yani android platformunda en iyi 0 kasma yapan telefonlar 11 pro ile atni fiyat neredeyse o yuzden iphone 7 plus ile android 5.000 6.000 tl ile ayni kalitede oynatiyo

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Paran varsa s10+ al geriye kalan para ile kendine bir akıllı saat alırsın. 7000 demişsin ya :)

eneshyrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer çok fotoğraf çekmiyorsan 64gb lik olan modelini al.