Yüzyılın App'i DakiKaç

oratoris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, yüzyılın uygulamasını buldum Play Store'da. uygulama teneffüse kaç dakika kaldığını gösteriyor. yıllardır amele gibi teneffüse kaç dakika kaldığını hesaplamaktan bıkmıştım. az önce bu uygulamayı buldum denedim ve artık kaç dakika kaldığını hesaplamakla uğraşmama gerek kalmadı. ders programımı uygulamaya kaydettim uygulama anlık olarak dersin bitmesine ne kadar kaldığını gösteriyor. widget da yapmışlar her defasında uygulamayı açmaya gerek kalmıyor. zaten öyle olsa pek işlevsel olmazdı sanırım ama bu şekliyle hiç uğraşmadan çok kolay bir şekilde dersin bitmesine ne kadar kaldığını görebiliyorum. Lise ve ortaokuldan öğrenciler varsa kesinlikle kullanın derim. ha uygulamanın adını yazmayı unutmuşum uygulamanın adı DakiKaç

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Sen Dersmi dinliyorsun,Telefon ilemi uğraşıyorsun.
Yüzyılın App'imiş.
Şu Kafanızı birazda derslere verseniz.
Nasıl olur?

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Madem dersi sevmiyon kronometre başlat yada alarm kur ne gerek var ekstra olaylara :D

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tüm uğraşların 40 dk içinmiydi, 40 sene sonra keşke 400 dk olsaydı dersin.

oratoris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı derslerde sıkılıyor insan yav. neden bu kadar sert bir tepki verdiniz ki. siz öğrenciyken her dersi büyük bir hevesle mi dinliyordunuz?

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
bazı derslerde sıkılıyor insan yav. neden bu kadar sert bir tepki verdiniz ki. siz öğrenciyken her dersi büyük bir hevesle mi dinliyordunuz?
Bizde sıkılırdık Öğrenci iken.
Lakin şimdi diyorum ki keşke biraz daha dinlese imişim biraz daha okusaymışım diyorum.
Sanada demek istediğimiz bu.Şu zamanların değerini bil.
Oku ki daha iyi App'ler yapacak bir yazılımcı ol.
Böyle kıytırık işlere zaman harcama.:)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Böyle şeyleri bırakıp, derslere iyi odaklanmalısın. Okula teneffüs beklemeye gidiyorsan hiç gitme daha iyi.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hadi derste sıkıldın dersi dinlemedin orasını anladık, kaç dakika kalacağını hesaplamaya da mı üşenirsin?

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Bizim zananımızda okula telefon götürmek yasaktı :p

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Saate bakıp üzerine 40 dk ekleyememek.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yazık vallahi üzüldüm..

oratoris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes nasıl bu kadar rahat ve kesin bir dille eleştirisini yapabiliyor anlamadım. Herkesin kendini bana tavsiye verebilecek ya da beni yerebilecek konumda görmesine de açıkçası çok şaşırdım

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Beyler adam zaten muhtemelen zamanında okumuş ve bu app i yazmış buradan da bu şekilde reklam yapıyor : ) )

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Reklam kokan hareketler bunlar. Yesinler senin uygulamanı. Sazan.avi :D

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben daha pratik öneri vereyim. Sen hiç derse girme. Bütün zahmetlerden kurtarırsın kendini.

oratoris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gördüğüm bir şeyi sizle paylaşayım dedim pişman ettiniz ya. Sanki herkes burada profesör olmuş gibi sen hiç okuma diye atar yapıyorsunuz. Kolay mı bu zamanda okulu ve dersaneyi bir arada götürmek üstelik müfredat bu kadar ağırken. Öğrenci milletiyiz işte sıkılabiliyoruz. Bu kadar sert tepki verenler de zannetmiyorum ki hepiniz öğrenciyken çok çalışkandınız ders ders diye yanıp tutuşuyordunuz

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Okumamak için adeta bahane arayan bir gençliğe sen çıkıpta böyle saçma sapan işe yarayan bir programı tanıtmaya çalışırsan az bile tepki aldın diyebilirim. İnsanlar bu kadar tepki versin ki bir daha böyle her gördüğün saçma sapan uygulamaları insanlara tanıtmamış olursun.

Millet bir yerlerini yırtıyor çocuklarımızı nasıl okuturuz, nasıl okumayı, okulu sevdiririz diye.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Gerçekten çok faydalı oldun hepimize!!! Tam da aradığımız uygulama bu, işte çalışırken ne zaman teneffüse çıkacağımızı öğrenebilmek hepimizi için inanılmaz güzel oldu. Çalış çalış nereye kadar demi arada teneffüsede çıkmak lazım

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Herşey iyi hoş ama maalesef bu kadar sert tepkiler almanızda verdiğiniz abartılı başlığın da payı var bence. Çünkü bu abartıyı böyle gereksiz bir konuya yapmanız elbette bazılarını kızdıracaktır. Iyisi mi kardeşim sen sıkma canını. Forum ortamı sonuçta, olur böyle şeyler. Ama emin ol, eleştiri yapanların hepsi senin iyiliğini düşünüyor. Müfredat zor olabilir, dersane ile okul seni zorlayabilir. Ama okumanın kıymetini bil, kardeşim. Kendin için, ailen için.. Teneffüs falan hikaye.. Derslerde anlatılanları severek dinlersen zaman nasıl geçer anlamazsın bile.

oratoris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eropaking teşekkürler daha anlayışlı davrandığın için.
Evet yazık ne hale gelmişsiniz

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Tenefüs saatini bile hesaplayamayan gençler okula neden giderler ki?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
sıkıcı bulduğum derslerde bende bazen 500 - 1000'den geriye doğru sayardım. bence ilkokul-liseyi bitiren herkesin böyle bir deneyimi vardır. iş hayatına atılınca eski günlerin değerini yeni yeni anlıyorsun. keşke biraz daha çalışsaydım da daha iyi yerlerde olsaydım diye iç çekiyorsun. buradaki bu mesajlar, sen ilerde iç çekme, daha iyi yerlerde ol diye yazılmış.

haa başlıkta fazlasıyla abartılı tabi, bunun da etkisi büyük :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
üniversite de teneffüs zili yok cnm ya .s
:D

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
adam olucak cocuk indirdigi applardan belli olur :) buda gunun sozu olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer tenefüse kaç dk kaldığını bile kafanda zor hesaplıyorsan o dersleri dinlemelisin

oratoris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar hesaplayamıyorum. 40 dakikayı hesaplamak dünyanın en zor işi zaten öyle değil mi. Burdaki olay hesaplayamamak değil zaten. Teknolojiden hayatımızı kolaylaştıracak şekilde yararlanmak. Telefondan bakmak daha kolaysa neden o yolu seçmeyim ki.